Oglasi:

SOLARIS - PRIKOLICA

Tukaj lahko objavite oglase za oddajanje počitniških prikolic, avtodomov in mobilnih hišic

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: novinci

Brez avatarja
novinci je odsoten
novinci
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

SOLARIS - PRIKOLICA

Objavljeno: To Jul 31, 2012 1:42 pm

Spoštovani!
Sva mlad poročen par z dvoletnim otrokom in naju zanima vaša objava glede najema prikolice. Če bi bilo mogoče, bi jo jo najela vsaj za 10 do 14 dni v naslednjih dveh tednih (5. 8. - 19. 8). Če je še slučajno prosto se Vam zahvaljujemo za povratne informacije.
Lep pozdrav.

Odgovor Napisal/-a: Informacija

Brez avatarja
Informacija je odsoten
Informacija
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

SOLARIS - PRIKOLICA

Objavljeno: To Jul 31, 2012 2:32 pm

Pozdravljena,
glede na to, da ste se prijazno javili na moje povpraševanje, bom odgovorila še na to vašo objavo 8da bo bolj držalo Wink). Prosim, bodite tako prijazni in me pokličite: Maja, tel. 031/217 972 ali pa mi napišite sporočilo na e-naslov: maja.cucnik@ventovarna.eu

Odgovor Napisal/-a: Luč

Brez avatarja
Luč je odsoten
Luč
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

SOLARIS - PRIKOLICA

Objavljeno: Sr Avg 01, 2012 8:18 am

Spoštovana mlada družinica,
zelo mi je žal, a ta termin je bil zaseden že pred Vašim odgovorom. Si lahko privoščite nekoliko pozneje? Zelo rada bi Vas nekako uskladila, ker mi je veliko do tega, da okusite morje vsi, ki si ga drugače ne morete privoščiti. Za otroke še posebej priporočam. Morda se Vam izide v septembru? Verjemite, takrat je še lepše, otroci se bolj prosto gibljejo, ker je manj ljudi, cene so nižje, temperature še bolj primerne, sonce manj nevarno, morje pa ravno tako toplo. Premislite in če se odločite, prosim pošljite mi kakšen bolj oseben kontakt.
Prisrčno Vas pozdravljam!

Odgovor Napisal/-a: Luč

Brez avatarja
Luč je odsoten
Luč
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

SOLARIS - PRIKOLICA

Objavljeno: Sr Avg 01, 2012 8:19 am

Spoštovana gospa Maja,
moje pisemce je v Vašem elektronskem nabiralniku.
Prisrčno Vas pozdravljam!
Luč2012-08-01 10:24:11

Odgovor Napisal/-a: novinci

Brez avatarja
novinci je odsoten
novinci
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

SOLARIS - PRIKOLICA

Objavljeno: Sr Avg 01, 2012 8:49 am

Spoštovani,
 najlepša hvala za odgovor, vendar nam žal služba septembra ne omogoča možnosti dopusta. Lahko pa se slišiva v primeru kakšne spremembe na 041 887 872.
Hvala za prijaznost in lep pozdrav.

Odgovor Napisal/-a: lubos

Brez avatarja
lubos je odsoten
lubos
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

SOLARIS - PRIKOLICA

Objavljeno: Sr Avg 01, 2012 11:11 am

Pozdravljeni, poleg cene najema prikolice bremenijo uporabnike  verjetno še kakšni drugi stroški, podani s strani kampa - kateri?
Lp lubos

Odgovor Napisal/-a: Luč

Brez avatarja
Luč je odsoten
Luč
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

SOLARIS - PRIKOLICA

Objavljeno: Sr Avg 01, 2012 8:52 pm

Spoštovani,

da, najemnika bremenijo tudi stroški kampiranja: parcela, oseba, taksa - sem pa pripravljena svojo ceno tudi prilagajati, če se Vam zdi previsoka.

Lepo pozdravljam!

Odgovor Napisal/-a: barbarap

Brez avatarja
barbarap je odsoten
barbarap
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

SOLARIS - PRIKOLICA

Objavljeno: Sr Avg 08, 2012 3:18 pm

Spoštovani! Smo 3-članska družina, ki bi želela najet vašo prikolico v mesecu septembru in sicer v terminu 13.9.2012 pa za približno 10 noči - če je seveda še možno?
za odgovor se vam že v naprej zahvaljujem in vas lepo pozdravljam. Barbara tel.:041/961-655

Odgovori