Oglasi:

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovor Napisal/-a: Petrusha

Brez avatarja
Petrusha je odsoten
Petrusha
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Če Mar 08, 2012 7:00 pm

Najprej hvala za čestitke :-)

Torej, ZAKAJ kampiranje ? Najprej je bila želja staršev, da obudimo to, kar sta izkusila že v mladih letih. In potem je še nas 'ta mlade' zasvojilo. Ker je preprosto, pa hkrati lahko nadvse luksuzno - tako kot si boš postlal, tako boš spal Wink Pa stik z naravo, poslušanje ptičjega petja, črički, piš vetra skozi borovce . In še večerna druženja s sosedi Beer  Moj dragi, ki do prej ni kampiral, je po dveh letih že rekel: ''si pa ne predstavljam več, da bi šel na dopust v hotel.'' - mislim da to vse pove.

Glede klinov: zabija jih on, podpiram pa jaz (včasih vse, včasih kakšnega manj) Wink

Pomivanje posode: enkrat eden, drugič drugi; včasih pa kar oba - eden je pomivalec, drugi splakovalec.

In seveda so tudi anekdote z ženskega kampiranja. Ponavadi je ravno takrat prišlo do kakšnih tehničnih težav - kratki stik, pa zataknjeno okno ... Zabavno je bilo ja - in zmeraj malček preglasno Thumbs Up



Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Pe Mar 09, 2012 11:44 am

Kampistka Ankica nam je v nabiralniku pustila lepo pesmico:

Življenje je kot prekratka odeja. Če jo potegneš gor, te zebe v noge. Če jo potegneš dol, ti piha za vrat Disapprove
Potem se ti pa zgodi, da ti avtokampi.si visečo mrežo podari in vse proste dni nobenih problemov več ni Wink

Odgovor Napisal/-a: Korana5

Brez avatarja
Korana5 je odsoten
Korana5
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Pe Mar 09, 2012 1:36 pm

Hvala za čestitke! Kako lepo je, da ste se spomnili na naš praznik in nas izzvali, da pobrskamo po počitniških spominih.

V kampiranje sem zaljubljena. Nisem ravno jutranji tip, a jutra na morju so mi najlepša.  Ko prvi sončni žarki posijejo skozi veje drevesnih krošenj na mizo, pri kateri sedim s kavico v roki, diham dišeč morski zrak, poslušam šumenje valov in opazujem veverice in šoje, ki se spuščajo z drevesa na drevo, začutim silno veselje v svojem srcu. Ta občutek me poživlja vse leto.  Prikličem si ga v spomin v vetrovnih jesenskih dneh in dolgih zimskih nočeh.

Neko poletje smo se 4 kolegice, ki smo bile sosede v kampu, odločile, da se bomo s svojimi otroki hodile kopat v bližnji naturistični kamp. Tam smo vsi zelo uživali, ker ni bilo potrebno prenašati mokrih kopalk na telesu in neprestano skrbeti za preoblačenje sebe in otrok ali kakorkoli »komplicirati« z oblačenjem. S seboj na plažo smo vzele hrano in pijačo, ob povratku v naš kamp pa smo vedno plezale na murve, ki so rasle ob poti in z njimi razveseljevale otroke.

Tako smo se nekega poznega popoldneva na poti s plaže vsi ustavili pri murvi ob teniškem igrišču. Ker je bil ravno turnir, smo se dogovorili, da bo Simona nabrala murve, ostale tri z otroki pa bomo tačas gledale tekmo.

Simone z murvami pa ni in ni bilo. Šla sem jo iskat. Pod murvo, na kateri je bila Simona, je sedela skupina fantov in pila pivo. Zaklicala sem Simoni, naj že vendar pride z drevesa, pa mi je odgovorila, da naj vsi skupaj kar gremo domov, ona pa bo že prišla za nami. Hotela sem izvedeti, kaj se je zgodilo, da se je tako odločila, pa je odvrnila, da ni nič hudega, a zaenkrat razloga ne more povedati.

Kakšni dve uri za nami se je v kamp vrnila tudi Simona. Vse smo »prifrčale« na njeno parcelo, da bi iz prve roke slišale, kaj se je zgodilo. Ona pa se je smejala, smejala … . Končno je izdala skrivnost: »Ko smo šle z nudistične plaže, sem pod obleko pozabila obleči spodnje hlačke. Da jih nimam, sem se zavedla šele, ko sem bila na drevesu in sem pod drevesom zaslišala glasove. Sedla sem na vejo in čakala, da so fantje odšli. Kaj pa sem hotela drugega!«

Na račun tega dogodka smo se še velikokrat smejale.

Veselim se, da bom lahko prebrala tudi spomine drugih ljubiteljev kampiranja. Vsem prav lep pozdrav!

avtokampi.si2012-03-09 14:44:59

Odgovor Napisal/-a: Epika

Brez avatarja
Epika je odsoten
Epika
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Ne Mar 11, 2012 6:41 am

Zakaj kampiranje?
Ker ni lepšega kot jutranja kavica in zajtrk pred šotorom s pogledom na morje, ko vsi sosedje še spijo.
Ker ni lepšega kot ležanje v mreži sredi borovcev, s knjigo v roki.
Ker je tako zelo mirno, preprosto in sproščujoče.
Ker pri kempiranju še pomivanje posode ni težko. :)
Ker je tako malo potrebno za veliko zadovoljstva.
Kampiranje je ob takšnem tempu življenja pravi luksuz in midva komaj čakava poletje, da zopet obiščeva nov kamp!


Odgovor Napisal/-a: KnavsAzur

Brez avatarja
KnavsAzur je odsoten
KnavsAzur
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Ne Mar 11, 2012 9:04 pm

Čeprav sem bila jaz tista v družini, ki je bila najbolj proti nakupu kamp prikolice sem sedaj po dveh letih kampiranja najbolj navdušena. Za kampiranje najbolj drži pregovor »spal boš tako kot si boš postlal«.  V prikolici imamo dobro ležišče zato prvič v življenju pridem domov brez bolečin v križu. In druga stvar, ki je pomembna in se navezuje na pregovor: ne letimo v prvo trgovino po Đezvo za kavo. Namreč ko smo dopustovali v apartmajih nam je vedno manjkala đezva za 2 osebi, tako da jih imamo še za nekaj let »na zalogi«. Dogodek, ki ga pa moja družina ne bo nikoli pozabila pa se je zgodil lani, ko smo se odpravili na vožnjo z našim »Zodiacom«. Malo od obale smo se ustavili in otroci so kot vedno prvi poskakali v morje. Nato je skočil še mož jaz pa sem se le s težavo odpravila saj sem imela »sveže« oprane lase in lepo frizuro.

No, potem sem končno naštudirala kako bi mi mogoče le uspelo priti s čolna v vodo brez da se cela potopim: sedem  na rob čolna, z eno roko se držim za nos (itak), počasi lezem navzdol, čisto počasi.. in glej ga zlomka – noge so v vodi, glava 10 cm pred vodo,  rit na pol naga pa še na čolnu saj so se mi kopalke zapele za nek gumb na čolnu. Namesto da bi mi družina takoj priskočila na pomoč so se skoraj začeli utapljati od silnega smeha, sama pa nisem vedela kaj naj: ali jokam ali se smejem. Verjemite mi da sem počela oboje hkrati.  Končno je stekla reševalna akcija – še danes ko nekdo omeni ta dogodek se smejimo do solz.

 

Smeh je pol zdravja, smejte se in uživajte na kampiranju. Da ne bom imela več težav s kopalkami sem se odločila za letošnjo sezono za trikini (klobuk, očala in sandale).


Odgovor Napisal/-a: Kathy

Brez avatarja
Kathy je odsoten
Kathy
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Ne Mar 11, 2012 9:21 pm

13 stvari, ki pričarajo pravljico na vsakem kampiranju:
- opazovanje dragega, ko zabija kline pri 40 stopinjah, medtem ko v senci srkaš limonado - neponovljivo Beer
- jutranji skok v mirno vodo brez kopalk, ko vsi ostali še spijo Embarrassed
- jutranji tek do mesta s psičkom ob boku
- jutranja kavica s pogledom na morje, preden skočim v pekarno
- svež kruh s figovo marmelado, ki se topi v ustih vsako jutro
- poležavanje na plaži na toplem jutranjem soncu
- voda, voda,... in še enkrat voda
- branje knjige v senci dreves - stavim, da je na viseči mreži stokrat mehkeje kot na trdi skali na obali Wink
- piš maestrala, ki te ohladi po vročem dnevu
- vonj po pečeni ribi in rožmarinu, ko dragi (spet) švica ob svojem novem pekaču
- pomivanje posode - naj mu bo, kadar speče kaj okusnega Smile
- romantični večeri v soju svečk, ob kozarčku dobrega vina
- občutek toplega peska pod zadnjico, ko te nanj zvečer na samotni plaži pod tisočerimi zvezdicami položi tvoj dragi ... NEPRECENLJIVO Censored

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Po Mar 12, 2012 9:31 am

Punce - kampistke, res ste bile zelo pridne in vse po vrsti ste se zelo potrudile. Hvala.

Seveda smo petim obljubili tudi lepo nagrado in sicer visečo mrežo Samba duo. Naša mešana moško - ženska ekipa je izbrala 5 nagrajenk, katerih imena objavljamo spodaj.

Prosimo vse nagrajenke, da na naš mail info@avtokampi.si posredujete svoje osebne podatke, da vam viseče mreže lahko po pošti pošljemo na dom - še enkrat hvala za sodelovanje in seveda lep kamping dopust vam želimo. Pa ne pozabite po končanem dopustu napisati oceno kampa in komentirati celotno ponudbo.

Nagrajenke so:
  • Korana5 
  • Kathy
  • Pridna 
  • Hella 
  • Hojka

Odgovor Napisal/-a: Hella

Brez avatarja
Hella je odsoten
Hella
Prispevki: 28
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Po Mar 12, 2012 4:21 pm

HvalaClapTongueClap
sem vesela darila. Proti koncu meseca gremo na oglede po Istri in slikice sledijo

Odgovor Napisal/-a: Korana5

Brez avatarja
Korana5 je odsoten
Korana5
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Po Mar 12, 2012 6:48 pm

Iskrena hvala! Zelo sem vesela darila. Prisrčen pozdrav vsem ljubiteljem kampiranja!

Odgovor Napisal/-a: Pridna

Brez avatarja
Pridna je odsoten
Pridna
Prispevki: 43
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: To Mar 13, 2012 9:00 am

Hvala za mrežo Smile
Naša ta stara je že pošteno načeta, zato nam bo tale prav prišla.

Odgovori