Kamp Norcenni Girasole Village leži blizu doline reke Arno, približno 35 km južno od Firenc, poleg kraja Figline Valdarno. Kamp obsega prek 12 ha in sprejme do 5000 gostov. Na voljo so jim različne vrste nastanitev, od parcel in glamping šotorov, do mobilnih hišic in apartmajev. V nekaterih enotah so dobrodošli tudi psi.
Na voljo so manjše parcele, ki merijo do 50 m2 in so prvenstveno namenjene šotorom, ki imajo elektriko, ter večje parcele (do 100 m2), ki imajo poleg elektrike tudi vodo in odtok. Vse parcele sprejmejo do 8 oseb, dovoljeni so hišni ljubljenčki. Po kampu so razporejene funkcionalne sanitarije, ki omogočajo pranje in sušenje perila, prilagojen pa je tudi dostop invalidom in del sanitarij pa je namenjen otrokom. V kampu je na voljo tudi oskrba avtodomov.
Kamp ima številne vsebine, ki bodo navdušile mlade in starejše goste. Glavna atrakcija so številni bazeni, saj jih je kar 5, med njimi tudi pokrit bazen. Tu je tudi t.i. laguna za namakanje ter bazen z dolgim toboganom. Poleg bazenov ne manjka niti restavracij in barov: izbirate lahko med kar 4 restavracijami (ena ponuja tudi sushi!), picerijo, slaščičarno in tremi bari. Nakupe boste lahko opravljali v eni od 2 trgovin in na manjši tržnici s sadjem in zelenjavo in svežim kruhom.
Tudi zabave in rekreacije zlepa ne zmanjka: starejši in mlajši gostje se lahko udeležijo animacijskih programov, igrajo mini golf, namizni tenis, odbojko, nogomet ali tenis, sodelujejo v skupinskih vadbah, plezajo po adrenalinskem parku ali trenirajo v fitnesu na prostem. Tudi zabavni program ob večerih je zelo pester.
Zaradi bližine Firenc je jasno, kateri dnevni izlet vam najbolj priporočamo, seveda pa Toskana niso zgolj Firence. Najamete lahko kolo in okolico raziskujete v svojem ritmu, nenazadnje je kamp obdan z gričevjem regije Chianti.