Oglasi:

Primeren kamp + plaža za 10 mesečnega otroka

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Avtodomarka

Brez avatarja
Avtodomarka je odsoten
Avtodomarka
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Primeren kamp + plaža za 10 mesečnega otroka

Objavljeno: Ne Jul 28, 2013 7:28 pm

Pozdravljeni.
Čez 14 dni se z avtodomom odpravljamo kampirat nekam Confused..hja nekam, kjer bi bilo veliko sence v kampu + na plaži ter zelo pomembno, da bi naš 10-mesečnik lahko na plaži po pesku ali mivki po vseh 4 kobacal ter da se morje postopoma spušča - da je čim dlje nizka voda na primer.. (fino, če je tudi v morju pesek oz. mivka). Torej na plaži naj bo res mivka oz. pesek in nikakor prod oz. ti drobni kamenčki, ker po tem ne more kobacati Big smileBig smile
Istra in otoki brez povezave z mostom odpadejo. Confused Še najbolje morda obala Jadrana.
Kakšni predlogi?  Če morda kdo pozna Šimuni na Pagu- kako je na plaži Dveh mornarjev: a je tam res peščena plaža in ni vmes majhnih kamenčkov in kako je v morju...se počasi spušča..pesek/mivka, kamni?? Embarrassed
Hvala lepa.
Avtodomarka2013-07-28 21:32:58

Odgovor Napisal/-a: aly

Brez avatarja
aly je odsoten
aly
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Primeren kamp + plaža za 10 mesečnega otroka

Objavljeno: Po Jul 29, 2013 1:15 pm

Zdravo,
na Pag preko mosta.... ne vem če se splača. To je precej več kilometrov kot s trajektom. Torej planirete preko Zagreba do Zadra po avtocesti? Zakaj pa ne trajekt?
Mivke je precej pri Loparjih na Rabu (t.i. rajska plaža), ampak kamp nima ravno dosti sence. Imajo pa sobe. In apartmaji v bližnjem mestu. Kamp pa poka po šivih, brez rezervacije ni nič.
Po moje bo povsod tam, kjer bo veliko mivke, tudi veliko ljudi, tako da to ni ravno najboljša lokacija za takega otroka po mojem. Razen če greste septembra.
Na vašem mestu bi šel rajši z avtom in v apartma. V apartmaju je več higijene in tudi klima.
p.s. Sem imel ravno prejšnji teden za sosede v kempu tri male sirene (< 2 leti), ki so vsako jutro ob petih sredi kampa naznanjale požar, bombni napad, jedrsko vojno. If u know what I mean...
aly2013-07-29 15:18:10

Odgovor Napisal/-a: Avtodomarka

Brez avatarja
Avtodomarka je odsoten
Avtodomarka
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Primeren kamp + plaža za 10 mesečnega otroka

Objavljeno: Po Jul 29, 2013 1:22 pm

Kaj pa  Kamp Zaton Holiday Village?
Nikjer namreč ne najdem točnega podatka ali je tam plaža pesek/mivka ali je kombinacija peska in proda hkrati??? Jaooo meni ;)
Hvala.
Avtodomarka2013-07-29 15:24:08

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Primeren kamp + plaža za 10 mesečnega otroka

Objavljeno: Po Jul 29, 2013 1:35 pm

Živjo! Info o tem kampu piše, da je plaža dalno peščena delno prodnata.Aja pa še malo na cenik in komentarje poglej.

Odgovor Napisal/-a: Avtodomarka

Brez avatarja
Avtodomarka je odsoten
Avtodomarka
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Primeren kamp + plaža za 10 mesečnega otroka

Objavljeno: Po Jul 29, 2013 1:40 pm

Pozdrav.

Cenik pogledan in ni panike. Ni poceni ampak kamp zgleda lep in čist ter senčen. Za 10 dni bi nas stalo okrog 550 €. Sem gledla npr. Privlako,ki je obcutno cenejsi kamp ampak na prvi pogled neprimerljivo slabsi..tako kamp kot plaza.

Se kak predlog?

Hvala.

Odgovor Napisal/-a: simalu

Brez avatarja
simalu je odsoten
simalu
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Primeren kamp + plaža za 10 mesečnega otroka

Objavljeno: Po Jul 29, 2013 4:56 pm

Živjo, najprej moje izkušnje z nekajmesečniki; mivko na plaži bi ti odsvetoval, ker jo bo imel polna usta, tortic še ne bo delal. Mi smo se čisto lepo imeli na prodnati plaži, v morju naprej pa je bila mivka, tako da smo mu jo nanosili pod rit, da ga kamni niso špikali. Poleg tega pa se mivka zaleze v vsako bnajmanjšo liknjico, in po parih dnevih jo imaš poln šotor (v postelji, po hrani...). Pa še te plaže so polne ljudi, da o umazaniji (čiki, pljunki, embalaže, ostanki sadja, sendvičov, sladoleda) ne govorim (izkušnje iz Čikata, Mali Lošinj).
Lopar na rabu: bili smo samo tri dni, pregnalo nas je vreme.
Letos smo bili na Cresu, Baldarin (nudistični kamp); plaža je skalnata z zalivi z majhnimi kamenčki, kar pa našega enoletnika ni motilo. Ukvarjal se je s polžki, drugače smo ga pa v treh potezah dali v vodo in je plaval - seveda v obroču. Kamp je čist, miren (15km je do prvega mesta Osor), niti ni bil "nabasan" (v nasprotju s Čikatom, kamor smo po enem tednu šli vohunit). Trajekt pa je seveda tukaj obvezen, čaka pa se največ eno uro, voziš se pa slabe pol ure.
Upam, da boste našli primeren kamp, uživejte

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primeren kamp + plaža za 10 mesečnega otroka

Objavljeno: To Jul 30, 2013 6:34 am

V Zatonu je na plaži navožen pesek, super špika :), na drugi strani tega kampa cca 1km stran pa je v Ninski laguni mivke kolikor hočete. V kampu Šimuni je tudi zmleto kamenje, naravna mivka pa je še v kampih Praprotno in Sapavac.

Sam priporočam kamp Medulin - je blizu in ima tudi v zalivu mivko. kar neka o tem kampu in o mivkastih plažah je že bilo napisanega: www.avtokampi.si/forum/forum_posts.asp?TID=374.

Odgovor Napisal/-a: Avtodomarka

Brez avatarja
Avtodomarka je odsoten
Avtodomarka
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Primeren kamp + plaža za 10 mesečnega otroka

Objavljeno: Pe Avg 02, 2013 8:58 am

Hmmm...sedaj sem pa v dilemi...ali kamp Zaton Holiday village ali kamp Medulin.
A kamp Medulin ima na parceli z elektriko tudi vodo? V ceniku vidim, da ni navedeno??? Confused In voda je res čista? Namreč za Istro poleti to ravno ne drži najbolj. Novigrad, Umag, Poreč,...morje cveti oz. plavajo na površju potrgane alge oz. trava Embarrassed
Kaj menite je boljše za našega navihanega kobacača? Laufa po vseh štirih, ko nor Big smile.
Hvala vsem za vse info...super ste Thumbs Up
Avtodomarka2013-08-02 11:01:48

Odgovor Napisal/-a: Petrusha

Brez avatarja
Petrusha je odsoten
Petrusha
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primeren kamp + plaža za 10 mesečnega otroka

Objavljeno: Pe Avg 02, 2013 4:35 pm

Lahko povem za kamp Medulin, ker tam kampiramo že 8 let in tudi za naslednje leto imamo že rezervirano.

Na parcelah vode ni.
Jaz bi vam priporočila parcele W, pred otočkom. Tam so tudi čiste sanitarije. In tam pred otočkom imate na eni strani mivkasto plažo, na drugi strani pa so kamenčki. In na obeh straneh je čista voda. Ni pa sence, zato kar senčnik s sabo.
V glavnem zalivu, takoj na vhodu v kamp pa ne vem koliko je kaj čista voda. Pa tam je še doooolgo zelo nizka voda in tudi bolj hrupno (za kampirat) je tam.

Odgovor Napisal/-a: Max

Brez avatarja
Max je odsoten
Max
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Primeren kamp + plaža za 10 mesečnega otroka

Objavljeno: Po Avg 05, 2013 9:07 pm

Kaj pa kamp Soline v Biogradu?

Odgovori