Oglasi:

Primošten - kamp Adriatic

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Saso

Brez avatarja
Saso je odsoten
Saso
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: Po Jun 13, 2011 4:43 pm

Pri izbiranju letošnje dopustniške destinacije mi je v oko padel omenjeni kamp. Ker cenovno ravno ne sodi med najcenejše, me zanima vaše mnenje in izkušnje s tem kampom. Lp


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: To Jun 14, 2011 7:03 pm

Mi smo bili v tem kampu pred dvema letom (slike in video posnetek pri opisu kampa so od takrat). Kam sodi v tisto kategorijo, kjer so ob morju pustili prostor za individualne goste, ki tudi ni tako uradno parceliran, parcele so pa urejene potem v drugi, tretji, četrti vrsti. Kamp ima dobro senco, plaža je peščena, sanitarije pa so bile pred kratkim prenovljene. V kampu imajo igrišča za tenis, košarko, nogomet, odbojko ter manjše otroško igrišče, v glavni sezoni pa delujejo tudi potapljaški center. Mogoče malo moti bližina glavne ceste. Kot se spomnim je iz kampa do Primoštena vsak dan vozila turistični ladjica.

Odgovor Napisal/-a: Tina

Brez avatarja
Tina je odsoten
Tina
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: Po Jun 20, 2011 7:47 am

Sama kampiram že več kot dvajset let - tako da imam s tem kar nekaj izkušenj in kamp Adriatic vsem toplo priporočam. V tem kampu smo dopustovali zadnja tri leta in tudi letos ne bo nič drugače. Sam kamp sodi v kategorijo srednje velikih kampov - z lepimi in velikimi parcelami, z izvrstno senco, čistim morjem in še lepšo plažo. V samem kampu je gostom na voljo dobro založena trgovina (dobijo so tudi slovenski časopisi),restavracija,beach bar,vrtec  za otroke, s strani animatorjev vodene športne aktivnosti (aqua aerobic,beach volley.....)potapljaški center. Sanitarije so lepo urejene in čiste - tudi kužki imajo določen svoj pasji wc. Skratka - če ste se odločili za ta kamp sem prepričana (navkljub malo višji ceni) da boste zelo zadovoljni.


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: Po Jun 20, 2011 8:52 am

 tremi leti so imeli v kampu idejo, da bodo zgradili bazen...glede na plažo, ki jo imajo v tem kampu, močno upam, da tega še niso naredili.

Odgovor Napisal/-a: Tina

Brez avatarja
Tina je odsoten
Tina
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: Po Jun 20, 2011 9:01 am

Bazena v kampu niso zgradili in tudi jaz menim, da bi bil glede na plažo to prej minus kot plus.

Odgovor Napisal/-a: Tina

Brez avatarja
Tina je odsoten
Tina
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: Po Jun 20, 2011 9:07 am

In kot je administrator  že v enem od prejšnih zapisov omenil - res vsak večer vozi ladjica v Primošten, če se prav spomnim ob 18.00 uri in nato ob 22.00 uri nazaj v kamp (čez dan jo sicer uporablja potapljaški center). Super zadeva za ogled mesta, kjer je drugače zvečer s parkiranjem kar težava.

Odgovor Napisal/-a: Saso

Brez avatarja
Saso je odsoten
Saso
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: Ne Jun 26, 2011 7:31 am

Tudi na podlagi vaših odgovorov je padla odločitev, da gremo v soboto prav v ta kamp na dopust. Vam sporočim o svojih zapažanjih, ko se vrnem.  Mi lahko kdo svetuje oz. katero pot bi vi izbrali iz Ljubljane do Primoštena ( Lj.-Zg-AC-Primošten ali Lj.-Semič-Bosiljevo-AC.-Primošten ali Lj.-Kočevje-Delnice-AC-Primošten ali ....). Lp

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si


Odgovor Napisal/-a: Tina

Brez avatarja
Tina je odsoten
Tina
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: Po Jun 27, 2011 2:16 pm

Tudi mi vedno uporabimo pot preko Vinice.

Odgovor Napisal/-a: rega

Brez avatarja
rega je odsoten
rega
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: To Jun 28, 2011 7:50 am

tudi mi.

Odgovori