Oglasi:

Prikolica, avtokamp Djardin, Sv. Filip i Jakov

Tukaj lahko objavite oglase za oddajanje počitniških prikolic, avtodomov in mobilnih hišic

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Prikolica, avtokamp Djardin, Sv. Filip i Jakov

Objavljeno: Pe Jul 03, 2015 11:10 am

 Pozdravljeni !

 V času od 3.8. pa do 10.8. lahko oddam počitniško prikolico v Avtokampu Djardin v Sv. Filip i Jakovu.
Kraj je oddaljen 2 km od Biograda na moru in povezan s sosednjim Turanjem.
Prikolica je na parceli E-20, do morja je 25m vidne razdalje, sicer pa je potrebno prehodit okoli 70m.
Izpred prikolice je teoretično krasen pogled na otok Pašman in na levo na Biograd na moru. Praktično pa lahko kdo postavi šotor ali brako prikolico na parcelo tik ob ograji in delno zapre pogled.
Na parceli je seveda elektrika, tekoča voda, odtok.
Prikolica in cela parcela sta 90% v senci ves dan (visoki bori).
Skoraj vse je na razdalji nekaj 100m, tako lekarna, kioski s kruhom, manjši Konzum in ena večja trgovina, lokali s hrano, cesta skozi mesto je zvečer zaprta, prireditve so skoraj vsak večer na trgu.
Prikolica (Adria 410Q) ima 4 ležišča, v popolnoma novem predprostoru je še ena postelja, je tudi prostor za eno veliko napihljivo blazino.
V predprostoru je sicer samo še ena miza in hladilnik, ostali hladilniki so v posebnih, ločenih prostorih, kjer je seveda mogoče tudi kuhati in pripravljati hrano. 
V prikolici sta še dva ležalnika, na katerih je prijetno poležavati, morda tudi preko celega dneva, saj ni nikoli vroče, ker je kamp na cca 4m visokem klifu in celo poletje prijetno pihlja.
1 osebni avto je lahko na parceli, prostora je sicer za dva, lahko je pa tudi na parkirnem prostoru v kampu.
Gostje plačate na recepciji samo turistično takso in zavarovanje (7+1 HRK na dan). Na paceli je praktično mogoče postaviti tudi dodatni šotor, ki se sicer posebej plača, če je število gostov le preveliko.
Sanitarije so od 60 do 100m oddaljene, internet je kar kvaliteten in stane 20 HRK na teden.
Več o kampu si lahko pogledate na videu na strani    http://www.avtokampi.si/kamp/1/211/Dardin/
Znesek, za katerega bi prikolico oddal v tem terminu, je 60€ na dan.  Ostali ponudniki sicer ne objavljajo cen, jaz pa nimam namena špekulirati in si izmišljevati cen.
Datum, v katerem bi oddal prikolico, je samo približen, jaz se lahko prilagodim za kakšen dan ali dva.
Za pavšal sem plačal cca 2300€ in če to razdelimo na 70 dni, kolikor dejansko traja sezona, potem pridemo do skoraj 40€ na dan že plačanih stroškov upravi kampa. Jasno je, da meni pač ne bo letos ostalo nič, sploh ker sem za nov predprostor plačal preko 500€ in je to samo del stroškov v letošnjem letu.
V času po 17. avgustu je prikolica tudi na voljo. Do 21.8. po 40€ na dan, po tem datumu pa samo za 30€ na dan. Oziroma najmanj 10€ po osebi, če je gostov več.

Če koga zanima, lahko pokliče ali pošlje SMS na 041 641 001.

Fotografij pač ne znam naložit....so prevelike in jih zaenkrat ne znam stisnit, da bi jih lahko naložil.

Hvala in lep pozdrav, Franci

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Prikolica, avtokamp Djardin, Sv. Filip i Jakov

Objavljeno: Pe Jul 03, 2015 1:10 pm

Seveda lahko vprašate tudi v tej temi za morebiten prost termin, jasno., ne samo po telefonu.
Lp,Franci

Odgovor Napisal/-a: spektr

Brez avatarja
spektr je odsoten
spektr
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Prikolica, avtokamp Djardin, Sv. Filip i Jakov

Objavljeno: Pe Jul 03, 2015 8:01 pm

Od 24.7. dalje mogoče kaj prostegA?

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Prikolica, avtokamp Djardin, Sv. Filip i Jakov

Objavljeno: Pe Jul 03, 2015 11:05 pm

[QUOTE=spektr]Od 24.7. dalje mogoče kaj prostegA?[/QUOTE]
Žal ne, prosto je samo v omenjenih terminih, pa še za 17.8.- 23.8. se ravnokar dogovarjamo, samo počakam še na plačilo.

Odgovor Napisal/-a: Anchee

Brez avatarja
Anchee je odsoten
Anchee
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Prikolica, avtokamp Djardin, Sv. Filip i Jakov

Objavljeno: Po Jul 06, 2015 6:35 am

Pozdravljeni, zanima me termin 2.8. Do 9.8., ce imate prosto? Lp

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Prikolica, avtokamp Djardin, Sv. Filip i Jakov

Objavljeno: Po Jul 06, 2015 10:37 pm

Žal mi je, ampak prikolica je oddana v čisto vseh terminih, ki so bili na voljo.
Sam jo bom uporabljal samo kakšnih 20 dni, v glavnem izven sezone, ker si v špici pač ne morem vzeti dopusta.
Prikolica je oddana nekaterim, ki se ponovno vračajo in kar trem novim družinam oziroma gostom, za katere upam, da jim bo kraj  všeč in se bodo radi spet namenili v Dalmacijo.
(Počakam še nakazila do srede dopoldne in če slučajno kdo ne bo nakazal plačila za stroške, ki sem jih sam že plačal februarja, bom seveda prikolico oddal drugemu. Ampak po pogovorih je verjetnost za to minimalna).

Hvala vsem za sodelovanje in se beremo drugo leto, ko bom najbrž moral spet oddati kakšen prost termin.
Lep pozdrav, Franci

P.S.:  Kaj pa začetek septembra? Pavšal je plačan do 15.9., se mi zdi. 10 € na osebo od 1.9. dalje. Počakajte na vremensko napoved in se javite sredi avgusta, če vas kdo ne prehiti !

Odgovor Napisal/-a: lucijaz

Brez avatarja
lucijaz je odsoten
lucijaz
Prispevki: 44
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Prikolica, avtokamp Djardin, Sv. Filip i Jakov

Objavljeno: To Jul 07, 2015 9:28 am

pozdravljeni

zanima me kako daleč je do mesta? ali mi lahko nekako pošljete slike na mail lucija.zeme@gmail.com

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Prikolica, avtokamp Djardin, Sv. Filip i Jakov

Objavljeno: Sr Jul 15, 2015 11:30 am

[QUOTE=lucijaz]pozdravljeni

zanima me kako daleč je do mesta? ali mi lahko nekako pošljete slike na mail lucija.zeme@gmail.com[/QUOTE]
Pozdravljeni !
Do mesta je kakšnih 100 metrov, mislim, kamp je v samem središču mesta, tik pod cerkvijo oziroma pod cesto, nad katero je stara šola.
Fotografije sem poslal.
Lp, Franci


Odgovor Napisal/-a: Mojca Grad Medved

Brez avatarja
Mojca Grad Medved je odsoten
Mojca Grad Medved
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Prikolica, avtokamp Djardin, Sv. Filip i Jakov

Objavljeno: To Jan 24, 2017 6:38 pm

Pozdravček,kako je z oddajo za letošnjo sezono?Zanima me termin med 14.08.2017 do 21.08.2017..kontaktirate me lahko tudi na mob:068/175-310(jaz sem vas klicala,pa ste nedosegljivi)
Lp,Mojca

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Prikolica, avtokamp Djardin, Sv. Filip i Jakov

Objavljeno: To Jan 24, 2017 6:59 pm

[QUOTE=Mojca Grad Medved]Pozdravček,kako je z oddajo za letošnjo sezono?Zanima me termin med 14.08.2017 do 21.08.2017..kontaktirate me lahko tudi na mob:068/175-310(jaz sem vas klicala,pa ste nedosegljivi)
Lp,Mojca[/QUOTE]
Sva se slišala pred tremi urami, na tej objavi iz leta 2015 je telefonska številka, ki jo redko uporabljam, na pravo ste me klicali.
Lp

Odgovori
cron