Oglasi:

dela na AC Rijeka otok Krk

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Karnak

Brez avatarja
Karnak je odsoten
Karnak
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

dela na AC Rijeka otok Krk

Objavljeno: Če Jun 19, 2014 9:36 am

Pozdravljeni!
Zanima me, če kdo ve, koliko časa naj bi še delali krožišča na koncu AC Rijeka otok Krk. To kar se je dogakalo prejšnjo soboto je bila šele uvertura v sezono, saj smo porabili, da smo prišli iz AC do mosta 1 uro.
Hvala za info.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

dela na AC Rijeka otok Krk

Objavljeno: Če Jun 19, 2014 10:17 am

ja je bilo kar pestro...sicer pa v križišču n akonci avtoceste delajo krožišče...bomo videli koliko bo pomagalo, mi smo se bolj nagibali k novemu priključku na jadransko magistralo, ke rkrožišče zopet pomeni, da bo potrebno zmanjšati hitrost vožnje, ljudje pa bodo tudi zmedei, ker ne bodo vedeli kako se razvrstiti...kar pa pomeni kaos na koncu avtoceste.

Naj bi bil bilo krožišče odprto že danes, skorajda sigurno pa pre dkoncem tedna. In še fotke kako je izgledalo te dni na delovišču in kakšne table so iz smeri Krka




avtokampi.si2014-06-19 12:18:00

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

dela na AC Rijeka otok Krk

Objavljeno: Če Jun 19, 2014 12:31 pm

Lepo, upajmo samo da se ne bo preveč basalo v času sezone. Trenutna ureditev pa ni bila najbolj varna, sem kar nekajkrat naletel na čudno situacijo.

Odgovor Napisal/-a: Karnak

Brez avatarja
Karnak je odsoten
Karnak
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

dela na AC Rijeka otok Krk

Objavljeno: Po Jun 23, 2014 4:50 am

Evo, iz prve roke. AC je odprta in res so naredili novo krožišče. Po moje bo res upočasnilo promet. Kakor koli, ni se več treba vozit čez Bakar niti čez Kraljevico. Nam je super.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

dela na AC Rijeka otok Krk

Objavljeno: Pe Jun 27, 2014 8:48 pm

evo kako izgleda novo krožišče pred mostom na otok Krk - gre za krožišče, ki je od konca avtoceste Reka - Križišče oddaljeno cca 500 metrov in tu se promet razdeli na tiste, ki gredo proti Krku in druge, ki gredo proti Crikvenici:


avtokampi.si2014-06-27 22:49:22

Odgovor Napisal/-a: poršejček

Brez avatarja
poršejček je odsoten
poršejček
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

dela na AC Rijeka otok Krk

Objavljeno: Ne Jun 29, 2014 10:48 am

Se bojim da so naredili "gresko" ker je spet samo 1 pasConfused
Zabilo se bo tako kot se je vedno ko se pot Bakar in avtocesta združita v en pas. Potem bojo nastajali zastoji v krožišču, ker se ljudje ne bodo znali oz. hoteli pravilno razvrščati.
Predstavljaj si guzvo ko se bo avtocesta spustila v krozisce v petek popoldne/soboto zjutraj...vseeno mislim da je bila prejsnja izvedba boljsa kot ta

Odgovori