Oglasi:

Mravlje

Vse o opremi počitniških prikolic, nakupu, prevozu...

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: andrejz

Brez avatarja
andrejz je odsoten
andrejz
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Mravlje

Objavljeno: Po Jul 03, 2017 4:42 am

Zanima me, če je imel že kdo probleme z mravljami (z krili) v prikolici in kako je to rešil...
Nam so se pojavile za zidnimi tapetami... uporabili smo Bio kill, ampak ni pomagalo; sedaj smo dodali še Raid za tapete, pa čakamo rezultat... :)
Hvala za pomoč :)

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Mravlje

Objavljeno: Po Jul 03, 2017 9:22 am

izgleda kot da bi imele gnezdo nekje v prikolici... javite, če je bil Raid močnejši..verjetno bo pa potrebno večkrat ponoviti

Odgovor Napisal/-a: morje2017

Brez avatarja
morje2017 je odsoten
morje2017
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Mravlje

Objavljeno: Po Jul 10, 2017 6:53 pm

pri nas je isto.Ne vidim da so mravlje samo vsakič ko pospravljam najdem en kupček žagoanja. Zgleda da glodajo izolacijo. Tudi jaz ne vem kako to rešiti. Se selijo iz enega konca na drug konec prikolice.

Odgovor Napisal/-a: soncek1

Brez avatarja
soncek1 je odsoten
soncek1
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Mravlje

Objavljeno: To Jul 11, 2017 6:24 am

Sigurno so v izolaciji - stiroporu. Tudi mi smo jih imeli, so nam pojedle dobršen del stene.  Videti je bilo kot milimeterska luknjica. Skoraj me je kapDead, ko smo odprli steno. Odstranili smo vso izolacijo, po meri odrezali "bosanko" in nalepili s silikonom na steno prikolice. To je bila najbolj enostavna rešitev, ker res nisem želela živeti v sožitju z mravljami. Drugače se jih ne boste znebili. Po izkušnjah najbolj proti mravljam pomaga neopitroid, ki se kupi v kmetijskih apotekah - zadrugah in se redči z vodo in poškropi okoli prikolice.

Odgovori