Oglasi:

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: digibum

Brez avatarja
digibum je odsoten
digibum
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Avg 09, 2012 9:51 am

Hvala ;)
Škoda ker Google Earth nima pokrito to območje :p

Odgovor Napisal/-a: Life

Brez avatarja
Life je odsoten
Life
Prispevki: 33
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Avg 09, 2012 10:01 am

V coni C je sence zelo malo, zato bo paviljon zelo prav prišel. Cona A in B sta bolj poraščeni, tako da je senčke dovolj

Odgovor Napisal/-a: perolord

Brez avatarja
perolord je odsoten
perolord
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Avg 09, 2012 4:53 pm

Zdravo. Imam eno vprašanje =)... 

mi imamo od 18.8-25.8. rezerivrano mobilno hišico, pa bi šli dol en dan prej, pa se nekak ne znajdem iz tega cenika.. pa me zanima, če ma kdo kako približno ceno...

se prav, 17.8-18.

- štiri odrasle osebe

- en avtomobil

- šotor za 4 osebe

Kolikšna bi bla to približna končna cena, vse skup za eno nočitev?

Hvala, lep dan, PEter.


Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Avg 12, 2012 10:57 am

S turistično takso vred okrog 45 EUR, odvisno od parcele.

Odgovor Napisal/-a: guardy

Brez avatarja
guardy je odsoten
guardy
Prispevki: 35
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Avg 14, 2012 11:42 am

[QUOTE=Life]V coni C je sence zelo malo, zato bo paviljon zelo prav prišel. Cona A in B sta bolj poraščeni, tako da je senčke dovolj[/QUOTE]
Cona A je polovica v senci, v coni B pa so čez dan v senci samo ene 3,4 parcele. Pod to mislim senco drevesa, ne pa kak "grmičevje".
Sam sem si letos naredil plan parcel, ki so v senci med 12-17, tako da če drugič dobim te grem še v kamp, drugače pač drugam.

Odgovor Napisal/-a: digibum

Brez avatarja
digibum je odsoten
digibum
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Avg 19, 2012 6:29 pm

Jaz sem bil sedaj dol za en teden na novem delu.
Parcela na kateri sem bil je fenomenalna. Pravzaprav sva s punco vsak dan dobila en ogled parcele, da si jo bodo rezerviral za drugo leto :D
Parcela je bila večinoma časa v senci. WCji so super zrihtani.
Tuš kabine zunaj in noter pri čemer jim je očitno zmanjkalo obešalnikov (zunaj dva, noter eden) in pa poličk katerih sploh ni :/ Je pa bila voda vseskozi topla, pravzaprav na trenutke peklensko vroča in si moral prav mirkat, da se nisi poprail...
Voda na parceli je pitna (sva jo pila cel teden brez težav), tudi odtok je super (vso posodo sva oprala na parceli).
Plaža, sam sem zadosti občutljiv in so me zelo motili grobi kamni, da ne omenim ogromno količino ježkov. Za take mehkužce kot sem jaz se je treba sprehodit nekaj 100m naprej (levo od kampa), kjer so majhni zaokroženi kamenčki. Tukaj je tudi manj ježkov ;)
Če imate kakšno vprašanje pa le vprašajte, z veseljem odgovorim (izključujoč št. parcele hh).
Drugo leto greva zagotovo ponovno v Njivice ;)
digibum2012-08-19 20:31:08

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: So Avg 25, 2012 11:19 am

V kampu bival 1 teden, sicer v mobilnih hiškah. Novi del kampa lahko samo pohvalim, medtem ko osrednji del, kjer so pavšalisti ni podoben ničemur. Vsaka  prikolica ima svojo ograjo, streho zidane kamine..... Lahko bi rekli mala ciganska vas.
Z internetom nisem imel težav je deloval vedno. Vse kar je bilo potrebno narediti je bilo vpisati statični IP v mrežno povezavo. Vsa navodila sem dobil na recepciji, kjer je osebje izredno prijazno.
Plaža je resda nasuta, vendar z veliko sence, vsekakor pa šotori na plaži niso najbolj zaželjeni. Tudi otroško igrišče bi lahko dobilo malo bolj posrečeno lokacijo.
Z dopustom sem bil zadovoljen, vsekakor se naslednje leto vrnem.

Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: So Avg 25, 2012 2:26 pm

Pozdravljeni!
Mi smo letos drugo sezono v kampu na pavšalu. Lahko rečem, da sem zadovoljen s kampom. Lepo je urejen, plaža lepa, voda čista, prijazno osebje, varnostniki ponoči dežurajo.
Moti me malo, da so prostor, ki so ga namenili za plažo napolnili šotori in avtodomi, vendar jim vsak evro šteje, zato so to verjetno naredili. Novi wc je res da malo šlamparsko narejen, ampak se je mudilo, da so začeli sezono. Bodo že čez zimo naredili, kar niso uspeli. Tudi ostali wcji so se mi zdeli čisti.
Plaža je bila letos nabito polna, tudi tisti del, ki je namenjen psom, tako da svojga ljubljenčka težko namestiš na plaži, v tej vročini pes ne more biti pri prikolici, je pa naša kužika uživala v vodi.
Nekateri pavšalisti imajo res malo preveč stvari. Lahko rečem, da spadamo med tiste, ki imamo prikolico, baldahin, nadstrešek, ločeno kuhinjo, tako da vse zgleda urejeno.
Komaj čakamo na naslednjo sezono.

Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: So Avg 25, 2012 2:27 pm


Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: So Avg 25, 2012 2:35 pm


Odgovori