Oglasi:

Kampi na južni strani Hvara

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: pingi

Brez avatarja
pingi je odsoten
pingi
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kampi na južni strani Hvara

Objavljeno: Po Maj 13, 2013 8:46 am

Pozdravljeni!
Z družino se čez slabih 14 dni odpravljamo na Hvar (smo hoteli na Dugi otok, pa novi kamp Kargita na žalost še ne bo odprt Disapprove )
Skratka, ogledana imamo kampa Lili in Mala milna (Paklina je namreč manj senčna, Petarčica pa še ne obratuje).
Prosila bi za mnenje oz. izkušnje glede omenjenih kampov. Imamo tri otroke (od 1,5 let do 5,5 let), zato me zanima ali je dostop do plaže v kampu Lili primeren oz. ni prehud za male nožiceSmile
Verjetno Milna tudi premore kakšno trgovinico, ki je Lili oz. kraj Jagodna nima (vem, da vozijo stvari v kamp, ampak ne vem kako je s tem v predsezoni), pa še malce bolj primerna se mi zdi kot izhodišče za izlete po otoku. Ima pa Lili prelepo plažico Star
Kakšne imate izkušnje s sanitarijami? A tisto požarno cesto (Hvar  - Sv. Nedelja) so še kaj širili?
Vsakega odgovora bom vesela, sploh, če je bil kdo tam v zadnjem letu in ima "sveže" novice! Big smile

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi na južni strani Hvara

Objavljeno: Ne Maj 26, 2013 6:56 am

Upam da ni že prepozno za odgovor.V kampu Lili je zelo lepo je pa res kar nekaj hoje do plaže za nazaj zna biti problem ker je kar strmo.Trgovina je nad Ivan Dolcem vendar vprašanje če sploh obratuje.Po moje bi morali hodit v nabavo v Jelso.Verjetno je večina lokalov tudi še zaprtih.Tisto požarno cesto pa jaz nebi priporočal je veliko lepša cesta naokoli.Tudi domačini so mi tako svetovali.Predlagal bi kamp Milna.Je vse bolj na ravnem pa še v predsezoni sigurno ne bo gneče.Do Hvara je blizu tam je sigurno tudi trgovina mogoče pa se odločite še za kakšen izlet do Paklenskih otokov.Tam sem že bil je zelo lepo!.Lani smo bili v kampu Mina.Meni je bil kamp super lepa plaža ,veliko sence pa še zvečer je lepo ko se sprehodiš do Jelse.Javite kje ste bili in kako je bilo!Pa kakšne fotke prilimajte,lp roman672013-05-26 09:07:45

Odgovori