Oglasi:

Pomoč pri izbiri kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: dajka

Brez avatarja
dajka je odsoten
dajka
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Če Jun 15, 2017 3:23 pm

Živjo !!
Juhuuuuuu nasli smo naš prostor pod sončkom:):)):)
Gremo na Peljašac, natančneje v kamp Ponta. Ojaa...
Res po našem okusu, smo super zadovoljni z izbiro in smo v nizkem štartu, da šibamo:)
Edino kar me zanima,  če kdo ve je kaj je to za en vrag, da po slikah in videih sodeč je camp Adriatic isti z istim bazenom? ali je to vse skupno ?
Bomo videli ali bomo kaj zamenjali camp, ker je res težka izbira tam na Peljašacu.
Povejte predhodniki kaj mi kaj priporočate kje se nauziti morske hrane za zmerno ceno. In ja bomo prvič poizkusili tudi ostrige, po katerih slovijo.
Se splača peš na Mljet pogledat?
Če imate še kako stvar za prišepniti,priporočiti so me sama ušesa :):):...

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Pe Jun 16, 2017 10:29 am

Tam so trije kampi eden zraven druge..pazite, da izberete pravo recepcijo..plaža je pa tako ali tako skupna... pojdite en dan na izlet na drugo stran polotoka..tam je en zaliv Divna, ki je sedaj v predsezoni res super, ker še ni veliko ljudi...

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Pe Jun 16, 2017 2:31 pm

Ali pa špe malo naprej do Dube Pelješke, tam je plaža kot narisana Smile

Odgovor Napisal/-a: dajka

Brez avatarja
dajka je odsoten
dajka
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Ne Jun 18, 2017 12:09 pm

Avtokampi.si HVALA za vse, brez te strani bi bila mrzla :)
Poznavalec Romzi HVALA (malo, malo in še malo dlje naokoli :)) letos gremo najdlje doslej in hvala za vzpodbudo :) Bomo vse počekirali :)
Hvala tudi vsem ostalim, sedaj imamo popolno kamp opremo in ni hudir , da ne oblezemo v naslednjih letih vse :)
Lep dopust vsem skupaj želim !
Dajka

Odgovor Napisal/-a: Mojca55

Brez avatarja
Mojca55 je odsoten
Mojca55
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Po Jun 19, 2017 8:09 am

Pozdravljeni,
priporočala vam bi kamp aminess sirena v Novemgradu, osebje prijazno, sanitarije povsem očiščene (čistilke so ves čas aktivne), res je, da plaža ni ravno urejena. Ne vem zakaj nas vleče ravno v ta kamp, namreč že 5 let hodimo skupaj z družino. Prejšnja leta (so moji stari starši in starši 35 let hodili v ta kamp), v teh letih se ves čas super nadgrajuje. Priporočam res! Pa še blizu je Wink

Odgovor Napisal/-a: Gospodar

Uporabniški avatar
Gospodar je odsoten
Gospodar
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Sr Jun 21, 2017 10:52 am

Pozdravljeni,
za nasvet pri izbiri kampa, je potrebno vedeti, koliko ste pripravljeni plačati na dan, vrsta palže, bližina morja, bazeni in seveda podatek ali želite senco.
Pred sezono do nekje 1.7. ali po sezoni po 31.8.  je več ali manj prosto povsod, se pravi treba je vedeti kaj želite ( ceno, plažo, senco ).
Kadar se odločite za dražji kamp ( Straško, Šimuni, Zaton, Valkanela itd. ), se izven sezone splača nabaviti kartico Campin Card ACSI ( cena slabih 16,00 € ) katera v določenih dražjih kampih izven sezone omogoča kampiranje za 15, 17,19 € na dan ( parcela, 2 osebi, pes, elketrika itd ). Določene popuste nudi tudi avtokamp.si kartica, katera je brezplačna. Tu bi se posebej zahvali upravljalcu avtokamp.si strani, saj podoben popust kot ACSI kartica nudi avtokamp.si Kamping Kartica v kampu Menina in še nekaj, žal malo kampih.
Seveda tudi meja kaj so dragi kampi ni določena, sam sem štejem vse kampe v katerih cena v Juliju in Avgustu v prvi ali drugi vrsti od morja za dve osebi preseže 50,00 € na dan.
Od nizkocenovnih kampih bi sam izven glavne sezone priporočal Barinico, Male Čiste, Lupis...... V sezoni brez rezervacij ne bo šlo.
Od meni dražjih kampih Straško, Zaton, Šimuni .... , je pa samo stvar okusa. V vseh naštetih in še kakšnem sem bil in nimam nobenih večjih pripomb.
Bi pa vsem, ki se peljete na ali iz morja mimo Karlovca, vsaj za dan ali dva priporočal kamp Slapič ( Duga Resa - Mrežnički Brig ). Kamp leži ob reki Mrežnici. Zadeva je podobna naši Kolpi. Klub temu, da na kampiranjih tujcem s katerimi pridem v stik  na veliko in z veseljem promoviram Slovenijo, moram priznati, da je reka Mrežnica z oklico ( meni osebno ) lepša in čistejša od Kolpe. Večina kampov ki sem jih videl ob Kolpi, pa se lahko pride v kamp Slapič učit kako naj bi kamp izgledal ( infrastroktura, čistoča, ponudba.... ).  Kamp Slapič in kampi ob Kolpi so cenovno primerljivi.

Gospodar2017-06-21 13:00:51

Odgovori