Oglasi:

Kamp Oliva Rabac - oddam počitniško prikolico

Tukaj lahko objavite oglase za oddajanje počitniških prikolic, avtodomov in mobilnih hišic

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: vojc

Brez avatarja
vojc je odsoten
vojc
Prispevki: 51
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Oliva Rabac - oddam počitniško prikolico

Objavljeno: Ne Mar 10, 2013 7:49 am

V avto campu Rabac oddam počitniško prikolico za 4 osebe.Prikolica se nahaja v senci oljk, oddaljena od morja cca.300m,wc-ja 10m,30m od tušev z toplo vodo (topla voda je non stop),15m od trafike z dnevnim časopisjem(tudi slovenskim),200m od recepcije,ter 50 m od trgovine.
Do samega centra Rabca vodi lepo urejena pot ob sami obali,cca 10-15 min.peš.V samem centru je obilo trgovin ,stojnic,pošta,zdravstveni dom....
V 5 km. oddaljenem Labinu so trije veliki trgovski centri,med njimi tudi Lidl in Mercator.Labin ima tudi odlično založeno tržnico,kjer dobite od dnevno sveže zelenjave,mesa, rib....
Sam camp nudi obilo zabave in rekreacije, otroških animacij, aerobike v bazenih in v morju.
Nudijo tudi možnost izposoje koles (tri kolesa so tudi na uporabo v sami prikolici),pedolinov,čolnov,scuterjev,možnost igranja namiznega tenisa ,mini golfa, tenisa,možnost WiFi-ja.
Okolica campa pa sama po sebi vabi na kolesarske ali peš poti,ki jih je kar nekaj in so tudi zelo lepo urejene. V campu dovolijo tudi bivanje domačim živalim,tako da v času vašega dopusta lahko živali vzamete s seboj.
Sama prikolica je popolnoma opremljena,v prikolici je tudi sat-tv,dodaten hladilnik z zmrzovalno skrinjo,radiom,ki se nahaja v predprostoru.Pred samim predprostorom se nahaja še tenda in pa letna kuhinja,v vse teh prostorih so tudi lesena tla.
Kuhinja je povsem opremljena;pizza-pan, pečica,plinski in električni kuhalnik,ter seveda vsa potrebna posoda,krožniki, kozarci, jedilni pribor....zraven kuhinje se tudi nahaja plinski roštilj.

za vse nadaljne informacije pokličite na tel:031/439-896. Na sms-e ne odgovarjam.

Odgovor Napisal/-a: sapica

Brez avatarja
sapica je odsoten
sapica
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Oliva Rabac - oddam počitniško prikolico

Objavljeno: Pe Mar 22, 2013 7:10 am

lep pozdrav! zanima me , ali imaste 1.8.-14.8. prost termin!?
smo mlada družinica . otroka bosta poleti stara 5 let in pa skoraj eno leto !
lp , damjan

Odgovor Napisal/-a: vojc

Brez avatarja
vojc je odsoten
vojc
Prispevki: 51
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Oliva Rabac - oddam počitniško prikolico

Objavljeno: Pe Mar 22, 2013 5:32 pm

Pozdravljeni!
V Avgustu je trenutno še prosto od 4.8.2013 dalje .Tongue V primeru da vas ta termin zanima predlagam da se čim prej slišiva in se o vseh stvareh pogovoriva.
L.P. Vojc

Odgovor Napisal/-a: debal1

Brez avatarja
debal1 je odsoten
debal1
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Oliva Rabac - oddam počitniško prikolico

Objavljeno: Pe Mar 22, 2013 8:57 pm

Pozdravljeni !

Smo 4-članska družina (2 odrasla, 2 otroka (6 in 1 leto)) , zanimamo se za poletne počitnice v kampu (prikolica), ki je primerna za družine.  Zanima nas če imate mogoče kakšne slike, bili bi zelo hvaležni za posredovanje le-teh. Naš termin dopusta je 20.7.2013-3.8.2013, koristili bi 7 ali 10 dni odvisno od cene, ki nas seveda zanima (cena najema+ostali stroški)

Hvala za odgovor; LP

Aleš


Odgovor Napisal/-a: sapica

Brez avatarja
sapica je odsoten
sapica
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Oliva Rabac - oddam počitniško prikolico

Objavljeno: Pe Mar 22, 2013 10:29 pm

hay! bi ti bilo od 4.8.-14. ali 15. 8. premalo dolg najem !? namreč tak datum imam in morda bi nam tako še bolj ustrezalo ... če si za - sporoči ...
lp, damjan

Odgovor Napisal/-a: sapica

Brez avatarja
sapica je odsoten
sapica
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Oliva Rabac - oddam počitniško prikolico

Objavljeno: Pe Mar 22, 2013 10:42 pm

pogledal sem si malo po netu ... in moram rečt da mi je všeč lokacija!

Odgovor Napisal/-a: sapica

Brez avatarja
sapica je odsoten
sapica
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Oliva Rabac - oddam počitniško prikolico

Objavljeno: Pe Mar 22, 2013 10:49 pm

kako je pa z bazenom , se ga da koristit , ali je samo za goste hotela!?
lp

Odgovor Napisal/-a: tijara368

Brez avatarja
tijara368 je odsoten
tijara368
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Oliva Rabac - oddam počitniško prikolico

Objavljeno: So Mar 23, 2013 8:13 pm

Pozdravljeni,mi imamo še prost termin 26.7-04.08 prav tako v AC Oliva Rabac.Če vas zanima mi pišite na meil tijara368@gmail.com L.P

Odgovor Napisal/-a: taška

Brez avatarja
taška je odsoten
taška
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Oliva Rabac - oddam počitniško prikolico

Objavljeno: Sr Mar 27, 2013 5:35 pm

Pozdravljeni !
Zanima me če imate prost termin od 16.6.-23.6.2013 in koliko pride cena najema za 2 osebi.
lep pozdrav   Nataša

Odgovor Napisal/-a: ELA ela

Brez avatarja
ELA ela je odsoten
ELA ela
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Oliva Rabac - oddam počitniško prikolico

Objavljeno: Pe Maj 30, 2014 11:38 am

zanima me koliko bi bila cena za 2 osebe na dan?

Odgovori