Oglasi:

Omiš - kamp Lisičina & Galeb

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Omiš - kamp Lisičina & Galeb

Objavljeno: Sr Jul 27, 2011 5:05 pm

rad bi kaksno informacijo o kampu Lisicina v Omisu.Samo za prehod(dan ali dva),ali je boljsi kamp galeb(ki se mi zdi drazji).Sem z avtom,ter sotorom na strehi.Hvala za eventuelni odgovor

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Omiš - kamp Lisičina & Galeb

Objavljeno: Sr Jul 27, 2011 10:18 pm

Mi smo kamp Lisičina letos žal izpustili, tako da težko rečemo kako je tam - je pa to bolj mini kamp. Vam pa vsekakor priporočam, da se vsaj za dve noči ustavite v Omišu in si ogledate njegovo okolico. Kmap Galeb je pa odličen ravno za take zadeve, plaža sicer ni ravno najlepša, je pa čisto OK za kratko kopanje in poležavanje po ogledu mesta in reke Cetine.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Omiš - kamp Lisičina & Galeb

Objavljeno: Če Jul 28, 2011 7:59 am

Hvala za odgovor.Rad bi imel se eno splosno informacijo,ki vi ki hodite vec po kampih sigurno veste kako je z tem.Konkretno kamp galeb v Omisu:v ceniku ima razne cene,za osebo,za psa idr.,med temi je tudi cena za parcelo.Kot sem ze zgoraj napisal,imam avto z sotorom na strehi,ali moram(konkretno v Galebu in tudi drugje)placati parcelo(vode in elektrike ne rabim),ali sem tega "stroska"oproscen.Hvala in LP
Naprimer kamp Lisicina cene za parcelo nima

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Omiš - kamp Lisičina & Galeb

Objavljeno: Če Jul 28, 2011 8:20 am

ja pri Galebu vi gledate npr. neparcelirano mesto oz. temu oni rečejo kamp mesto, kjer je vključen prostor + avto + šotor + elektrika: http://www.kamp.galeb.hr/UserDocsImages/cjenik_11_kamp.jpg. Drugače ne bo šlo, tudi če nimate šotora je cena enaka.

Manjši kampi, ki nimajo parcel, imajo cenik narejen tako, da je v ceniku vsaka postavka s svojo ceno. Le takrat bi se lahko izognili plačilu cene za šotor, ker pač ne zasedate dodatnega prostora.

Odgovori