Oglasi:

kamp straško - hrupne noči?

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: nandi

Brez avatarja
nandi je odsoten
nandi
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

kamp straško - hrupne noči?

Objavljeno: Če Feb 25, 2016 10:08 am

Lepo pozdravljeni!
Letos se prvič z družino pripravljamo za kampiranje in vse izgleda, da je kamp Straško super izbira. A ni mi čisto jasno, kako je z mirom v tem kampu v sezoni. Eni pravijo, da je mirno, drugi da se celo noč sliši glasba iz Zrć. Kak komentar glede tega?

Odgovor Napisal/-a: Life

Brez avatarja
Life je odsoten
Life
Prispevki: 33
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp straško - hrupne noči?

Objavljeno: Če Feb 25, 2016 12:27 pm

Mi smo bili v prvi vrsti ob morju in ni bilo slišati glasbe iz Zrč. Morda se sliši v zgornjem delu kampa, ne vem.

Odgovor Napisal/-a: nandi

Brez avatarja
nandi je odsoten
nandi
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

kamp straško - hrupne noči?

Objavljeno: Ne Feb 28, 2016 8:27 pm

To je bilo v sezoni?

Odgovor Napisal/-a: Life

Brez avatarja
Life je odsoten
Life
Prispevki: 33
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp straško - hrupne noči?

Objavljeno: Po Feb 29, 2016 3:21 pm

Ja, konec julija, začetek avgusta.

Odgovor Napisal/-a: Izst

Brez avatarja
Izst je odsoten
Izst
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

kamp straško - hrupne noči?

Objavljeno: To Mar 01, 2016 8:02 am

Mi smo lani bili s šotorom, cca. 300 m JV od recepcije, kjer je neparceliran del.
Lahko potrdim, da me je ponoči precej motila glasba iz Zrč. Predvsem se slišijo basi. Imam pa precej rahel spanec. Mojo drago in dve hčerki ni nič motila glasba. Sigurno je drugače v prikolici ali pa v mobilni hiški. Sploh pa v kakem drugem delu kampa, blžje morju, kar pomeni tudi da je za teboj več hriba, se ne sliši. Če bom šel še v Straško, bom nabavil čepe za ušesa, pa bo,

Odgovor Napisal/-a: gasso

Brez avatarja
gasso je odsoten
gasso
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

kamp straško - hrupne noči?

Objavljeno: To Mar 01, 2016 1:34 pm

Bili v kampu 2015 konec junija, začetek julija,  kjer so prikolice, proti nudističnem delu, tretja vrsta od morja.
Če imaš odprta okna ponoči (ponavadi jih seveda imaš) se slišijo basi, in to do jutra, do 5-ih sigurno. Mene je motilo, moram priznati. Bili smo 14 dni in tako je bilo prav vse dni. Ampak brez čepkov za ušesa tudi jaz ne grem več. Je pa res, da nekaterih bližnih sosedov ni motilo, nekatere pa.
Drugače pa super kamp, urejen, odlično za otroke.

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

kamp straško - hrupne noči?

Objavljeno: Sr Mar 02, 2016 12:16 pm

Ja, to je zelo odvisno od posameznika koliko je občutljiv, ker dejstvo je, da iz Zrč se sliši, res predvsem base...zdej je pač na človeku, koliko ga moti, ene nič, ene pa zelo...zna pa bit smotano, če te to moti in te moti 14 dni in to na dopustu...

Odgovor Napisal/-a: no9

Brez avatarja
no9 je odsoten
no9
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kamp straško - hrupne noči?

Objavljeno: Sr Apr 06, 2016 10:32 am

Ker v kempu še nisem bil me zanima kje so parcele za šotor z ekektriko v senci. Hvala.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp straško - hrupne noči?

Objavljeno: Pe Apr 08, 2016 12:01 pm

V kampu Straško so urejene parcele v polovici kampa proti morju, gornji del kampa pa je neparceliran in zato tudi cenovno bolj primeren za šotoriste, ki običajno na parceli ne rabijo imeti vode in odtoka. Za neparceliran del je zelo težko reči kje je več sence. Kot se spomnimo jo je kar veliko takoj od recepcije desno, potem na sredini jo je nekaj manj, več pa zopet naprej. Ampak tam je treba imeti tudi nekaj sreče, ker rezervacij pač ni.
Kar se tiče parcel je pa najbolje v kam poslati prošnjo, da vam za določen termin pošljejo še proste senčne parcele in tudi fotografije teh parcel in se potem odločite.

lp

Odgovor Napisal/-a: baluf

Brez avatarja
baluf je odsoten
baluf
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

kamp straško - hrupne noči?

Objavljeno: So Apr 09, 2016 2:30 pm

Pozdravljeni.

Tudi mi razmišljamo o kampiranju v kampu Straško. Sem jim poslal mail o prostih parcelah in sem bil presenečen da so mi ponudili 15 parcel ki so v gold predelu in vse na zgornjem delu parcel čisto ob cesti.
Ima mogoče kdo izkušnje s temi parcelami glede bližine ceste?
Po ogledu teh parcel z njihovo spletno aplikacijo je vidno tudi, da je z senco bolj revno.
Očitno so za sezono ze skoraj razprodani.Glede na to ,da ni več veliko izbire parcel(žena pa hoče ravno v Straško) mi lahko poveste kaj je tam tako dobrega, da bi se odločil ravno za straško
Če ima kdo izkušnje naj mi prosim odgovori.

Hvala.

Odgovori