Oglasi:

Kateri kamp blizu Dubrovnika?

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp blizu Dubrovnika?

Objavljeno: Sr Avg 24, 2011 7:57 am

Ja verjetno vam je kar šefe kampa odgovoril - mu je kar verjeti, verjetno se ustavi še kakšen,ki pelje iz Splita ali Zagreba.
Glede električnega priključka pa je dobro, da si kupite adapter, ker v kampih je večinoma euro priključek in je le ta potreben za priklop vseh el. naprav


Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 156
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp blizu Dubrovnika?

Objavljeno: Sr Avg 24, 2011 2:42 pm

Hvala za odgovor.Izgleda da iz tega kampa za Dubrovnik ne vozijo mestni avtobusi,kot sem zasledil pa izgleda da iz kampa Agava in Kate(ki sta naprej od Dubrovnika in se blizja)vozijo mestni avtobusi.Prosim za vase mnenje,tudi kaj se tice teh dveh kampov.Hval

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 156
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp blizu Dubrovnika?

Objavljeno: Če Sep 08, 2011 8:29 pm

Bil v kampu Kate,6km naprej od Dubrovnika.Senca,sanitarije OK,prijazno osebje,malo moti hrup ponoci od glavne ceste,vendar ce se pomaknete bolj proti koncu(v notranjost kampa)ga verjetno ni.Trgovina blizu,avtobusno postajalisce tudi(mestni avtobus za Dubrovnik vsako uro,in poceni).Do plaze je nekaj stopnic(ki so vse v senci),odtehta pa to kristalno cisto morje.Konec koncev pa malo gibanja tudi na dopustu ne skodi.LP

Odgovor Napisal/-a: viv

Brez avatarja
viv je odsoten
viv
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp blizu Dubrovnika?

Objavljeno: Po Okt 03, 2011 6:07 pm

Pod maslinama, definitivno najboljša izbira!

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 156
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp blizu Dubrovnika?

Objavljeno: Sr Okt 05, 2011 9:13 pm

Jaz sem bil v kampu Kate,ki je za ogled Dubrovnika idealen.Je oddaljen samo cca 6km od Dubrovnika in ima vsako uro avtobusno povezavo(mestni avtobus)z Dubrovnikom.Drugo je,ce nekdo isce kamp za prezivljanje letnega dopusta,takrat gleda bolj ostale zadeve ki so na razpolago v kampu

Odgovori