Oglasi:

Kampiranje - Cres

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Dolgouhec

Brez avatarja
Dolgouhec je odsoten
Dolgouhec
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kampiranje - Cres

Objavljeno: To Jul 03, 2012 8:59 am

Pozdravljeni!
Odločam se med kampoma Slatina in Bijar na Cresu, pa me zanima če je kdo že bil v katerem izmed njiju. Smo pa mlada družina z 8mesečnim otrokom, zato bi potrebovali veliko sence tako na plaži kot v kampu, pa ne preveč gužve...
Hvala vsem v naprej za vse informacije!

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampiranje - Cres

Objavljeno: To Jul 03, 2012 11:05 am

če je vprašanje sence potem vsekakor kamp Bijar, ki je cel v senci...samo je pa na precej strmem delu...bo malo fitnesa z vozičkom :)

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampiranje - Cres

Objavljeno: To Jul 03, 2012 11:38 am

Bijar je full u hladu! Ako ste sa šatorom super. Kampica - teže malo. 
Iako kad već dođete do Bijara - preporuka vam je Lošinj. Upravo zbog djeteta jer Lošinj je priznato višestoljetno prirodno lječište. Mnoge mlade obitelji upravo stoga i odlaze tamo.
Statler2012-07-03 13:40:02
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: Dolgouhec

Brez avatarja
Dolgouhec je odsoten
Dolgouhec
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kampiranje - Cres

Objavljeno: To Jul 03, 2012 4:47 pm

Hvala obema, Bijar it is :)
Pa naravno da čemo do Lošinja, tamo imamo rezervaciju apartmana, pa bi malo produžili dopust i ostali još koji tjedan u kampu, pa smo se odlučili za Cres da ne budemo na istom mjestu 14 dana....
LP

Odgovor Napisal/-a: Grega88

Brez avatarja
Grega88 je odsoten
Grega88
Prispevki: 17
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampiranje - Cres

Objavljeno: To Jul 03, 2012 5:14 pm

Lansko leto sva bila s punco v Slatini in je bilo fino. Tudi tukaj boste morali malo potisniti v klanec, če boste imeli šotor postavljen na vrhu kampa, ker ja kar nekaj teras, višinska razlika pa tudi ni ravno mala (ni težko, da ne bom koga ustrašu :))

Drgač se je pa meni zelo dopadlo, ker so bile sanitarije res čiste, parcele dovolj velike, da nisi imel soseda tik za ramo, poleg tega pa sva imela še to srečo, da sva našla svojo senco. Cesta do bližnjega mesteca Martinščica je asfaltirana tako, da ne bo problemov z vozičkom.


Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampiranje - Cres

Objavljeno: Če Jul 05, 2012 3:27 pm

No mestece ravno ni, ampak ribiška vasica s par lokali. Drugače Slatina je super, če hočeš miren dopust ob morju, brez večernega "dogajanja". Pa za lastnike psov je zelo lepo poskrbljeno in urejeno. V Martinščici se prav nič ne dogaja. Za tiste, ki gredo radi zvečer "ven" je veliko bolj primeren kamp Kovačine ob samem mestu Cres, kjer je v sezoni precej prireditev in dogodkov. alamar2012-07-05 17:28:26

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kampiranje - Cres

Objavljeno: Pe Jul 06, 2012 11:54 am

Prejšni teden sva bila na Osorju pa sva se sprehajala vsak dan do Bijarja.Kamp je res lep in urejen,ampak v zavetrju tako,da zrakani samo mali sprehod pa si čist prepoten.Kaj je šele ponoč !!!



Odgovor Napisal/-a: chaja

Brez avatarja
chaja je odsoten
chaja
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampiranje - Cres

Objavljeno: Pe Jul 06, 2012 6:40 pm

Živjo!

Tudi midva s fantom se letos odpravljava kampirat na Cres. Moja prva izbira je vsekakor Slatina, vendar se bojim, da ne bi dobila prostora v senci (kar mi je precej pomembno), tako da raziskujem tudi druge možnosti.
Po prebranem mi je všeč Bijar, zanima pa me ali je ta (edina) prodnata plaža zelo nagužvana?

Zanimiv se mi zdi tudi Baldarin, vendar ne bi bila v FKK delu. Ali ima kdo kako izkušnjo z bivanjem v "ta oblečenem" delu? Ali je tukaj kaj sence in kakšna je plaža?



Odgovori