Oglasi:

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: medo64

Brez avatarja
medo64 je odsoten
medo64
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Sep 04, 2012 8:57 am

Pozdravljeni, velio se govori o nadaljevanju prenove kampa. Alli kdo ve koliko je resnice v tem (eni pravijo tako drugi drugače)  ?Kateri del bodo prenavljali in kateri del ostane ? Kupujem namreč prikolico pa ne bi rad doživel da jo drugo leto selim Question   Dobrodošle so vse info.... LP

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Sep 04, 2012 12:29 pm

Kakor je meni znano se bo prenavljalo od tam kjer se trenutno končajo mobilne hišice do restavracije Ribar. Se pravi spodnji del kampa naprej od recepcije.

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Sep 04, 2012 12:46 pm

ja mislim da se ovdje budu svi paušalci selili u vrlo blisko vrijeme jer upravljanje njivicama je preuzela čini mi se bivša ekipa iz straška... a svi znamo što su zadnjih godina napravili u strašku... nadam se da će njivice biti još bolje... a ovogodišnje početne greške s kašnjenjem i nažalost koliko vidim ovdje po komentarima kvalitetom radova biti nagodinu bolje napravljene...
nemam ništa protiv paušalista, ali strogo bih zabranio bilo kakva remećenja parcela, ograđivanja, dograđivanja, pokrivanja raznoraznim ceradama i kvazi nadstrešnicama... strogo prikolica, predšator - eventualno paviljon - da se u kampu ne zna tko je dnevno/dvodnevni gost, a tko je paušalist...
Statler2012-09-04 14:47:51
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Sep 04, 2012 3:57 pm

[QUOTE=Statler]
nemam ništa protiv paušalista, ali strogo bih zabranio bilo kakva remećenja parcela, ograđivanja, dograđivanja, pokrivanja raznoraznim ceradama i kvazi nadstrešnicama... strogo prikolica, predšator - eventualno paviljon - da se u kampu ne zna tko je dnevno/dvodnevni gost, a tko je paušalist...
[/QUOTE]
Se popolnoma strinjam. Pred leti smo imeli prikolico v Baški in si niti slučajno nismo smeli privoščiti kakšnih dodatnih gradenj, kar vsekakor podpiram.

Odgovor Napisal/-a: medo64

Brez avatarja
medo64 je odsoten
medo64
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Sep 05, 2012 11:39 am

Statler
Hvala na info... sem tudi sam slišal da se bol splača vzet prikolco nad cesto. .V dolini kjer je planirana športna površina se prodaja en Knaus.. A je to koliko toliko siguno glede rušenja. lp

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Sep 05, 2012 12:46 pm

glede kampa Njivice smo že v navezi z direktorjem kampa..v nekaj dneh nam pošlje vse novosti za sezono 2013.

Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Sep 11, 2012 6:19 pm

No, sem eden tistih, ki sem prejel obvestilo, da moram odstraniti prikolico. Super. Na koncu sezone nam to javijo, vmes, ko sem jih spraševal ali se bo kaj dogajalo, so govorili da ne, oz da se verjetno bo, samo ne na našem koncu. Sem razočaran nad njimi, lahko bi prej povedali, pravijo, da več denarja prinesejo hiške in dnevni gostje. Trenutno ne vem, kam naj dam prikolico, se stara, letnik 1983, nevozna, če pa že dobim novo  parcelo, se bo verjetno treba spet kmalu selit. Naj majo hiške in parcelce, mogoče bodo še kako pogrešali denar od pavšalistov.

Odgovor Napisal/-a: medo64

Brez avatarja
medo64 je odsoten
medo64
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Sep 12, 2012 8:33 am

Tadej  kje imaš postavljeno prikolico?

Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Sep 12, 2012 12:59 pm

[QUOTE=medo64]Tadej  kje imaš postavljeno prikolico? [/QUOTE]
Prikolico imam postavljeno v zdajšnji prvi vrsti ob morju, pod BIM Barom.

Odgovor Napisal/-a: point

Brez avatarja
point je odsoten
point
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Sep 12, 2012 1:27 pm

Pozdrav vsem. Letos smo z družino kampirali v Njivicah 5 dni. Zame je kampiranje šotor , brez rezervacij in z najnujnejšim kar potrebuješ za lep dopust. Ne rabim ne TV, ne interneta, ne zidanega roštilja in raznoraznih nadstreškov.
Osebno tudi ne bi mogel biti na paušalu, saj gremo radi vsakič na drugi kraj raziskovati. Njivice so me zelo razočarale, saj me je pričakalo gradbišče. Ker smo bili dokaj pozni nismo komplicirali in iskali drugega kampa. Dobili smo relativno dobro parcelo v dopoldanski senci. Relativno zato, ker je ta namenjena postavitvi hišice. Se pravi bili smo brez vode, odtoka in z razmetano elektriko po parceli. Najprej sem moral to sam zamaskirati, da ni otrok šaril po kablih. Dovolili so nam ostati do sobote, nato pa en dan pridejo in nam rečejo, da se moramo odstraniti, ker tam postavijo hiško. Ko že spakiramo, po 2 urah ugotovijo, da se nam ni treba odselit, ker postavijo hiško na parcelo zraven naše. Sanitarije (zraven recepcije) so za ne povedat, ponoči do njih pa reskiraš gips na nogi, saj je bila okolica takrat vsa razrita.
Se pa popolnoma strinjam s prenovo kampa in odstranitvijo krame paušalistov, ki te odvrača od sprehoda po kampu in je meni kar želodec obračalo.
Za primerjavo; v Straškem ne ločiš paušalista od tedenskega ali dnevnega gosta. Tam so tudi hiške nekako ločene od pravih kampistov. Izgleda, da v Njivicah ne bo tako, kar meni ni všeč.
Kot je pa predhodnik napisal, res žalosten je pogled na golosek, ki so ga naredili. V kolikor bodo tako nadaljevali bo tam res nekakšno taborišče. NJIVICE ADIJO

Odgovori