Oglasi:

Menjava

Tukaj lahko objavite oglase za najem počitniških prikolic, avtodomov in mobilnih hišic

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: MyMy

Brez avatarja
MyMy je odsoten
MyMy
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Menjava

Objavljeno: Sr Mar 30, 2016 6:40 am

Pozdravljeni.
Za letošnjo sezono iščemo še koga, ki bi bil pripravljen svojo poletno hišico ali prikolico "zamenjati" za luštn apartma v Kranjski Gori. Z eno družino tako menjamo že drugo leto in je super. Seveda gre za kratkoročno menjavo; nekaj dni na leto. Naš apartma lahko koristite v terminih preko celega leta. Ker nismo ljubitelji največje gneče in vročine, bi koristili vašo kapaciteto v obrobnih terminih. Željena lokacija je Istra, prav tako pa more biti dobrodošel tudi naš kužek (10 kg), ki gre povsod z nami.
Naš apartma je lepo urejen. Ima veliko zakonsko posteljo in raztegljiv kavč za eno osebo. Ima televizijo, wi-fi, pomivalni stroj, pralno-sušilni stroj, sveže brisače in posteljnino. Ker ga ureja profesionalni čistilni servis, je vedno skrbno počiščen. Lokacija je od centra umaknjena 10 min hoje, trgovina pa je samo čez cesto.
Vse zainteresirane prosim, da mi pišejo.
Lp, Maja

Odgovor Napisal/-a: magali

Brez avatarja
magali je odsoten
magali
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Menjava

Objavljeno: Sr Apr 13, 2016 9:13 am

Pozdravljeni,
mene zanima menjava. Imam prikolico v bližini Umaga, kamp je majhen, družinski, kužkom prijazen. Prosim sporočite mi kontakt, če vas zanima.

Lep dan!

Odgovori