Oglasi:

kateri kamp v septembru?

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: frajtonarca

Brez avatarja
frajtonarca je odsoten
frajtonarca
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kateri kamp v septembru?

Objavljeno: So Jul 09, 2011 8:52 am

Pozdravljeni!

S punco nameravava na dopust šele zadnja dva tedna v septembru in zato bi rada kakšno pomoč kateri kamp izbrati, glede na to da ponudba in aktivnosti že počasi ugašajo septembra po kampih?In kako je glede vremena proti koncu septembra, je zato bolj pametno iti bolj v južno dalmacijo ali kako?prosiva za kak nasvet ali če ima kdo izkušnje da jih tukaj deli! Hvala!

Lep pozdrav in lep dopust!

Odgovor Napisal/-a: buboladb

Brez avatarja
buboladb je odsoten
buboladb
Prispevki: 165
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

kateri kamp v septembru?

Objavljeno: Pe Jun 27, 2014 12:30 pm

Pozdravjeni,

če je slučajno še aktualna vaša objava za september, vam  mi lahko ponudimo svojo prikolico v kampu Moščenićka Draga - Kvarner (več o kampu si oglejte na njihovi spletni strani). Prikolica ima lasten WC (ne kemični) ter tuš kabino toplo-mrzlo vodo, parking za avtomobil in vso ostalo opremo. Prost je še cel mesec september 2014.

V kolikor vas ponudba zanima mi pišite na buboladb@yahoo.com

lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: perpeco

Brez avatarja
perpeco je odsoten
perpeco
Prispevki: 153
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

kateri kamp v septembru?

Objavljeno: Po Jul 14, 2014 6:08 pm

Postovani ,

mozemo ponuditi nasu mobilnu kucicu u kampu Simuni na Pagu .
Kucica se moze vidjeti na linku : www.urlaub-anbieter.com/Petra-13.htm

tatjana
feha.fewovgmail.com

Odgovor Napisal/-a: Petrusha

Brez avatarja
Petrusha je odsoten
Petrusha
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kateri kamp v septembru?

Objavljeno: Če Avg 07, 2014 5:22 am

Letos je tako ali tako prava tombola glede vremena. In zna bit, da bo septembra celo lepše in bolj toplo kot je bilo začetek julija. Tako, da ni nekega pravila.

3 leta nazaj sva bila okrog 24. septembra v kampu Planik, Ražanac in je bilo čisto poletno vreme. Tudi kopati se je še dalo. Sva pa mi2 septembrski oddih izkoristila bolj za različne aktivnosti in izlete, tako da sva obiskala Zadar, slapove Krke, bila pohodnika v Paklenici, zadnji dan pa sva šla še na Plitvička jezera.

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

kateri kamp v septembru?

Objavljeno: To Avg 12, 2014 6:52 am

Tudi mi smo se odločili, da gremo še enkrat, v tednu od 15-21. septembra, nekam v Istro, da ne bo daleč in nekaj ugodnega.......zdej pa iščem, vreme me itak ne gane, ker letos ni bilo sigurno vreme ne julija in ne avgusta, tako da računam, da bo september lep......Wink

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

kateri kamp v septembru?

Objavljeno: To Avg 12, 2014 6:55 am

V ožjem izboru imam: Pomer, Stela Maris, Polari in če ne to, bomo ponovili v San Polu, čeprav, bi rada šla še kakšen drugi kamp pogledat Tongue

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kateri kamp v septembru?

Objavljeno: Sr Avg 27, 2014 8:12 pm

Lilka, glede  na to da imate podoben okus kot mi - pojdite enkrat v Bale še v Colone. Tam na koncu, ko obrača vlakec je strašno luštno, s še bolj luštno preprosto restavracijo.

Odgovor Napisal/-a: pingi

Brez avatarja
pingi je odsoten
pingi
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kateri kamp v septembru?

Objavljeno: To Sep 02, 2014 1:05 pm

Če imate radi lepe plažice in radi hodite ali biciklirate, potem bi lahko šli v kakšnega od kampov blizu Kamenjaka (npr. Pomer ali Stupice) in potem lahko vandraš naokrog. Pa Medulin in Pulo imaš čisto blizu, če se vam zahoče več "urbanega" pridiha ;)
Drugače pa čimbolj na jug Big smile

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

kateri kamp v septembru?

Objavljeno: Sr Sep 03, 2014 6:00 am

A da bi šli še enkrat v Bale, hm ne vem, radi bi še kak drugi kraj pogledali.....
Zdej za teh par dni, ne bomo rinili nekam daleč....ne hodimo radi, biciklamo pa ploh ne.......LOL

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

kateri kamp v septembru?

Objavljeno: Sr Sep 03, 2014 6:01 am

Ja zdej ciljava na PUNTICA Funtana....smo že pomladi hotli, pa smo šli potem v Bale......

Odgovori
cron