Oglasi:

prvič na družinsko kampiranje

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: ljupka

Brez avatarja
ljupka je odsoten
ljupka
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

prvič na družinsko kampiranje

Objavljeno: So Mar 15, 2014 8:44 am

Lep pozdrav!

Smo 6 članska družina in gremo letos prvič kampirat,oziroma šotorit.Otroci so stari 11.let,8 let,in 2x 4 leta.
Zanima me če je potrebno tudi zanje plačat T.T?
Rada bi če mi lahko predlagate kakšen fajn kamp,da se šotor postavi čimbližje plaži in da ni predrago,da bi bilo za nas vse nekje do 40€ na dan,1 avto in 1 šotor?Za avtomobilsko prikolico je treba dodatno plačat,ali ne?
Imate spalne vreče ali je dovolj blazina in deka?
Vedno smo hodili na morje smo šli v apartmaje,toda so cene postale prehude,jaz sem ostala brez službe dela samo mož in zato že nekaj časa nismo šli na morje,želja je pa velika,največ zaradi otrok,sem pregledala skoraj vse kampe na tej strani in sem videla da so določeni dokaj poceni ,toda nisem dobila opčutka,kje bi bilo res fajn,zato potrebujem pomoč,nasvet.
Šotor sem dobila za rojstni dan,je za 8 oseb,ostale opreme še nimamo,bo bolj problem za nabavt,ampak bomo že,za prvo leto bomo bolj malo opreme imel,se bomo že znajdli,sam da bomo na morju in da bodo otroci uživali.
Hvala vam za kakršen koli nasvet in informacijo,za vse vam bom zelo hvaležna.

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

prvič na družinsko kampiranje

Objavljeno: To Jun 03, 2014 10:47 am

Tudi mi bomo z otrokoma (5 in 7) šotorili prvič. Mi smo šotor kupili malo rabljen od znancev, stole in mizo pa v Merkurju, drugače pa se da na Bolhi dobit kar lepo ohranjene zadeve za kampiranje po ugodnih cenah. nam manjka samo še neka kuhinjska zložljiva omarica in prenosna steklokeramična plošča pa imamo skoraj vse. Več nasvetov pa lahko dam prihodnje leto:), letos gremo v Stobreč-Split.Tongue

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

prvič na družinsko kampiranje

Objavljeno: To Jun 03, 2014 12:31 pm

Živjo! 
Za večja 2 bo treba plačat kamp za mala dva nisem siguren odvisno od kampa,taksa se plača od12-18 leta(50%).Za prikolico bo verjetno treba plačat (mogoče v kakšnem privat kampu tudi ne).Glede spanja blazine je treba prekriti ker so kar hladne ,za prvič bodo tudi dekne v redu(saj bo poletje).Sedaj pa še kamp to  boš pa morala napisat do kam bi šli,če si  že gledala kampe napiši katere pa sigurno dobiš kakšen info.V sezoni bo 40e bolj kratkih al pa tud ne.Za info kamp Vesna Paklenica cenika ni moraš poslat mail,sva lani v pred.sez.dala 12e dan(2 os.,avto, šotor (hladilnik gratis),ni 5 zvezdic ,je pe čist uredu,aja morje 300m.
LP

Odgovori