Oglasi:

avtokamp Ježevac Pavšal,

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

avtokamp Ježevac Pavšal,

Objavljeno: Če Apr 17, 2014 8:08 am

10 let sem si prizadeval za pavšal v tem kampu. Tam od leta 1998 naprej. Žal mi ni uspelo, vendar sem se vedno rad vračal tja. In plačeval po dnevih. Potem sem se preselil v Dalmacijo v bližino Biograda na moru in ni mi žal. Morda vožnja traja uro dlje, vendar klima, prijaznost in drugo prevesi tehtnico močno na stran kampa, kjer sem zdaj že sedmo leto. Parcela skoraj tik ob morju, pavšal neomejen tako glede oseb, nočitev, 1 avto na parceli, voda, odtok na parceli, zastonj Wi-fi, mestece prijazno...2250€ od 18.4 do konca septembra...od Slovencev pa v glavnem MB, CE... Lani po več letih sem spet obiskal Ježevac. Lepo je videti, da se z vašim denarjem nekaj dela, ni pa denarja, da se vrnem. Wink

Odgovor Napisal/-a: aljosa

Brez avatarja
aljosa je odsoten
aljosa
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

avtokamp Ježevac Pavšal,

Objavljeno: Sr Apr 30, 2014 3:00 pm

Letos sem zapustil ta kamp, do mene so sicer bili se kar korektni .... vendar ko sta letos hotela kupca kupiti mojo prikolico in smo sli na Krk, da se dovovorimo za proste parcele je vodja kampa Josip kupcema rekel naj posljeta email za parcelo namesto, da bi se tam dogovorili ... skratka do niju je bil njegov odnos na psu ali se nizje .... tudi meni je hotel nekaj sikat vendar sem ga hitro umiril .... zal bi se za svojo ceno pavsala lahko malo bolj potrudili .... marsikdo bi skakal od veselja, ce mu pride kupec z 3.500 euri v zepu z zeljo, da jih zapravi pri njih.

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

avtokamp Ježevac Pavšal,

Objavljeno: Po Maj 05, 2014 7:48 am

Mogoce pa 3500€ ni dovolj. Od tega nima nihce od sefov nic. Mojemu prijatelju so ta teden tam na ogledu kampa zatrdili , da niti slucajno ni mogoce dobiti pavsala in da , ce kdo od pavsalistov zapusti kamp , nikakor ni mogoce dobiti pavsala namesto njega. Ampak to govorijo ze 15 let , pa vsi vemo , da to ni res. Vprasanje je le , koliksna je tarifa. Poleg 3500 :)

Odgovor Napisal/-a: aljosa

Brez avatarja
aljosa je odsoten
aljosa
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

avtokamp Ježevac Pavšal,

Objavljeno: To Maj 06, 2014 12:54 pm

Dobro napisano. Trg ima svoja pravila Thumbs Up

Odgovori