Oglasi:

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 04, 2012 5:54 pm

Moje celo stanovanje ni veliko 60m2, kaj šele 100m2. Mislim da bo parcela popolnoma zadoščala uživanju v kampu. :-)
[/QUOTE]
Hehe. Potem bi pa rad videl, kako zgleda, da bi v tvoje 60m2 veliko stanovanje postavil: Adrio 450, baldahin, nadstrešek širok cca 3m, kuhinjo...pa verjetno imaš svoj parkirni prostor, tako da računajmo še prostor za vsaj en avto. Pa včasih se zgodi tudi, da nas je na parceli 6 ali več, dva avtomobila...
V glavnem, v ponedeljek smo se vrnili iz kampa. Nekateri že pridno pospravljajo prikolice iz delov kjer se bo delalo na novo. Je veliko slabe volje, še posebno, ko nekdo pripelje svojo prikolico na novo parcelo. Neka gospa ni hotela mojim sosedom umaknit avtomobila, da bi postavili prikolico. Gospa ima DVA vhoda na parcelo, vendar ji je šlo v nos, ker so prikolico postavljali tik pred njen najljubši vhod. Posredovali so iz recepcije, skoraj klicali avto pajka, nato se je pa gospa ujezila, umaknila avto, ter dala na prikolico listek PRODAM. Najboljša soseda:)
Mi smo spet pregledali cel kamp, iskali variante kako in kaj. Potem smo dobili namig od neke gospe, kje bi lahko našli svoj prostor. Lansko leto so v zgornjem delu kampa nekaterim zmanjšali parcele, na žalost bodo nekomu zaradi nas letos to naredili, ampak, komanda direktorja je, da se malo poigrajo s parcelami, in izkoristijo vse kotičke, ker jim je interes da še kako leto ostanemo v kampu. V dogovoru z Lukatom smo našli rešitev, dali so nam zeleno luč in sedaj čakamo da bo parcela pripravljena. Potem pa veselo na delo. Upam, da čim prej, ker mislim, da moram prvi v naši vrsti umaknit prikolico, da bodo potem lahko šli še drugi preko naše parcele. Smo pa kar s težkim srcem že pospravili nekatere stvari.

Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 04, 2012 5:58 pm

Cene za pavšal še niso javili, vsaj jaz ne vem koliko naj bi bila. V tem delu, kjer bomo sedaj je cena 16.000kun.
Kar se pa del tiče, letos so kar zamujali, kljub temu, da so kar kmalu začeli. Vendar jim je vreme kar ponagajalo. Načrt je lep, upam, da jim bo uspelo, glede na to da moramo do 15.11. umakniti iz parcel oz pavšal velja do 1.1.2013 in po tem datumu sami odstranijo. Al nekak tako.

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 04, 2012 9:12 pm

TadejP, torej je sedaj zanimivo v kampu, kolikor sklepam po tvojih objavah. Je pa seveda res, da se bo marsikdo sedaj tezko sprijaznil s tem, da mu bodo zmanjsali parcelo. Mene tudi zanima, kako je sedaj z naso parcelo, me zanima kako bo zgledalo konec meseca, ko imamo namen it malo pospravit.
Pa ce ni skrivnost, a ste sedaj dobili drugje parcelo?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Okt 07, 2012 6:36 pm

Za cene pavšalov v kampu Njivice bo potrebno počakati do konca tedna - pravijo na recepciji kampa

Imati ćemo cijene za paušal do kraja tjedna. Isti dan kad ih donesemo, proslijediti ću na vaš e-mail


Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Okt 10, 2012 4:06 pm

Ja v kampu je kar zanimivo. Prav žalostno zgleda, ljudje selijo prikolice, okrog kontejnerjov se že nabirajo kupi starega železa in ostale neuporabne kamp opreme.
Ja mi smo dobili nadomestno parcelo, je v tem delu nad cesto. Čakamo, nam uredijo prostor. Ravno danes sem gvoril z Lukatom, in čaka na delavce. Potem pa v akcijo. Nekaterim bodo zmanjšali parcele...bo že...

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Okt 10, 2012 4:19 pm

V kolikor bodo parcele ponudili vsem trenutnim pavšalistom se mi to zdi čisto konkreten odnos. 

Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Okt 10, 2012 5:04 pm

Ja ne vem če je prostor za vse...

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Okt 10, 2012 5:37 pm

Potem pa ne bo toliko konkreten odnos ;)  Mislim, da tudi vsi ne bodo ostali v kampu (se nebi strinjali s premestitvijo), prav tako se bodo nekateri odločili za mobilno hiško. Kot vem je 25 mobilnih hišk bilo namenjeno zgolj trenutnim pavšalistom in so vse že zasedene :)
Tako da če se vse sešteje jih prav veliko ne bo ostalo brez parcele.
zdrifko2012-10-10 19:38:32

Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Okt 10, 2012 5:50 pm

Ja eni v hiške, eni ven, pa bo mogoče za vse ostale ostalo kaj prostora.  Zdaj pa rabimo vedet samo še ceno pavšala za drugo leto...

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Okt 10, 2012 5:51 pm

[QUOTE=TadejP]Ja eni v hiške, eni ven, pa bo mogoče za vse ostale ostalo kaj prostora.  Zdaj pa rabimo vedet samo še ceno pavšala za drugo leto...[/QUOTE]
+1

Odgovori