Oglasi:

Naj družinski kamp

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: aljoman

Brez avatarja
aljoman je odsoten
aljoman
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Naj družinski kamp

Objavljeno: Sr Avg 03, 2011 10:23 am

Letos gremo prvič družinsko kampirat (z dvema majhnima otrokoma) v septembru. Zanima me, kje ste preživeli najlepši družinski dopust, s šotorom seveda.
Kar je meni najpomembnejše je seveda čisto morje, čistoča sanitarij, plaža (pesek), po novem tudi igrala Wink ter cena. Ker sem tekač po duši, mi je važno, da lahko na dopustu tudi tečem.

Odgovor Napisal/-a: revival

Brez avatarja
revival je odsoten
revival
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Naj družinski kamp

Objavljeno: Če Avg 18, 2011 4:16 pm

Avtokamp sanmarino otok Rab,če ni že prepoznoThumbs Up

Odgovor Napisal/-a: tatjana1112

Brez avatarja
tatjana1112 je odsoten
tatjana1112
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Naj družinski kamp

Objavljeno: Sr Avg 24, 2011 7:58 pm

Priporočam ti Pelješac, AC Perna...od AC Perne do Vignja boš ob obali tekel, otročki pa se bodo lahko igrali na prodnati plaži in če ste kolesarji, se s kolesi in trajektom odpeljite na Korčulo - pri AC Kalac zaviješ na obalno pot in si pogledaš to prečudovito mesto, Cene so dosti bolj ugodne kot v Istri, voda bo v septembru še vedno dovolj topla za kopanje...

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Naj družinski kamp

Objavljeno: Če Avg 25, 2011 12:33 pm

joj tatjana, ali sanitarije za djecu u Perni su katastrofa... još početkom godine kak tak, a sad na kraju sezone.... koma!
družinski kamp - Straško Novalja.... imaš fantastičnu animaciju za klince i srednjoškolce... moj sin bi samo tamo... drugi kamp s vrhunskom animacijom za djecu - Čikat na Lošinju...
iako za trčanje nije dobar asfalt ni beton - kilometri šetnice u Čikatu daju prednost tvojoj zanimaciji...
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: Šotorist

Uporabniški avatar
Šotorist je odsoten
Šotorist
Prispevki: 44
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Naj družinski kamp

Objavljeno: Pe Avg 26, 2011 12:20 pm

kadar nas kdo vpraša za najboljši družinski kamp na Hrvaškem - vedno je isti odgovor: kamp Straško in to velja za dojenčke, otroke in mladostnike..vsega imate v kampu dovolj, senca je odlična, plaža je sicer polna, ampak je tudi lepa z veliko sence v neposredni bližini, cesta ob morju je urejena samo za pešce, animacija, sanitarije...edino kar bi morali urediti je gneča na recepciji, ampak se da tudi to rešit npr. z večerno odjavo iz kampa.

Odgovor Napisal/-a: aljoman

Brez avatarja
aljoman je odsoten
aljoman
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Naj družinski kamp

Objavljeno: Po Sep 19, 2011 6:38 pm

V petek smo se vrnili iz Paga, kampa Straško. Kot ste že pisali, kamp je res super v vseh pogledih. Res je primeren za družine z malimi otroci, kar smo tudi želeli.
Naslednje leto se najbrž spet vrnemo.

Odgovori