Oglasi:

Rezervacija parcel

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Kamena

Brez avatarja
Kamena je odsoten
Kamena
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Rezervacija parcel

Objavljeno: So Jun 28, 2014 5:45 pm

Vidim da nas je na forumu kar nekaj, ki letos prvič kampiramo. Mene pa zanima kako je z razpolžljivostjo parcel, če jih nisi vnaprej rezerviral. Jaz se nagibam bolj neparceliranim kamp parcelom. A se tukaj ponavadi najde prostor brez rezervacije? Pa še eno vprašanje na forumu sem zasledila da na neparceliranih parcelah zna biti problem z elektriko. Kaj pa je drugačna od comfort parcel? A je obremenitev večja, a so slabše varovalke. Klok naj imam dolg kabel?
Namen pa imam bivati v enem od teh kampov:
San polo
Pineta Fažana
Kamp ulika Rovinj
Krajinski park Premantura
Krk Punat Pila
Krk Baška Škrila
Pa mogoče nasvet v katerega se splača it.

Odgovor Napisal/-a: Mark

Brez avatarja
Mark je odsoten
Mark
Prispevki: 80
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Rezervacija parcel

Objavljeno: So Jun 28, 2014 6:03 pm

Neparceliran del kampa itak ne moreš rezervirat in v takem delu kampa se vedno najde plac. Imaš pač šotor postavljen pol metra stran od šotora v katerem biva dvanajst italijanov, po možnosti so še samski ki se ob treh zjutraj vračajo iz najbližje diskoteke in morajo potem še prediskutirat katera je imela boljše joške in katera je bila najmlajša. Na vsako izjavo se sicer replicira z še enkrat močnejšim tonom in dvakrat daljšim smehom. Zdaj si pa lahko samo predstavlljaš, kdaj se taka situacija umiri.
Nič kaj prijetno, posebej še če imaš male otroke in ti jih taki glasni sosedje ob treh zjutraj zbudijo. Smile


Problem z elektriko zna biti prezasedenost elektro omarice. Kabel imamo mi dolg 35m in ga zaenkrat še ni zmanjkalo.
V zgoraj naštetih kampih sicer še nisem bival, sem pa bil v Čikatu na Lošinju in se mi je zgodila zgoraj opisana situacija.

Se splača na recepciji vprašat, če je morda kakšna parcela frej za vaš čas kampiranja, jo it pogledat in se odločit.

Odgovor Napisal/-a: Kamena

Brez avatarja
Kamena je odsoten
Kamena
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Rezervacija parcel

Objavljeno: So Jun 28, 2014 7:09 pm

O Mark hvala za odgovor, vidim da poleg tega da obvladaš vse v zvezi s kampiranjem obvladaš tudi italjanščino Kako je pa s stroškom rezervacije, ki je cca 60 €. Ali se ta strošek odbije od cene bivanja ali je to dodaten strošek?

Odgovor Napisal/-a: Mark

Brez avatarja
Mark je odsoten
Mark
Prispevki: 80
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Rezervacija parcel

Objavljeno: So Jun 28, 2014 7:38 pm

[QUOTE=Kamena]O Mark hvala za odgovor, vidim da poleg tega da obvladaš vse v zvezi s kampiranjem obvladaš tudi italjanščino Kako je pa s stroškom rezervacije, ki je cca 60 €. Ali se ta strošek odbije od cene bivanja ali je to dodaten strošek?[/QUOTE]

Nekaj malega samo zastopim, ampak dovolj, da vem o čem teče debata.
Obvladam vsega nikakor ne, kampiram pa že od malih nog. Že prej kot otrok, pa potem s prijatelji, punco in sedaj z družino.

Letos gremo v Medulin in v tem kampu se strošek rezervacije ne odbije od cene bivanja. Sem ravno zaradi tega klical v kamp in mi je receptorka prijazno povedala, da za ta denar dobimo to, da pridemo dogovorjenega dne v kamp, ne rabimo iskat parcele in s tem zgubljat čas, ampak nas bo enostavno čakala nezasedena. Torej pridemo ob 8.00 direkt na parcelo in postavimo šotor, ob 9.00 pa ati že prvi radler pije v senci. (vsaj upam). Smile

To smo sicer letos prvič storili (rezervirali), ker imamo novo članico, ki je stara eno leto in mi res ni do tega, da bom v najhujši vročini iskal primerno parcelo, nazadnje pa pristal na najbolj sončnem delu kampa z eno leto starim otrokom.

Drugače ti pa želim veliko užitkov pri kampiranju in veliko lepega vremena! Wink


Odgovor Napisal/-a: no9

Brez avatarja
no9 je odsoten
no9
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Rezervacija parcel

Objavljeno: Ne Jun 29, 2014 6:18 am

Hmmm,
Sam sem vplačal "akontacijo" parcele v kempu Kovačine na Cresu v vrednosti 100 eur.
Seveda mi je bilo nekako logično, da se potem ta znesek odbije od plačila...
Mi lahko to nekdo potrdi? :)

Odgovor Napisal/-a: poršejček

Brez avatarja
poršejček je odsoten
poršejček
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Rezervacija parcel

Objavljeno: Ne Jun 29, 2014 9:43 am

tako kot je rekel mark pred mano, ta cena (tudi nama), se ne vsteje v koncni znesek, s tem placas tisto komuditeto, da te parcela caka, oni pa s tem razumejo da si resen in bos prisel.
Midva sva najini parcelo morala rezervirati ze novembra 2013 za letosji julij

Odgovor Napisal/-a: Mark

Brez avatarja
Mark je odsoten
Mark
Prispevki: 80
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Rezervacija parcel

Objavljeno: Ne Jun 29, 2014 1:51 pm

[QUOTE=no9]Hmmm,
Sam sem vplačal "akontacijo" parcele v kempu Kovačine na Cresu v vrednosti 100 eur.
Seveda mi je bilo nekako logično, da se potem ta znesek odbije od plačila...
Mi lahko to nekdo potrdi? :)
[/QUOTE]

Akontacija je nekaj drugega kot rezervacija.
Mislim da je to od kampa do kampa različno. Mi smo plačali akontacijo + rezervacijo. Akontacija se odbije, rezervacija pa v večini kampih ne.
Najbolje, da pokličeš v kamp in vprašaš.

Odgovori