Oglasi:

Kamp Kastanija, Novigrad - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: afrodita

Brez avatarja
afrodita je odsoten
afrodita
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Kastanija, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Jun 23, 2011 6:48 pm

kastanja kamp

ko smo se letos odločili da bomo pavšalisti v kastanji smo bili veseli,ker nam je bil kamp simpatičen,mali družinski kamp.vendar so prišla zelo neprijetna presenečenja.ko  smo plačali pavšal v aprilu ni nič pisalo da nam bodo omejevali tuširanje.to se je potem zgodilo.postavili so avtomate na žetone.1 žeton 7 minut tuširanja.na dan bi dobili 2 žetona po osebi.dobro smo si rekli 7 minut je več kot dovolj za tuširanje.ampak da ti oni določijo kolikokrat se bomo tuširali to je pa višek arogantnosti in nesramnosti.nato so nastali problemi ker niso imeli dovolj žetonov,tako da smo morali hodit prosit na recepcijo da so nam odprli tuše.ker so videli da tako ne bo šlo so nekaj časa avtomat nastavili da si pritisnil samo na gumb in si se odšel stuširati.naslednji vikend ko smo prišli so nam dali na osebo 2xpo 2 kuni namesto žetonov.ok kuna ali žeton to mi je resnično vseeno.največji šok pa smo doživeli prejšni vikend ko smo se prijavili.po novem ti po osebi pripada samo eno tuširanje na dan.če se želiš tuširati večkrat si pa plačaj.nismo mogli verjeti da so resnično zmožni takih odločitev glede na to da smo jim za parcelo plačali 1760 eurov in avtomobil komaj parkiramo na parceli.bili smo v takem šoku vendar se oni ne dajo motiti.vseeno jim je.tako pač je.ampak halo to so naredili po naši pogodbi že ko smo plačali.v pogodbi niso ničesar omenili da nas mislijo omejevati.res pa je da smo v kampu sami slovenci in si to pač dovolijo.žalosti me to da nismo ljudje karakterni in bi odšli naslednjo sezono v drugi kamp.določeni ljudje so samo rekli pač tako je.prosim a se resnično lahko hrvati delajo norca iz nas?mi bomo ta kamp zapustili in naslednjo sezono smo že našli cenejši kamp z veliko večjo parcelo,kjer ti ne omejujejo tuširanja.globoko odpriporočam ta kamp ker mislim da nam bodo naslednjo sezono določili kolikokrat gremo lahko na wc.ko bodo ljudje začeli zapuščati kamp bodo mogoče začeli razmišljati.ampak močno dvomim.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Kastanija, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Jun 24, 2011 6:30 am

Podoben sistem tuširanja imajo še v nekaterih drugih kampih. Se strinjamo z vami, da bi morali sistem , če ga želijo imeti, uvesti v začetku sezone in o tem obvestiti vse goste ob podpisu pogodbe za pavšal.

Ali lahko izvemo kateri alternativni kamp ste si izbrali za naslednje leto?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Kastanija, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: To Jan 28, 2014 1:11 pm

od stalnega gosta kampa Kastanija smo dobili pismo z zanimivo vsebino:

Pozdravljeni.

Ker kar redno spremljam Vašo spletno stran, ob tem Vam za vse ažurne in temeljite podatke čestitam, sem se glede cene pavšala v AC Kastanija za leto 2014, odločil napisati nekaj vrstic.

V lanski sezoni, ko je uprava posula več poti z dodatnim peskom, je bilo mogoče navoziti pesek tudi na parcele (takorekoč v neomejenih količinah) in tako smo (ludi) Slovenci še dodatno uredili svoja poletna bivališča. 

Za sezono 2013 pa so upravljalci kampa poskrbeli za otroško previjalno mizo in otrokom prilagojene sanitarne prostore ter celo za (plačljiv) internetni dostop, ki pa seveda ni zdržal do konca sezone.

Sezona se hitro konča, še prej pa smo morali uporabniki parcel le-te povsem izprazniti, torej na njih ni smelo ostati ničesar. Prejšnja leta smo namreč lahko deske (za pod) zložene in ustrezno pokrite/zaščitene ter stoječe camp kuhinje pustili na parceli. Zdaj smo morali s parcel, na obalo vrniti tudi vse večje kamenje. Morebitne zacementirane in druge v tleh nameščene elemente pa si lahko "skril" pod pesek. Prav, red mora biti.

Medtem ko so bile, tudi na Vaši strani, že znane cene za večino kampov ima AC Kastanija svojo uradno spletno stran še vedno v delu (že 7 let). Na domači naslov smo prejeli pisno obvestilo, s katerim so nas obvestili da bo cena višja ter da je za isto parcelo potrebno skleniti pogodbo in plačati pavšal do 1.3.2014.

V mojem in v večini primerov pa to konkretno pomeni da se je pavšal v AC Kastanija podražil za več kot 500 evrov. Kaj ta kamp za ceno od 2100 - 2500 evrov, poleg parcele z elektriko, še nudi uporabniku/pavšalistu je moč prebrati tudi v komentarjih, na Vaši strani, zato naj omenim le plačljivo tuširanje ter (ne) možnost uporabe zgornjih sanitarij v celotnem obdobju pavšala.

Nekaj se nas je seveda odločilo oditi - v kamp kjer za enako ali celo nižjo ceno nudijo več.

Po izjavi zaposlenega v kampu (res so vsi izredno prijazni) je menda kar velik interes za pavšal, zato vsem tem iskreno želim prijetno počutje.


Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Kastanija, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: To Jan 28, 2014 11:17 pm

ja tudi mene zanima ker kamp ste si izbrali in verjetno se marsikoga saj postaja dejstvo ,da nas v istri pavsaliste pocasi pripravljajo na odhod ,ker majo pac drugo racunico ,ki pa ne dvomim ,da se jim ne bo izsla a pac rinejo dokler se ,da

tudi Mareda pocne enako kar velika podrazitev zraven pa zelo veliko zmansanje prostora za kampiranje

zraven si pa delamo medvedjo uslugo z glasovanjem za najbolse kampe no o tem sem ze pisal a ste izbrisali komentar kar ni bilo fer
mi jih pohvalimo oni pa vecje cene

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Kastanija, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jan 29, 2014 9:06 am

ms44....mi nismo izbrisali še nobenega komentarja na forumu, tako da prosim za obrazložitev kje naj bi kaj brisali...brišemo edino pri ocenah kampov, kadar ne gre za oceno, ampak za vprašanja in medsebojne pogovore med ocenjevalci, ki pa ne sodijo v tisto rubriko saj se potem po nepotrebnem spremeni ocena kampa na boljše ali slabše...

Kar se tiče omenjenega "bivšega" gosta kampa Kastanija pa lahko povemo, da ga boste letos našli v enem od kampov v Balah pri Rovinju :).

Odgovor Napisal/-a: krajcar

Brez avatarja
krajcar je odsoten
krajcar
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Kastanija, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jan 29, 2014 8:25 pm

Res sva se z ženo odločila da se pač ne pustiva več zajeb....., na tak način, kot to počnejo vodilni kampa in še kakšen, ki se za vodilnega "okliče" kar sam. Sicer pa ima prikolica kolesa tudi zato, da se je da peljati, nenazadnje pa rezultati najine reakcije na drastično podražitev sploh niso slabi, kajti še so kampi s prijaznim osebjem in podobno ceno kot v Kastaniji, nudijo pa več. Se pa tudi zavedava da so pred sezono do pavšalistov prijazni in "sladki" verjetno kar povsod, posebno pa še tedaj ko je plačan pogodbeni/pavšalni znesek.LOL

Odgovor Napisal/-a: Tyurist

Brez avatarja
Tyurist je odsoten
Tyurist
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Kastanija, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: So Feb 01, 2014 12:18 am

JA-JA...hudič je v tem kampu...me ni tam že 3 leto...Lp

Odgovor Napisal/-a: krajcar

Brez avatarja
krajcar je odsoten
krajcar
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Kastanija, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Feb 20, 2014 8:01 am

"Sezona" plačevanja pavšalov v AC Kastanija je že v teku. Kot pravijo zaposleni v kampu, se je uprava odločila uveljaviti, kar so napisali v tudi v obvestilih dosedanjim pavšalistom: datum za plačilo pavšala je 1.3.2014 - baje pa bodo nato počakali le še kakšen dan ali dva. 

Odgovori