Oglasi:

AC Glavan- servis prikolic

Vse o opremi počitniških prikolic, nakupu, prevozu...

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Nemelk

Brez avatarja
Nemelk je odsoten
Nemelk
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

AC Glavan- servis prikolic

Objavljeno: Ne Mar 16, 2014 10:25 pm

Pozdravljeni!
Zanima me, če je kdo od vas že imel težave s servisom s popravilom prikolice pri AC Glavan- Celje?

Odgovor Napisal/-a: burja2015

Brez avatarja
burja2015 je odsoten
burja2015
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

AC Glavan- servis prikolic

Objavljeno: Sr Mar 09, 2016 5:45 pm

Danes sem pripeljal prikolico iz reklamacije. So mi popravljali poškodbe toče. Čez obstoječo streho so nalimali plastiko (poliester). Lani na dopustu mi je med novo in staro streho prišla voda (v prikolico ni teklo, ker prikolica pred popravilom ni puščala). Namesto da bi pri popravilu demontirali okna na strehi in jih ponovno namestili, so plastiko obrezali okrog oken in malo zakitali. Če bi zadeva zmrznila bi verjetno streha odstopila. No in po reklamaciji sem bil danes spet razočaran, so mi samo še malo kita okrog oken nametali in to je vse. Voda, ki je vmes med strehama pa?????? Ko sem mu to povedal ob prevzemu me je pričel ignorirati. Glavanu sigurno nebi dal več popravljati prikolice. Cena popravila je bila pa 2200 eur.

Odgovor Napisal/-a: burja2015

Brez avatarja
burja2015 je odsoten
burja2015
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

AC Glavan- servis prikolic

Objavljeno: Po Sep 26, 2016 10:22 am

Letos sem pripeljal prikolico iz morja in sem pregledal streho. "Strokovno" popravilo AC Glavan se je zopet izkazalo za totalen polom. Na delu strehe, kjer je naredil delitacijo je streha odstopila in se je nova plast strehe dvignila za cca 1cm in tako nemoteno teče voda med novo položeno streho in staro streho.

Odgovor Napisal/-a: morjeplovec

Brez avatarja
morjeplovec je odsoten
morjeplovec
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

AC Glavan- servis prikolic

Objavljeno: Če Sep 29, 2016 6:48 am

GLAVAN v Celju je oderuški ima najdražje usluge in zelo slabo kvaliteto opravljenega dela. To ni samo moja izkušnja, vse več podobnih mnenj je od ljudi kateri so imeli s omenjenim servisom opravka.


Odgovori