Oglasi:

Kamp Park Soline, Biograd - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Park Soline, Biograd - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Maj 30, 2013 6:17 am

Letošnja pomlad je res hladna in da vas malce pogrejemo so nam iz kampa Park Soline iz Biograda poslali fotografije njihove plaže, ki so bila narejene 29. maja. V kampu imajo do 21.6. akcijo najema mobilnih hišic, bivat 4, plačate samo 3 nočitve.

kamp Park Soline Biograd
kamp Park Soline Biograd
kamp Park Soline Biograd
kamp Park Soline Biograd
kamp Park Soline Biograd
kamp Park Soline Biograd
kamp Park Soline Biograd
kamp Park Soline Biograd
avtokampi.si2013-06-29 18:22:56

Odgovor Napisal/-a: milabe

Brez avatarja
milabe je odsoten
milabe
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Park Soline, Biograd - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Maj 30, 2013 10:42 am

super, letos gremo prvič v ta kamp z malim otrokom, samo upam, da dobimo prosto mesto v sezoni :)

Odgovor Napisal/-a: greg

Brez avatarja
greg je odsoten
greg
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Park Soline, Biograd - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Maj 30, 2013 11:19 am

Soline so sicer odličen kamp, samo politiko prodaje hišk imajo pa hudo čudno. Pretekli teden sem hotel rezervirati 14 dni od 15. do 29.6. ampak to ni bilo mogoče, ker so imeli 25.6. že napolnjen ??? So oddali kaki skupini za sindikalni izlet ali kaj? Kaj takega si po mojem ne bi smeli privoščiti, da tik pred glavno sezono dovolijo najeme za manj kot 7 dni, ker bodo seveda imeli po mojem zdesetkano drugo polovico junija zaradi tega. Predvsem je pa škoda za vse - tako za potencialne goste kot tudi za kamp.
No, da bo mera polna sem ravnokar preveril, enako so naredili tudi v juliju in avgustu po en in dva dni stop booking. Neverjetno...

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Park Soline, Biograd - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Maj 30, 2013 7:10 pm

Žal bo treba naslednje leto prej poskrbeti  za rezervacijo, pa še popust dajo za zgodnje rezervacije.

Preverite še pri Adria Holidays (07 3935 302)  ali pa pri agenciji Palma (01/23-92-589), ki imata tam doli svoje hišice

Odgovor Napisal/-a: Tejci79

Brez avatarja
Tejci79 je odsoten
Tejci79
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Park Soline, Biograd - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Jun 28, 2013 8:17 pm

Zdravo,
zadnji teden julija in prvi teden avgusta bi sli v ta kamp s kombijem. kako je z zasedenostjo v tem casu? se da dobiti kaksno parcelo v senci za kombi in en kos tende pred kombijem?

sama se kampa spomnim izpred nekaj let v prvem tednu septembra, ko smo imeli prakticno edini sotor v radiju 100m....

sicer iscem kaksen kamp z veliko sence in nekaj sence na plazi, ker imamo enoletnika... pa seveda cimmanjsi :)

Hvala za informacije in pomoc!

LP


Odgovor Napisal/-a: xproject

Brez avatarja
xproject je odsoten
xproject
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Park Soline, Biograd - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Jun 28, 2013 10:18 pm

Mogoče bi ti odgovarjala opcija par kilometrov nižje v kampu Kozarica (Pakoštane)...sence na plaži kolikor sem videl po fotografijah je polno...kamp je nekje srednje velik, v senci ;)...tudi po ocenah je v samem vrhu.
Sam sem rezervacijo že potrdil in čakam da mine še teh 5 delovnih dni ;)
Lp

Odgovori