Oglasi:

POČITNIŠKO PRIKOLICO ODDAMO

Tukaj lahko objavite oglase za oddajanje počitniških prikolic, avtodomov in mobilnih hišic

Odgovor Napisal/-a: simonca79

Brez avatarja
simonca79 je odsoten
simonca79
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

POČITNIŠKO PRIKOLICO ODDAMO

Objavljeno: Pe Jul 24, 2015 4:31 pm

Na oglas iz 10.4.2015 sem se javila, ker je pac pisalo da je prikolica v senci borov. Imam dva otroka in bi bilo idealno. G. Simon Staric je omenil da bodo prikolico prestavili malo vise. Ok sem si mislila, se vedno bo v sencki. Aha malo morgen, v soboto, dva dni pred nasim odhodom mi je poslal slike prikolice. Katastrofa, cel dan na soncu, pod baldahinom bije vrocina, z otroci se v najvecji vrocini ob 12 nimas kam skriti, v prikolici zvecer 40 stopinj, 6 dni smo prosili za klimo, ki tok ropota, da ne mores spati, zadnje 3 dni se je pa se hladilnik star pomoje toliko kot jaz pokvaril. Vse se je odtajalo, sosede zraven sem prosila, ce lahko hrano v njihov hladilnik zlozim. Pa sem g
 Simona vsak dan klicala, kaj nah naredim. On pa je hladno odgovoril "sej bo zacel delat, izklopite ga za 1 uro pa bo, ne more delat ker je 50 stopinj". Mislim, za norca nas je imel. Pol je pa reku, da pripelje hladilnik in ga res cakam cel popoldne in nic. Klicem ga ob 9 zvecer in je imel nedosegljivo stevilko. Ko pa sem znorela, da je prikolica cel dan na soncu, da je vrocina, pa je rekel, da otroci lazje prenasajo vrocino. A je to kaksen odnos?
Lepo prosim, vsi tisti ki boste oziroma ste ze najeli prikolico pri g. STARIC SIMONU, da me kontaktirate. Lp

Odgovor Napisal/-a: tajda44

Brez avatarja
tajda44 je odsoten
tajda44
Prispevki: 87
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

POČITNIŠKO PRIKOLICO ODDAMO

Objavljeno: So Jul 25, 2015 3:42 pm

Ljudje so pa res čudni!!!! Letošnje vročine res exstremne so očitno povzročile nadrkane in zlovoljne babe, ki z ničemer niso zadovoljne. ampak res!!! Bila sem v Povilah in vsi smo crkavali od vročine. UTOPIJA piopolne sence ni nikjer. Še nekaj tisti ki se odločajo za kamp, pa se ne znajo 5 metrrov spustit pod borovce, za njih bi res bilo pametneje da rezervurajo sobo v hotelu, pa še tam se je letos dogajalo, da so crkavale klime,  en dan je cela Hrvašaka ostala brez elektrike, ker sistem ni prirejen za take exstreme. Crkavali so tud novi avtomobili. a kaj se tiče starih hladilnikov moj doma ta star še zmeraj dela boljš kot ta nov. Nisem električar ampak mi je jasno da v vročini, kot je letošnja še tako dober kompresor lahk kihne. Sama že leta kampiram in kolk slišim nikoli ni bilo tako vroče, vsi smo se hladili ob morju in nikomur od nas na pamet ni padlo, da bi se pekli pod baldahinom. Po moje na celem jadranu ni bil nihče tolk blesav, da bi se od vročine skril glih pod baldahin. Vsi smo iskali senco nekje drugje. Kakšni starši ???? Bog pomagaj če so že peljali otroke na morje pol bi jim lahk plažo pokazal . V prikolco greš pa itak sam spat. Aja sem vidla, da je na terasi lep nadstrešek, tri metre spodaj pa sence v izobilju. Pa prostora je tam in to čudovitega čist dost. Men naj pa se javi tist ki mu letos ni bilo prevroče, ne samo na morju, temveč tudi doma. To gospo pa sprašujem, ALI IMATE MORDA DOMA KAKŠEN ELEKTRIČEN APARAT, no verjamem da klime nimate, ker v nasprotnem primeru bi vam bilo jasno, da so letos tud klime crkavale. in še crkujejo. A se vam nikol nič ni pokvarilo, kajti imam vtis da se zdravite za kroničnim zoprnitisom.
Roti BeerBeer

Odgovor Napisal/-a: simonca79

Brez avatarja
simonca79 je odsoten
simonca79
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

POČITNIŠKO PRIKOLICO ODDAMO

Objavljeno: Ne Jul 26, 2015 1:10 am

Joooj tale gospa Roti je pa res čudna. Kako pač je. Nič ne bom komentirala. V kratkem vas pošljem slikce prikolice in okolice naše nove lokacije. Pa lep pozdrav!

Odgovor Napisal/-a: Nana

Brez avatarja
Nana je odsoten
Nana
Prispevki: 17
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

POČITNIŠKO PRIKOLICO ODDAMO

Objavljeno: Po Jul 27, 2015 8:40 am

Ha haha bolj kot se bedaki med sabo prerekajo, bolj se odvetniki bogatijo. Čuden folk, namest da bi pogledali okol sebe in se končno  začeli spraševati od kod je nastala ta senzacionalna Slovenska POTREBA po sodbah in vse dokler bo tako da bo majhen človek na vsakem koraku iskal način kako zajebati drugega malega človeka, medtem ko sistem gradi svoje bogatstvo na žuljih teh istih. Mah vsi smo mi novodobni sužnji preblesavi, da bi končno stopili skupaj in drug drugega vsaj poslušali če si med sabo ne znamo pomagati. NO TAKO JE IN DOKLER BO TAKO, se bodo odvedtniki sodniki veljaki bogati vozili v Poršejih BMW jij in na počitnicah imeli vso razkošje. Ja večina si pač mora pomagati in iskati sence kjer koli, ali pa crkavat na vročini. Če pa bi vsi imeli vsega dovolj bi morda vsak zase lahko kupil novo klimo in najnovejši hladilnik ali pa že kar novo prikolico posodobljeno in morda bi lahko izbiral prostor kjer bo več sence. Ker pa vsem nam majhnim primanjkuje denarja si nekateri ne moremo privoščiti klime in dodatnega luxsoza ki je vse večkrat namenjem samo za tiste pod narekovaji bogate ljudi.
Jaz nisem bogata v denarju sem pa zelo bogata v duhu in razumevanju. On gor pa že ve kaj je prav in vsak od nas na koncu pride na obračun. Cena je pa zelo visoka za tiste ki drugemu želijo slabo.
Toliko od moje malenkosti. Na to sem odgovorila, ker imam poln kufer negativnih člankov in skrajni je čas da se to konča. Zmeraj pa obstajata dve strani in ponavadi tisti ki sam po nekom tako nesramno pljuva sigurno pod svojim pragom skriva  kar nekaj šjtrg dreka..
Pa lep pozdrav odvetniki so prav srečni ko jim budale nosijo dnar.
Čist na koncu pa vsi zgubijo samo odvetniki se lahk smejijo in denarce v žepih tiščijo. hahahahah

Odgovor Napisal/-a: simonca79

Brez avatarja
simonca79 je odsoten
simonca79
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

POČITNIŠKO PRIKOLICO ODDAMO

Objavljeno: Po Jul 27, 2015 9:57 am

Lahko je bit zdej pameten in komentirat. Pridite pogledat v kamp Povile in boste videli na kaki locaciji je postavljena prikolica. Me prav zanima, če bi bilil vi v taki prikolici, pa še z manjhimi otroki. Ne iščem lusksuza, samo nekateri ljudje so preveč pohlepni in tako zavajajo folk. Kako lahko objaviš oglas, da je prikokica v senčki, ko pa prideš na dopust pa te skor kap. To ni normalno. Celo leto šparaš, na koncu imaš pa še pokvarjen dopust.

Lep pozdrav!

Odgovor Napisal/-a: matej

Brez avatarja
matej je odsoten
matej
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

POČITNIŠKO PRIKOLICO ODDAMO

Objavljeno: Po Jul 27, 2015 1:24 pm

Spoštovana simonca79 in tajda44!

Naj najprej omenim, da je portal avtokampi.si v prvi vrsti namenjen informiranju in združevanju vseh kampistov, forum pa služi poleg omenjenega tudi kot pomoč tako tistim ki ponujate, kot tistim, ki si želite poiskati prostor in nastanitev za vaš dopust.

V vašem primeru je šlo za dvosmerno komunikacijo med vami in samo vi veste, kaj točno ste se dogovorili in kako so stvari potekale.
Žalostno pri vsem tem je, da stvari niste uspeli rešiti na miren in socializiran način oz. že takoj, ko ste videli slike nastanjene prikolice. Kdo je tukaj kriv in kdo ne žal mi ne bomo razpravljati, je pa stvar zelo subjektivna iz obeh strani. Vedno so nekaj pričakovanja in nekaj realnost, vendar se to rešuje na drugačne načine.

Lep pozdrav!
administrator

Odgovor Napisal/-a: simonca79

Brez avatarja
simonca79 je odsoten
simonca79
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

POČITNIŠKO PRIKOLICO ODDAMO

Objavljeno: Po Jul 27, 2015 1:42 pm

Zgleda da se ne da rešiti zadevo na miren način. Slike nastanjene prikolice sem dobila 2 dni pred našim prihodom, tudi nakazala sem že ves denar. Odločila sem se pa za to prikolico ker sem bile prvotne poslane slike iz druge lokacije, v senci borovcev in so jo kasneje premaknili drugam. A se tako zavaja ljudi???  Lp

Odgovor Napisal/-a: janstar

Brez avatarja
janstar je odsoten
janstar
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

POČITNIŠKO PRIKOLICO ODDAMO

Objavljeno: To Jul 28, 2015 5:47 pm

Pozdrav tudi z moje strani. Jaz bi pa rada predstavila drugačno zgodbo z g. Simonom Staričem. Tudi mi smo bivali v njegovi prikolici in sicer v avtocampu Rača pri sv. juraju. Prikolica je bila urejena in čista in na naso željo je g. Starič pred baldahinom postavil še en šotor za senco, da smo lahko tam posedali, ker je bila namreč tudi tu vročina neznosna, za kar pa verjetno ne morem kriviti g. Stariča LOL Rada bi povedala, da smo imeli pozitivno izkušnjo z gospodom in menim, da bi morali nekateri ljudje namesto v camp v apartma na klimo in pred tv in takšnih problemov ne bi imeli. Tongue
Janja

Odgovori