Oglasi:

Kam v camp kampirati?

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Marko226

Brez avatarja
Marko226 je odsoten
Marko226
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kam v camp kampirati?

Objavljeno: Pe Jun 03, 2011 6:10 pm

Dober dan jaz bi pa vprašal kam kampirati z šotorom oz v kateri kamp ki je dober in cenovno ugoden za vikend 2 do 3 dni!!!

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kam v camp kampirati?

Objavljeno: Pe Jun 03, 2011 7:18 pm

Tole bo moral admin premakniti v ustrezno izbo. Sicer pa malo bolj obširno povej, kaj te sploh zanima. Morje, hribi, jezera... Slovenija, Hrvaška, druge držav...? Možnosti je neomejeno in težko je svetovat, če ne poveš, kaj si želiš.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kam v camp kampirati?

Objavljeno: So Jun 04, 2011 3:50 pm

Ja, za dober nasvet bomo res potrebovali kakšen podatek več. Drugače pa v Sloveniji priporočamo za vikend kampiranje v katerem izmed kampov ob Soči, Nadiži ali Kolpi. Na Hrvaškem pa je za vikend najboljše nekam v Istro ali pa na otok Krk. 

Odgovor Napisal/-a: Grega88

Brez avatarja
Grega88 je odsoten
Grega88
Prispevki: 17
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kam v camp kampirati?

Objavljeno: Če Jul 21, 2011 4:42 pm

Živjo! Sem se kar sem priključil, da ne bom odpiral nove teme.

S punco sva bila prejšnji teden na Pagu v kampu Straško in se nama je izredno dopadlo vse skupaj. Od čistoče WC-jev, do kamp mestov za šotorjenje kjer je bilo dovolj sence, skratka več ali manj vse. Glede na to, da v avgustu nameravava ponovno šotoriti nekje na Hrvaškem, naju zanima, kateri kampi so primerljivi s kampom Straško in da cena ni višja?

Hvala za informacije!


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kam v camp kampirati?

Objavljeno: Ne Jul 24, 2011 8:35 pm

težko vprašanje - kamp Straško je res nekaj posebnega ima namreč vse, odlično senco, lepo urejene parcele, lepo plažo primerno tako za družine z otroki kot tudi za mladostnike željne akcije. Čez cel dan se v kampu nekaj dogaja, še najbolje pa je, da so pred leti za promet zaprli cesto ob morju. Tudi bližina Novalje omogoča večerne sprehode.

Kaj bi bilo podobnega  - zelo težavna naloga: npr. Ježevac na Krku, vendar ima manj sence in slabšo plažo, kamp Šimuni je prav tako dober, vendar je plaža precej bolj "umetna", Park Soline v Biogradu, Solaris v Šibeniku, Lanterna pri Poreču, Kovačine na Cresu, Čikat na Malem Lošinju...
 

Odgovor Napisal/-a: Grega88

Brez avatarja
Grega88 je odsoten
Grega88
Prispevki: 17
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kam v camp kampirati?

Objavljeno: Po Jul 25, 2011 5:07 pm

Se zavedam, da je težko vprašanje ja. Sem okol spraševal prijatelje pa so vsi rekli, da je najboljši kamp Straško. Rad pa bi poizkusil še kaj drugega, da nisem non stop na Pagu. Kakorkoli hvala za informacije!

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kam v camp kampirati?

Objavljeno: Po Jul 25, 2011 5:50 pm

Jaz ti priporočam kamp Kovačine na otoku Cres. Res lep kamp. Čist, z dovolj sence, prireditve, free wi-fi... Zraven mesto in potka do njega za večerne sprehode. Tudi za kolesarjenje in okoliško odkrivanje otoka z avtomobilom zelo primerno. Edina potencialna  napaka je, nekoliko bolj mrzla voda ob  spremenjivem vremenu in mogoče precejšnja zasedenost v avgustu (Italijani) .

Odgovor Napisal/-a: Pridna

Brez avatarja
Pridna je odsoten
Pridna
Prispevki: 43
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kam v camp kampirati?

Objavljeno: Sr Jul 27, 2011 6:53 am

Kovačine na Cresu so res super kamp. Sanitarije čiste, nove,.. pa tudi cenovno se mi zdi dokaj ugoden (glede na ostale primerljive kampe) Smile Pridna2011-07-27 08:54:36

Odgovor Napisal/-a: Grega88

Brez avatarja
Grega88 je odsoten
Grega88
Prispevki: 17
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kam v camp kampirati?

Objavljeno: Sr Jul 27, 2011 8:26 am

Sliš se super. A je mogoče pametno kej v naprej rezervirati, če bo v avgustu res gužva? Sam sej je tako, da rezervacija za kamp mesta ponavadi ni potrebna an?

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kam v camp kampirati?

Objavljeno: Sr Jul 27, 2011 5:18 pm

Prostega kamp ozemlja tale kamp nima, le parcele. Če hočeš senco, boš težko dobil brez rezervacije v avgustu. Najbolje, da pokličeš ali povprašaš po emailu. Največ sence ima ta kamp v oranžni coni.

http://www.camp-kovacine.com/hr/content/plan_kampa

Odgovori
cron