Oglasi:

družinica najame prikolico

Tukaj lahko objavite oglase za najem počitniških prikolic, avtodomov in mobilnih hišic

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: sapica

Brez avatarja
sapica je odsoten
sapica
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

družinica najame prikolico

Objavljeno: Pe Mar 15, 2013 7:43 pm

4 članska družinica najame prikolico ob morju , po možnosti v borovem gozdičku !
kamp naj bo prijazen za otroke !
prikolico bi radi najeli za 14 dni!
zanima me predvsem kamp ,kjer bi plačali samo turistično takso , ne pa tudi dragege pristojbine!!!
hvala za ponudbe!
vesel bi bil kakšne slikice!
lep pozdrav!
damjan

Odgovor Napisal/-a: Avtocamping

Brez avatarja
Avtocamping je odsoten
Avtocamping
Prispevki: 122
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

družinica najame prikolico

Objavljeno: Ne Mar 17, 2013 2:37 pm

Mi oddajamo v kampu Medveja pri Opatiji,napišite termine in če pridemo supaj se da vse dogovorit,slike pošljem na meil če ste za dogovor,tel 040238518 lp Damjan

Odgovor Napisal/-a: sapica

Brez avatarja
sapica je odsoten
sapica
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

družinica najame prikolico

Objavljeno: To Mar 19, 2013 9:25 am

zivjo! jutri , v sredo dobim potrjen datum za dopust , tako , da se po tem , ko dobim datum lahko kontaktirava naprej...
sem si pa pogledal na internetu kamp Medvedja in mi je všeč!
tako da upam da se bo datum dopusta ujemal z razpoložljivostjo in da mi bo po tem ko mi pošlješ slikice še bolj všeč!
seveda imam še kakšno vprašanje: kolko je pa do plaže, je prikolica v senci , v kakšnem stanju je prikolica , kako je opremljena , ima tv , dvd, kakšna je plaža itd
lp, damjan

Odgovor Napisal/-a: Avtocamping

Brez avatarja
Avtocamping je odsoten
Avtocamping
Prispevki: 122
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

družinica najame prikolico

Objavljeno: To Mar 19, 2013 2:52 pm

Pozdravljeni,ja lahko mi pisete na meil ali pustite vaš meil pa vam pošljem še slike in vse ostalo,Prikolica je od plaže 250m od wc-ja 50m je na senčni urejeni parceli in vsa oprema..lp Damjan

Odgovor Napisal/-a: sapica

Brez avatarja
sapica je odsoten
sapica
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

družinica najame prikolico

Objavljeno: To Mar 19, 2013 4:24 pm


Odgovor Napisal/-a: sapica

Brez avatarja
sapica je odsoten
sapica
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

družinica najame prikolico

Objavljeno: Pe Mar 22, 2013 6:54 am

naš termin je 1.8. -10.8. 13 !
vesel bi bil vsake ponudbe !

Odgovor Napisal/-a: sapica

Brez avatarja
sapica je odsoten
sapica
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

družinica najame prikolico

Objavljeno: Pe Mar 22, 2013 6:58 am

popravek : naš termin je 1.8. -14,8. !
lp

Odgovor Napisal/-a: buboladb

Brez avatarja
buboladb je odsoten
buboladb
Prispevki: 165
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

družinica najame prikolico

Objavljeno: Če Jun 27, 2013 6:55 am

Oddamo prikolico v kampu Moščenićka Draga. Prikolica ima lastne sanitarije (ne kemični WC) ter tuš kabino in toplo-mrzlo vodo. V predprostoru je napihljiva postelja za dve odrasli osebi in ena izvlečna postelja za eno osebo. Pokrita je celotna parcela: spredaj je miza in stoli, v prvem prostoru kopalnica,WC, v drugem prostoru kuhinja s dvema električnima ploščama, žar, in TV. Možna je tudi izposoja dveh plastičnih ležalnikov ter prenosne otroške posteljice z jogijem.  Ob prikolici je parking za avto (senčna lega). Možna je tudi izposoja brisač za osebno higieno (ne za plažo) in posteljnine, saj imamo domačo obrt - kemično čistilnico in pralnico, tako da je čistoča in higiena zagotovljena. V ceno spadajo tudi vzglavniki in pokrivala-deke. V prikolici je komplet pribor za kuhinjo (kozarci, krožnici, kozice, ponve, vilice, žlice, noži, skodelice....)ter ekonom lonec, mikrovalovna pečica in toast, saj prvotno prikolica ni bila namenjena za oddajo, žal pa se je zadeva letos spremenila (smrt v družini), zato jo prvo leto oddajamo. Cena za 7 dni je 250 e, za 10 dni 300 e, plača se samo še turistična taksa ob odhodu na recepciji. Vnaprej je potrebno potrditi rezervacijo in plačati 50% cene, ostalo ob prihodu v prikolico. Plaža je najpej sončna (z drobnimi belimi kamni, zato je voda kristalno čista), če se malo sprehodiš ob plaži, med restavracijami in sladolednicami itd, pa je tudi senčna in skalnata. Do plače je približno 200 m po lepo urejenem senčnem drevoredu.

Lep pozdrav!Smile Prosti termini od 22.7.-31.7.2013 in od 12.8.2013 dalje.

Odgovori
cron