Oglasi:

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: axi

Brez avatarja
axi je odsoten
axi
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jun 29, 2015 9:23 am

Sem bil prejšnji teden par dni v Čikatu. Za šotore je na voljo samo del skrajno levo v kampu pri hotelu/kampu Kredo. Teren je popolnoma neprimeren za šotore saj teren visi, prostora je pa tudi za samo par malih šotorov. Ves del zgoraj, ki je bil prej namenjen za šotore, je zaprt zaradi gradbišča. Na recepciji tudi še niso vedeli povedati kdaj bo to končano. Zdaj je občasno hrupno zaradi del, kasneje pa verjetno res tudi ne bo miru.

Odgovor Napisal/-a: Mitcho

Brez avatarja
Mitcho je odsoten
Mitcho
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jul 15, 2015 12:51 pm

Ta Aquapark zdaj funkcionira, ali ne? Kako je z zasedenostjo kampa, kakšne novice s terena?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jul 15, 2015 1:19 pm

ja, ja od prejšnjega petka je aquapark Čikat odprt in gostje pravijo da je super. Tukaj je še novica, kje rje tudi kratek video, spoda pa je nekaj slik aquaparka
http://www.avtokampi.si/novica/2/1397/V-petek-slavnostna-otvoritev-novega-aquaparka-kamp-Cikat





avtokampi.si2015-07-15 15:29:17

Odgovor Napisal/-a: delfinka

Brez avatarja
delfinka je odsoten
delfinka
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jul 15, 2015 9:48 pm

Pozdravljeni,
mi smo ravno danes prišli iz kampa Čikat, bili smo na neparceliranem delu kampa, prostor se da najti brez problema in še blizu bazena je ta del kampa, WC-ji super, čisti, nekaj malega vrste je samo ob "konicah", drugače ne.
KAr se pa novega aquaparka tiče, super je, naši otroci bi najraje bili cel dan tam. Je se skupaj tako veliko, da ni pretirane gužve, zaenkrat so bili celo ležalniki dosegu brez doplačila, senčniki, res super popestritev za kamp. Samo se bojimo, da bo drugo leto zaradi tega kamp dražji ;-( Aquapark je odprt od 10h dopoldan do 20h zvečer. Noter je tudi za jesti, sladoled in zelo praktično, da se kar tam stuširaš zvečer in odideš direktno do šotora.

Odgovor Napisal/-a: Mitcho

Brez avatarja
Mitcho je odsoten
Mitcho
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Jul 16, 2015 6:53 am

Izgleda res super. Hvala za odgovore. Bomo preizkusili v avgustu.
Se mi zdi da se v teh večjih kampih odvija prava mala vojna kdo bo boljše bazene naredil. To ima prednosti in pa seveda tudi slabosti - višja cena. Meni osebno ni težko dati več evrov, če vidim da se trudijo in investirajo v kamp.

Odgovor Napisal/-a: Mitcho

Brez avatarja
Mitcho je odsoten
Mitcho
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Avg 13, 2015 7:58 am

Je kdo zdajle v kampu? Prosim za info o zasedenosti kampa, se še da dobiti parcelo? Na njihovi spletni strani mi javlja da nimajo prostih kapacitet, kar mi je čudno.
Če ima kdo info v živo bi bil zelo vesel, bom pa tudi poklical recepcijo.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Avg 13, 2015 11:24 am

V kampu Čikat imajo v online sistemu le en del kampa, tako da je najbolje, da jih kar direktno pokličete in preverite. ne pošiljat maila v tem času, ker nimajo časa odgovarjat na maile :(.

Odgovor Napisal/-a: Lily

Brez avatarja
Lily je odsoten
Lily
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jul 10, 2016 4:16 pm

Živjo!

Z možem se proti koncu tedna odpravljava na dopust v Čikat. Zasedenost parcel sva preverila in imajo baje vse ali zasedeno ali rezervirano (v najinem terminu). Je kdo mogoče ravno z dopusta v tem kampu in ima kakšno informacijo ali je na neparceliranem delu možno dobiti ali je tudi tam večinoma vse zasedeno?

Vsaka informacija dobrodošla. Če pa kdo odhaja domov v četrtek ali petek in ima šotor na kakšni super lokaciji, se pa priporočava in se samo zamenjamo ;)

Hvala in lepo dopustovanje vsem ;)

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: To Jul 12, 2016 2:12 pm

Mi smo bili enkrat na neparceliranem delu in problem je bil, da tam gori nič ne piha, posledično je bilo tudi ponoči zelo vroč. Zdaj je težko reči kako polno je, ker večina tujih kampistov jih menjava parcele ob sobotah, Slovenci pa potem ob nedeljah. ampak sedaj se bo zagotovo še kaj našlo :).

Odgovori