Oglasi:

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Če Jun 02, 2011 6:32 pm

mi smo si ravno zaradi takih težav že lani omislili Simpa internet, ki je kar ugoden, je pa res, da ga uporabljamo samo za maile in delo s spletno stranjo.
Pošljemo v kamp Kovačine mail in počakamo na njihov odgovor.

Odgovor Napisal/-a: Jelo13

Brez avatarja
Jelo13 je odsoten
Jelo13
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Pe Jun 03, 2011 5:18 am

Lahko kaj več izvem o Simpa internetu?? Namreč tudi mi potrebujemo dostop do interneta zaradi maila.
Hvala

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Pe Jun 03, 2011 5:52 am

mi imamo tole: http://www.t-mobile.hr/1/10-10-20-00-00.asp, smo kupili samo SMS kartico in potem uporabljamo kar USB modem od našega mobitela. Je pa res, da tarifne pakete vsako leto ene parkrat zamenjajo, tako da je potem potrebno vedno mal čekirat, kaj se splača vzet -trenutno je kar ugoden paket 1 GB prenosa v enem mesecu  po ceni 75 kun.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Pe Jun 03, 2011 8:12 am

Odgovor  iz kampa Kovačine:

Poštovani,

wifi kao i prošle godine radi samo na području recepcije, trgovine i bara, nije se ništa mjenjalo.


Odgovor Napisal/-a: Jelo13

Brez avatarja
Jelo13 je odsoten
Jelo13
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Pe Jun 03, 2011 9:16 am

Hvala za odgovore Thumbs Up

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: So Jun 04, 2011 12:43 pm

Alamar zanima me kje ti je nagajal signal?Mogoče pa pri recepciji deluje vredu?Mislim za kamp Kovačine.Šotor bom imel pribl. 40 metrov od recepcije.Kaj misliš a bo lovil tako daleč?lp roman


Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: So Jun 04, 2011 5:30 pm

Težko rečem, ali bo lovil. Sam sem bil v oranžni coni, kjer je najlepša senca in  sem potem šel do recepcije ali pa do bara peš malo posurfat. Nagajal signal, pa mislim v tem smislu, da mi je parkrat metalo ven wi-fi za nekaj sekund.  Zakaj bi pa sploh imel šotor pri recepciji  (daleč do morja, senca ni najboljša, velik pretok ljudi - hrup...)?

edit: namig moderatorju - mogoče bi bilo dobro preimenovati temo v Kampiranje - brezžičen internet, saj se bo debatiralo za več različnih kampov in ne samo Straško.
alamar2011-06-04 21:10:34

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Ne Jun 05, 2011 7:29 am

Mi smo bili lani v rjavi coni.Takoj levo od recepcije.Mi je všeč ker so blizu wc ji pa tudi dosti sence je.

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Ne Jun 05, 2011 7:34 am

En teden smo bili v šotoru potem pa smo se preselili v hiško ki je blizu morja.So zelo lepe in tudi drage sploh v sezoni.Mi smo šli v predsezoni tako da je bilo še kar ugodno.Bom letos pregledal še oranžno cono.S sabo smo imeli manjši čoln 3m 5 konjev da smo lahko hodili na lepe plaže.Najbolj nam je bilo všeč pri vili Dragi ene 20 min vožnje.Najdlje smo šli do Valuna se voziš kar slabo uro samo so pa tam res lepe plaže.Mogoče bomo letos šli še do Lubenic bo pa treba štartat zgodaj ko je še mirno morje.hmm lahko bi odprli novo temo lp roman

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Ne Jun 05, 2011 11:20 am

A pol nisi lani testiral wi-fi, ker vidim, da sprašuješ. Sicer nisem gledal okoli po šotorih in prikolicah, če kdo surfa. Videl sem pa veliko ljudi na tistih mizicah ob recepciji v senci, pa tudi  na sami recepciji na klopcah in ograji smo viseli z laptopi in telefoni. Sicer pa, če boš v bližini, res ne bo težko naredit tistih par korakov do mizic, če ti slučajno ne bi vlekel signal do šotora. Smile

Odgovori
cron