Oglasi:

zaracunavanje obiskov

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

zaracunavanje obiskov

Objavljeno: Če Jul 14, 2016 10:34 am

Rad bi vedel (ce kdo mogoce ve) ali drzi da v kampu Veli Joze v Savudriji za nekaj urni obisk in skupno kosilo zaracunavajo 20€,to je ce se gre notri z avtom.Ce se avto pusti zunaj (ne vem kje) in se nalozeni ko muli odpravite v kamp(hladilne torbe idr.)je pa baje obisk zastonj.Zanima me ce ima kdo kaksno informacijo glede tega tudi v drugih kampih v Istri.hvala za odgovor in lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

zaracunavanje obiskov

Objavljeno: Če Jul 14, 2016 1:25 pm

Številni kampi zaračunavajo obisk, eni po osebi, drugi pa po vozilo. Se spomnimo, da je bilo nekoč v kampu Straško možno v kamp priti samo peš in plačati 10 kun na oseb, sedaj je to verjetno sigurno že 20 kun. Vemo, da nek znesek računajo tudi v kampu Valkanela in tudi v drugih kampih. žal pa tega podatka v uradnih cenikih kampiranja običajno ni, tako da vam ne moremo povedati točnih cen.

Odgovor Napisal/-a: slk

Brez avatarja
slk je odsoten
slk
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

zaracunavanje obiskov

Objavljeno: Ne Jul 17, 2016 7:49 am

V kampu Konobe je cena za kopanje 20 kun po osebi, avto pa pustiš pri recepciji na arkingu.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

zaracunavanje obiskov

Objavljeno: Sr Jul 20, 2016 3:34 pm

Bil v kampu Veli Joze na obisku pri zeninem bratrancu ki je tam z avtodomom.Obisk oseb je brezplacen,z avtom pa je nad dve uri 30 kun.Z pravim nastopom in z malo "razglablanja"mi prijazna gospa na recepciji ni zaracunala nic tudi za avto.Bili smo v kampu pol dneva,kosilo,popoldanski pocitek in odhod.Z tem prispevkom sem hotel popraviti informacijo ki sem jo dobil (in ki k sreci ni resnicna) da tam zaracunavajo za obisk 20€.Hvala se enkrat prijazni gospodicni na recepciji.Vse je odvisno koga dobite na recepciji,od njegove dobre ali slabe volje in od vasega pristopa.LP

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

zaracunavanje obiskov

Objavljeno: Sr Jul 20, 2016 8:16 pm

Super informacija..običajno se da vse zmenit, včasih s epa tudi naleti na osebo, ki se striktno drži napisanega. Je pa res, da številni tudi izkoriščajo "dobroto" zaposlenega in potem iz dnevnega obiska pride še do večera in neplanirane nočitve. To pa seveda ni fer in v takem priberu je tudi prav, da se gredo vsi lepo prijavit na recepcijo kampa in plačat tisto eno noč.

Odgovor Napisal/-a: Wanted

Brez avatarja
Wanted je odsoten
Wanted
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

zaracunavanje obiskov

Objavljeno: Pe Avg 05, 2016 7:02 pm

Najbolj butast  mi je,da nekdo pride kao obisk in nič ne plača a vsi ostali plačujemo.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

zaracunavanje obiskov

Objavljeno: So Avg 06, 2016 3:52 pm

meni se zdi bolj "butast" kdo daje butaste komentarje.V mojem konkretnem primeru sem bil samo na kosilu,nisem koristil ne plaze,ne sanitarji in nic drugega.Kdor je v kampu in ima na razpolago vse "ugodnosti"kampa je prav da placuje,to je moje osebno mnenje.Mogoce bi pa rad zgoraj omenjeni gospod imel vse zastonj kar nudi kamp,malo cudno razmislanje,med vsemi se na zalost najdejo tudi taki.Sem na dopustu kjer koristim vse usluge in jih tudi posteno placam na drugem koncuvlady2016-08-06 17:55:23

Odgovori