Oglasi:

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 11, 2012 4:33 pm

Kolk je pa potem končna cena mobilne hiške? Vem, da je pavšal 3000€.

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 11, 2012 4:44 pm

Cena je odvisna od hišice od 16k naprej + prevoz 1,4k + montaža 0,7k + PDV na vse tole.

Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 11, 2012 6:00 pm

+ nadstrešek?

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 11, 2012 6:02 pm

+ nadstrešek cca 1,5k - ???. Do tja še nisem prišel. Če te zanimajo podrobnosti poglej moj podpis, kjer malo opisujem celotno zadevo.zdrifko2012-10-11 20:04:55

Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 11, 2012 9:01 pm

ja nekje med 22 in 25k naj bi se gibale cene. Tako so meni rekli. Pa še dodamo vsako leto pavšal. S tem da moraš s kampom baje podpisat neko pogodbo za ne vem kolk let. Sej je vse lepo in super, samo kar draga investicija. Res, da imaš vodo, elektriko, kanalizacijo, plin. Maksimalno število ljudi v hiški je pač kapaciteta hiške, toliko ljudi je lahko največ na enkrat v hiški, s tem da ni potrebno nobenega pisanja spiska kdo bo hiško koristil. Se pravi, kdor koli, ata, mama, teta, stric, pa najboljša soseda, pa prjatu Francelj, pa Lojze iz sosednje vasi :)
Mi bomo prikolico preselili in uživali še teh nekaj let, kolikor so rekli. Se pravi 3-4 leta. Kar bo pa bo. Trenutno smo v kampu preživeli drugo sezono. Bilo je luštno dokler je trajalo blizu obale, sedaj pa gremo čez cesto :)

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Okt 12, 2012 7:37 am

[QUOTE=zdrifko] + nadstrešek cca 1,5k - ???. Do tja še nisem prišel. Če te zanimajo podrobnosti poglej moj podpis, kjer malo opisujem celotno zadevo.[/QUOTE]

smo videli tvoj podpis, ja - kar lepo narejeno - a misliš potem oddajat mobilno hiško?
Ti bom podpis pustil (reklamico), če boš še tako priden na našem forumu in če boš vsak mesec posla kakšno lepo fotko iz Njivic :).

Drugače pa imate v danes objavljeni novici vse podatke o nabavi mobilnih hišic v kampih Njivice, Selce in Park Soline. Hišice v teh kampih lahko naročite pri uradnem zastopniku za Adrio in Sun Roller za Hrvaško - podjetje  Effectus, kjer so res stručkoti za te zadeve.

V kampu Selce imajo do 15.12. 2012 akcijo - 700 eur popusta na hišico Sun Roller, model Hvar:
http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=2&ID=765

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Okt 12, 2012 7:55 am

Hvala za pohvalo. Ne mobilne hiške ne mislim oddajati, bo izključno za moje potrebe in ožjo družino. Z veseljem bom objavil kakšno fotko :)
Na samo srečo so spremenili kaj lahko postaviš v kamp, namreč Shelbox je absolutna katastrofa od kvalitete.
Glede Effectus pa za enkrat lahko izrečem zgolj pozitivne besede, če odštejemo odzivnost na čase :)

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Okt 12, 2012 8:03 am

Ja od letos je Effectus postal glavni prodajalec za Adrio in Sun Roller na Hrvaškem, ima pa kar veliko izkušenj, glede na to, da so pred leti začeli z mobilnimi hiškami v Straškem

Pa še zadnja ponudba za kamp Selce, ki smo jo dobili pred minutko:
mobilna hišica Sun Roller, model Twin Cres, osnovna cena 31.362 eur, akcijski + promocijski popust  7.612 eur, končna cena z davkom 23.750 eur

preverite, mogoče se da ta model hišice dobiti tudi za Njivice



avtokampi.si2012-10-12 13:11:44

Odgovor Napisal/-a: ahac

Brez avatarja
ahac je odsoten
ahac
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Okt 17, 2012 6:17 pm

Kot sem izvedel ta akcija za Kamp Njivice ne velja. Ali lahko administrator izveš od Effectus-a zakaj ? V enem od komentarjev
pri Kamp Njivice je navedeno, da g. Luka navaja, da bodo kamp
kupili Italijani. Kaj to pomeni za pavšaliste in pavšaliste lastnike
mobilnih hišic. Ali letijo cene pavšalov v nebo ? Ali bodo pogodbe
z Kampom še veljavne ?

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Okt 17, 2012 6:31 pm

Verjetno gre pri Selcah za že postavljene mobilne hiške, ki jih niso uspeli prodati. V Njivicah je vse po naročilu. Je pa tudi meni zanimiv popust 7,6k, vendar nikakor ne v kampu Selce. Glede italijanov pa bi bil tudi jaz vsake informacije vesel.

Odgovori