Oglasi:

Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Tukaj lahko objavite oglase za oddajanje počitniških prikolic, avtodomov in mobilnih hišic

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Sr Avg 26, 2015 8:13 pm

 Pozdravljeni !

 V septembru lahko oddam počitniško prikolico v Avtokampu Djardin v Sv. Filip i Jakovu.
Kraj je oddaljen 2 km od Biograda na moru in povezan s sosednjim Turanjem.
Prikolica je na parceli E-20, do morja je 25m vidne razdalje, sicer pa je potrebno prehodit okoli 70m.
Izpred prikolice je teoretično krasen pogled na otok Pašman in na levo na Biograd na moru. Praktično pa lahko kdo postavi šotor ali brako prikolico na parcelo tik ob ograji in delno zapre pogled.
Na parceli je seveda elektrika, tekoča voda, odtok.
Prikolica in cela parcela sta 90% v senci ves dan (visoki bori).
Skoraj vse je na razdalji nekaj 100m, tako lekarna, kioski s kruhom, manjši Konzum in ena večja trgovina, lokali s hrano, cesta skozi mesto je zvečer zaprta, prireditve so skoraj vsak večer na trgu. No, v septembru jih resnično ni več.
Prikolica (Adria 410Q) ima 4 ležišča, v popolnoma novem predprostoru je še ena postelja, je tudi prostor za eno veliko napihljivo blazino.
V predprostoru je sicer samo še ena miza in hladilnik, ostali hladilniki so v posebnih, ločenih prostorih, kjer je seveda mogoče tudi kuhati in pripravljati hrano. 
V prikolici sta še dva ležalnika, na katerih je prijetno poležavati, morda tudi preko celega dneva, saj ni nikoli vroče, ker je kamp na cca 4m visokem klifu in celo poletje prijetno pihlja.
1 osebni avto je lahko na parceli, prostora je sicer za dva, lahko je pa tudi na parkirnem prostoru v kampu.
Gostje plačate na recepciji samo turistično takso in zavarovanje (7+1 HRK na dan). Na paceli je praktično mogoče postaviti tudi dodatni šotor, ki se sicer posebej plača, če je število gostov le preveliko.
Sanitarije so od 60 do 100m oddaljene, internet je kar kvaliteten in stane 20 HRK na teden.
Več o kampu si lahko pogledate na videu na strani    http://www.avtokampi.si/kamp/1/211/Dardin/
Za najem prikolice pričakujem 10€ na osebo na dan.

Franci, 041 641 001

(Tole je sicer copy/paste moje julijske objave s spremenjenimi datumi. Vmes so sicer posamezniki tudi kopirali tekst in ga malce spremenjenega objavili za svoje potrebe. To mi je všeč, ker je očitno dobro opisan kamp  in parcela ClapClapLOLLOL )

Odgovor Napisal/-a: manita

Brez avatarja
manita je odsoten
manita
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Če Okt 29, 2015 7:53 pm

Pozdravljeni, oddajate prikolico tudi kaj v juliju 2016?

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: So Okt 31, 2015 11:17 pm

Seveda, tudi v letu 2016 bom skoraj zagotovo imel prikolico postavljeno v tem kampu in da bom pokril vsaj del stroškov, bom prisiljen v oddajanje prikolice. In ne bo težko, ker je povpraševanje kar veliko glede na lokacijo kampa in še posebej na lokacijo prikolice.

Odgovor Napisal/-a: atena386

Brez avatarja
atena386 je odsoten
atena386
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Če Nov 05, 2015 10:43 am

Pozdravljeni,
smo 4-članska družina z dvema majhnima otrokoma (3 in 1 leto) in me zanima, če imate prosto od 1. do 10. 8. 2016? Kakšna pa je cena najema? Hvala za informacijo.
Lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Če Nov 05, 2015 11:51 am

Več o cenah, ki so seveda samo informativne, ja napisano v prispevku, pripetim spodaj. Žal ni potreba niti ni fer od mene, da bi pobiral denar vnaprej skoraj 9 mesecev, zato vas vabim, da se oglasite sredi januarja, ko bom imel že podpisan o pogodbo o najemu parcele in vedel, koliko bo stalo bivanje v letu 2016.    http://www.avtokampi.si/forum/forum_posts.asp?TID=3585&KW=&PID=12791&title=prikolica-avtokamp-djardin-sv-filip-i-jakov#12791

Odgovor Napisal/-a: atena386

Brez avatarja
atena386 je odsoten
atena386
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Če Nov 05, 2015 12:07 pm

Hvala za korekten odgovor. Mi lahko, prosim, pošljete še kakšno fotografijo na blustek@gmail.com? Hvala.
Lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: bostjan

Brez avatarja
bostjan je odsoten
bostjan
Prispevki: 49
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: So Nov 14, 2015 1:11 pm

Pozdravljeni!
Zanima me za sezono2016.
Prosim če me kontaktirate na el.naslov bostjan.jeraj@gmail.com
L.p. Boštjan

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Po Feb 01, 2016 7:35 pm

Samo v informacijo, objavil sem oglas za oddajo prikolice v letu 2016. Nahaja se ne povezavi : http://www.avtokampi.si/forum/forum_posts.asp?TID=4111&title=ac-djardin-sv-filip-i-jakov-oddam-prikolico

Odgovori