Oglasi:

Plaža z mivko

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: midva

Brez avatarja
midva je odsoten
midva
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Sr Jul 11, 2012 4:44 pm

mene zanima kako se ta kamp imenuje ki ima toliko plaz v medulinu? ter kakšne so kaj cene tam? lp

Odgovor Napisal/-a: eva1

Brez avatarja
eva1 je odsoten
eva1
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Sr Jul 11, 2012 7:45 pm

[QUOTE=Robita]Se strinjam s predhodnikom. Sanitarije starejse, ampak cistilka ves cas cisti.Kam velik, plaza za vse okuse. Sicer pa me moti sledeče: skoraj Nobenih aktivnosti, animacij. Kar pa je najmotece: VSAK VECER NI MIRU v kampu, saj je tik ob kampu disko na prostem, kjer dobedno BUTA HOUSE MUZIKA od 21.00 do najmanj 2.00 ure zjutraj. In to tako na glas, da sploh ne mores spati, kaj da bi uspaval otroke. KATASTROFA!!! In to VSAK vecer....[/QUOTE]

Mi smo se ravno včeraj vrnili iz AC Medulin, pa moram reči da animacije so vsak dan od 10-12h in od 16 -20.30h, moji otroci so bili veliko na teh animacijah ..dogajalo se jim je na polno! Glede muzike se strinjam, nabija a nas ni motilo, me je prav uspavalo, tudi otroci niso reagirali nanjo!

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Če Jul 12, 2012 5:37 am

Zove se jednostavno - kamp Medulin Tongue
avtokampi.si2014-03-10 13:45:26
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: tatalinca

Brez avatarja
tatalinca je odsoten
tatalinca
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Če Jul 12, 2012 7:07 am

Kjub vsemu lepemu napisanemu mislim,da 11 mesečni dojenček ne bo rabil še neke animacijeWink...Celonočno nabijanje muske in razgrajanje pijanih mladcev je pa zelooooooo moteče in zame ne odtehta lepe plaže...Dead..

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Če Jul 12, 2012 12:57 pm

ŽIvjo 27 let že kampiramo v tem kampu,vse kar opisujete je pomalo res vendar teko hudo pa ni.Glazba se sliši iz lunaparka in plaže ob recepciji,poznam jih veliko ki imajo majhne otroke pa se ne pritožujejo.Če kampiraš v polovici kampa si že cca700m oddaljen.Normalno pa je,če imaš majhne otroke ,da se ne boš postavil tik ob cesti,ki pelje skozi kamp, ker je celo noč bol gasno. Kar pridite ne bo vam žal.LP

Odgovor Napisal/-a: Mark

Brez avatarja
Mark je odsoten
Mark
Prispevki: 80
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Po Jul 16, 2012 12:08 pm

Ravno včeraj smo se vrnili iz AC Medulin. Kampirali smo v spodnjem desnem delu kroga iz prve slike od Statlerja in res je to najlepši del kampa. Veliko sence, sanitarije pa od lani preurejene. Vse "čučavce" so zmetali ven in namontirali wc školjke. Pohvala tudi čistilkam. V desetih dneh bivanja, nisem niti enkrat naletel na "fresko" na wc školjki, niti enkrat ni zmanjkalo papirja, vedno vse čisto, imel sem občutek, da čistijo 24 ur na dan. Res pohvalno.
Trgovina vedno dobro založena, cene čisto nič pretirane, nekega posebnega dogajanja res ni, ampak takole zvečer za malo posedet in si oči napast na kakšni danski turistki, je tista promenada čisto dovolj dolga. Najraje smo zahajali k Albancem, so izredno prijazni, govorijo tudi slovensko, hitra postrežba... 
Cena: Ožujsko pivo v flaši + veliki Capuccino + kozarec vode z ledom + veliki pomfri (res velik, z dodatki, lično pripravljeno...) = 8€.

Za vse, ki kampirate brez otrok (ali pa že z večjimi), pa priporočam parcele na polotoku. Sanitarij si tam sicer nisem ogledal, je pa morje res čisto, razgled čudovit... Skratka priporočam!





Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Po Jul 16, 2012 12:32 pm

Živjo !  Mark prosim povej katere wc so preuredili.So to št.4 okoli  R percel.Ta  objekt je od trgovine naprej po srednji cesti desno pred mobilnimi hiškami.Prosim napiši,če je to to,ker mi gremo dol 1.8. in že per let obljubljajo to obnovitev.LP inhvala

Odgovor Napisal/-a: Mark

Brez avatarja
Mark je odsoten
Mark
Prispevki: 80
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Po Jul 16, 2012 5:17 pm

[QUOTE=BorisT]Živjo !  Mark prosim povej katere wc so preuredili.So to št.4 okoli  R percel.Ta  objekt je od trgovine naprej po srednji cesti desno pred mobilnimi hiškami.Prosim napiši,če je to to,ker mi gremo dol 1.8. in že per let obljubljajo to obnovitev.LP inhvala [/QUOTE]

Zdravo...

Obnovili so tistega, ko greš mimo trgovine in potem zaviješ desno (pri reklami za pralnico), ko se začnejo mobilne hišice.

Tega, ki ga pa ti omenjaš, pa ne vem. Žal nisem šel pogledat.

Upam, da sem bil dovolj natančen z opisom.

Lep pozdrav!

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Po Jul 16, 2012 6:56 pm

samo da dopišemo informacijo na temo sanitarij na polotoku..tam so lani popolnoma prenovili sanitarni objekt, ki ima urejen sistem za dostop le z zapestnicami, tako da ga lahko uporabljajo samo gostje kampa

Odgovor Napisal/-a: Petrusha

Brez avatarja
Petrusha je odsoten
Petrusha
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: To Jul 17, 2012 7:16 pm

BorisT: ravno tiste sanitarije niso nič preurejene.

Mi smo na prostoru pred polotokom in tudi naše sanitarije so non-stop čiste. Kot je že omenil Mark, so čistilke skozi prisotne. Na našem prostoru tudi glasbe in hrupa sploh ni slišat. Je pa res, bližje si začetku kampa, bolj je slišat.

Smo pa v kampu že sedmo leto in imamo tudi že rezervirano parcelo za naslednje leto. Všeč nam je :-)

Odgovori