Oglasi:

kamp v Istri za male otroke

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: manya

Brez avatarja
manya je odsoten
manya
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

kamp v Istri za male otroke

Objavljeno: Po Jun 16, 2014 11:48 am

Živjo!

Zanima me, kateri kamp v Istri je primeren za kampiranje z majhnim otrokom? Vedno, ko iščem, vsi pišejo Straško in kampe južneje ob jadranu. Mene pa zanima v Istri. Tako, za podaljšan vikend. Da se ne voziš daleč. Recimo Istra do Poreča, mogoče še Krk.
Radi pa bi senco, mogoče kakšna igrala, ter seveda plažo primerno za otroke.
Kakšna ideja?Tongue
HVALA!!!Embarrassed

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kamp v Istri za male otroke

Objavljeno: Po Jun 16, 2014 12:06 pm

AC Medulin ima precej plaže z mivko,velik lunapark,vsak dan animecije za otroke pa še kaj bi se našlo.LP

Odgovor Napisal/-a: bostjan

Brez avatarja
bostjan je odsoten
bostjan
Prispevki: 49
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kamp v Istri za male otroke

Objavljeno: Po Jun 23, 2014 10:00 am

Valkanela - Vrsar
http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Kampi/Valkanela_Vrsar
Fotografije:
http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Kampi/Valkanela_Vrsar/Foto_in_Video

Odgovor Napisal/-a: Petrusha

Brez avatarja
Petrusha je odsoten
Petrusha
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp v Istri za male otroke

Objavljeno: Po Jun 23, 2014 10:54 am

Predlagam kamp Medulin.
Senčka, plaža vseh vrst.
Mi smo na parcelah W in smo zelo zadovoljni. Pred otočkom. Sanitarije zraven in non-stop čiste. Plaža pred otočkom je na eni strani s kamenčki, na drugi strani je mivka.
Če se namestite takoj na začetku kampa vas zna motit hrup iz mesta. Sploh zvečer oz. ponoči. Zato raje predlagam parcele pred otočkom oz. bolj v sredini kampa.
In kot je predhodnik že omenil; vsak večer animacija za otroke, ob vhodu v kamp je lunapark ... tako da otrokom sigurno  ne bo dolgčas.

Odgovor Napisal/-a: majaH

Brez avatarja
majaH je odsoten
majaH
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

kamp v Istri za male otroke

Objavljeno: Ne Jun 29, 2014 5:17 pm

Če je ta tema še aktivna, naj povem: pri Rovinju imaš dober kompleten kamp Polari. Je nenudističen in nudističen, drugače pa je Rovinj daleč, ni to polurna sprostitev, na sprehod z malimi otroki do mesta ne moreš it, ker hodiš slabi 2 uri v eno stran. Se pa lahko zelo lepo sprehajaš po kampu, ker je urejena lepa pot ob vodi, imajo bazen (tudi za otroke), mini club, ki je nekakšen vrtec za otroke čez dan in se zabavajo, so postavljena nekakšna igrala tisti napihljivi tobogani, trampolini ... Zvečer pa imajo tudi otroški disko, se še mi "ta stari" prav lepo zabavamo z njimi tam! Plaže so zelo lepe, sanitarije zelo lepo oskrbovane, meni osebno je top kamp v Istri, sploh za otroke! Drugače pa je tudi tale Medulin zelo lep in primeren, ampak je malo daleč. majaH2014-06-29 19:52:39

Odgovor Napisal/-a: Foter

Brez avatarja
Foter je odsoten
Foter
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

kamp v Istri za male otroke

Objavljeno: Ne Jun 29, 2014 7:30 pm

Kateri kamp mi svetujete v Istri tam do Novigrad-a? Zaželjena je senca in plaža primerna za otroka (2 in 3 leta).

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

kamp v Istri za male otroke

Objavljeno: Sr Jul 09, 2014 7:41 am

San Polo....če ne rabite bazenov in animacije in igral......

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp v Istri za male otroke

Objavljeno: Sr Jul 09, 2014 8:31 am

Do Novigrada ni ravno veliko izbir kampov, problem v tem delu Istre pa je plaža... v kampu park Umag so jo sedaj nekaj uredili, vendar to ni tiste lepa peščena plaža, prav tako v kampu Mareda je le manjši del plaže urejen za otroke, imajo pa po novem bazen z morsko vodo čisto na plaži. Kamp Sirena ima 200 metrov od kampa lepo urejeno prodnato plažo, kjer imajo postavljene senčnike in ležalnike, ki jih je potrebno plačati, je pa dovolj prostora tudi za vse ostale. Zraven je še nov bazen z globoko vodo in bazenček za najmlajše - v obeh je morska voda.
Mivkasto plažo imajo v kampu Stella Maris v Umagu, ki pa je od kampa ločena z lokalno cesto in je treba do nje skozi podhod in ene 300 metrov peš.

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

kamp v Istri za male otroke

Objavljeno: Sr Jul 09, 2014 8:40 am

Se strinjam z napisanim, ker sem prav to te dni preverjala in res ne najdeš v Istri kaj zelo ustreznega.......razen Medulin se mi zdi, da bi bil kar se plaže tiče, nimam pa nekih lastnih izkušenj.....tako, da težko rečem, mi iščemo nekaj za avgust, pa nisem kaj pametnega izbrskala....

Odgovori