Ads:

velikost šotora

Vse o hrvaških kampih

Post Reply

Post by: :)

No avatar
:) is absent
:)
Posts: 6
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:03 pm

velikost šotora

Posted: Mon Jun 08, 2015 11:16 am

Pozdravljeni,
se opravičujem, ker nisem vedela kam bi postavila to vprašanje, pa sem se odločila da ga napiše kar sem. Smile
Na več cenikih sem opazila različno ceno za mali šotor in veliki šotor. Jaz imam sotor za 3 osebe (dimenzij 2m x1,9m) in nevem pod kaj spada pod mali in veliki? Sicer ni problema tiste 2€ gor ali dol, me samo bolj tko informativno zanima Embarrassed
Ali je to odvisno od kampa al je to vse splošno pravilo kolikšna velikost šotora pod kaj spada. 

Lep pozdrav Wink

Post by: Mark

No avatar
Mark is absent
Mark
Posts: 80
Joined: Fri Feb 01, 2019 1:59 pm

velikost šotora

Posted: Mon Jun 08, 2015 3:01 pm

Čisto od kampa do kampa odvisno...
Eni računajo parcelo + določen € na osebo, pa ni važno kaj gor postaviš. Lahko je mali iglujček, šotor 3x6m, ali pa celo prikolica. To velja za parcelizirane prostore.
Kako je z neparceliziranimi mesti, pa ne vem. Najbolje da pokličeš v dotični kamp in povprašaš.

Post by: avtokampi.si

User avatar
avtokampi.si is absent
avtokampi.si
Posts: 2224
Joined: Fri Feb 01, 2019 1:59 pm

velikost šotora

Posted: Mon Jun 08, 2015 7:12 pm

najbolje je da napišete v katerem kampu ste to opazili in bomo še enkrat preverili, če imajo napisano kaj bolj točnega..sicer pa je mali šotor običajno šotor v obliki iglui, veliki šotor pa so vsi ostali, recimo tuneli in taki, ki imajo levo in desno spalnico, na sredi pa "dnevni" prostor.

lp

Post by: alamar

No avatar
alamar is absent
alamar
Posts: 120
Joined: Fri Feb 01, 2019 1:59 pm

velikost šotora

Posted: Wed Jun 10, 2015 4:41 pm

Sotor tako malih dimenzij sigurno povsod spada pod mali sotor.

Post Reply