Akcije kampiranja in najema mobilnih hišic v odličnem kampu Šimuni na Pagu
- Datum objave
- Kategorija
- Akcija
- Statistika
Kamp Šimuni na otoku Pag se vsako leto odpira sredi marca in ostane odprt vse do novembra. Odličen kamp, urejen ob lepi plaži in se lahko pohvali z bogato dodatno ponudbo animacija in športa. Letos dodajajo novo atraktivno otroško igrišče, imajo pa tudi akcijo pomladanskega kampiranja in najema mobilnih hišic.
Galerija (1 slika):
Kamp Šimuni sodi med najboljše kampe na Hrvaškem in se lahko pohvali s številnimi nagradami, ima tudi naziv ADAC Superplatz. Ob parcelah za kampiranje nudi tudi manjši neparceliran del namenjen predvsem šotoristom ter moderne mobilne hišice, od katerih imajo nekatere tudi privaten ogrevan bazen.
Največja prednost kampa Šimuni je dolga peščeno - prodnata plaža, kjer se vedno veliko dogaja, ob njej so lokali, napihljiva igrala, splavi, urejena je tudi manjša marina in center vodnih športov. Celotno plažo so razdelili na šest delov in jih poimenovali: plaža Dva mornarja, Diamantna plaža, Biserna plaža, Zlata plaža, Briljantna plaža in plaža Belega galeba.
V kampu Šimuni so dobrodošli tudi kužki, za katere so na južni strani uredili in označili pasjo plažo, dovoljeni pa so tudi v nekaterih tipih mobilnih hišic.
Pomlad je na otoku Pag zelo mirna in prijetna za sprehode, pohodništvo in kolesarjenje, poletni meseci pa so namenjeni zabvi. Tako je tudi v kampu Šimuni spomladi mirnejše vzdušje, poleti pa je bolj pestro z veliko animacije za otroke in tudi odrasle.
V kampu imajo nov adrenalinski park in zip-line, atraktiven mini golf, zunanji fitnes, potapljaški center, možnost jadranja, najema koles in štirikolesnikov, priljubljen je tudi pohod iz kampa na hrib Sv. Vid, ki je s 349 metri nadmorske višine tudi najvišji na otoku Pag.
Galerija (5 slik):
NOVO – moderno otroško igrišče in mobilne hišice
Kamp Šimuni je že sedaj imel kar štiri otroška igrišča, med katerimi je bil najbolj priljubljeno igrišče Surf oaza. Letos pa bodo postavili še enega, ki bo prav tako povezan z morjem, samo da bo vključeval makete podvodnega sveta in tako obiskovalce ob igri seznanjal s pomembnostjo varstva okolja in zaščite morja. Gre za produkte podjetja Redox, ki je specializirano za izgradnjo igral.
Novo igrišče bo odprto predvidoma do prvomajskih počitnic, glavna atrakcija pa bo 15 m morskega psa, ki bo igralnica na prostem, saj bodo otroci lahko plezali po njem, raziskovali notranji prostor in se učili o morskih bitjih. Dodali bodo še koralni greben, podmornico in 8 m visok svetilnik od koder bo lep pogled na kamp, omogočal pa bo tudi adrenalinski spust po toboganu.
Galerija (5 slik):
Otroška igrala in novo igrišče z maketo morskega psa
V sklopu naselja mobilnih hišic poteka tudi zamenjava starih z novimi, tako da bodo v ponudbo dodali 30 novih mobilnih hišic, katerih večina prihaja iz slovenskega podjetja Adria Dom.
Med njimi bodo tudi hišice Sunset Plus in Family Suite, ki so zelo prostorne in opremljene z dvema ali celo tremi spalnicami, dodatno bo tudi ena hišica prilagojena za invalidne osebe, dve hišici pa bosta opremljeni s privatnim bazenom z ogrevano vodo.
Galerija (5 slik):
Nove mobilne hišice v kampu Šimuni
Akcijske ponudbe – pomlad 2025
Izkoristite raznolike akcijske ponudbe, ki jih nudi kamp Šimuni in veljajo tako za kampiranje kot tudi za najem mobilnih hišic.
Akcija na Avtokampi kartico > 25 € za 2 osebi in psa na parceli z elektriko v coni Pine Green (bivša cona B) v terminih 15.3. - 18.5. & 14.9. - 15.11.
Akcija direktno od kampa:
Kampiranje termin 26.4. – 17.5.
> 28 € za 2 osebi, otroka do 12. let ali psa in parcelo Pine Green z elektriko v gornjem delu kampa ali
> 34 € za enak paket samo na parceli Adriatic Blue v coni morje.
Kampiranje termin 17.5. – 31.5.
> 48 € za 2 osebi, otroka do 12. let ali psa in parcelo Pine Green z elektriko v gornjem delu kampa ali
> 58 € za enak paket samo na parceli Adriatic Blue v coni morje.
Kampiranje termin 31.5. – 21.6.
> 54 € za 2 osebi, otroka do 12. let ali psa in parcelo Pine Green z elektriko v gornjem delu kampa ali
> 64 € za enak paket samo na parceli Adriatic Blue v coni morje.
Galerija (5 slik):
Izkoristite akcijske ponudbe kampiranja v kampu Šimuni
Najem mobilnih hišic dodatno vključuje zajtrk za vse osebe v kamp restavraciji Mali Raj, posteljnino in brisače ter zaključno čiščenje. Na voljo so mobilne hišice za 4 ali 6 oseb:
Najem mobilne hišice termin 26.4. – 16.5.
> Mobilna hišica Dalmacija – 94 € z vključenim zajtrkom za 4 osebe
> Mobilna hišica Holiday – 96 € z vključenim zajtrkom za 4 osebe
> Mobilna hiška Sunset – 101 € z vključenim zajtrkom za 6 oseb
> Mobilna hiška Family Suite – 121 € z vključenim zajtrkom za 6 oseb
Najem mobilne hišice termin 16.5. – 31.5.
> Mobilna hišica Twix – 96 € z vključenim zajtrkom za 2 osebi
> Mobilna hišica Dalmacija – 124 € z vključenim zajtrkom za 4 osebe
> Mobilna hišica Holiday – 149 € z vključenim zajtrkom za 4 osebe
> Mobilna hiška Sunset – 167 € z vključenim zajtrkom za 6 oseb
> Mobilna hiška Family Suite – 179 € z vključenim zajtrkom za 6 oseb
Najem mobilne hišice termin 31.5. – 7.6.
> Mobilna hišica Twix – 103 € z vključenim zajtrkom za 2 osebi
> Mobilna hišica Dalmacija – 133 € z vključenim zajtrkom za 4 osebe
> Mobilna hišica Holiday – 158 € z vključenim zajtrkom za 4 osebe
> Mobilna hiška Sunset – 183 € z vključenim zajtrkom za 6 oseb
> Mobilna hiška Family Suite – 192 € z vključenim zajtrkom za 6 oseb
Akcijske ponudbe kampiranja in najema mobilnih hišic veljajo za nove rezervacije v primeru min. bivanja 2 noči, doplačilo taksa in prijava.
Več informacij o kampu Šimuni > www.camping-simuni.hr
Galerija (5 slik):