Oglasi:

Hladilnik za kampiranje

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovor Napisal/-a: klavdijo

Brez avatarja
klavdijo je odsoten
klavdijo
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Hladilnik za kampiranje

Objavljeno: Če Sep 15, 2011 3:20 pm

Mi lahko kdo svetuje, kje bi dobil po ugodni ceni hladilnik, primeren za šotor? Letos sem imel sposojenega od kolega (48 L), vendar mi ni, da bi si ga vsakič sposojal... 

Odgovor Napisal/-a: Andi

Brez avatarja
Andi je odsoten
Andi
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Hladilnik za kampiranje

Objavljeno: Pe Sep 16, 2011 4:51 am

Visol ima kar dobre cene, preveri. Lahko kupiš prek spleta, če greš osebno tja, se lahko dogovoriš tudi za kakšen popust.

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Hladilnik za kampiranje

Objavljeno: Pe Sep 16, 2011 6:36 pm

Če misliš električne. Včasih ima špar ali pa leclerc akcijo teh hladilnikov po 70 EUR. Drugače so cene 100 EUR in več. Plinski so pa par cenovnih razredov višje.

http://www.ideo.si/a/mini_hladilnik_RSB050_HYUNDAI
http://www.enaa.com/oddelki/mojDom/izd_1952_1009291_nov_varcnejsi_model__hladilnik_coolstar_cs-46haa

Odgovor Napisal/-a: revival

Brez avatarja
revival je odsoten
revival
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Hladilnik za kampiranje

Objavljeno: So Sep 17, 2011 10:01 am

Mislim,da sem na bolhi zasledil dva rabljena gorenje.Stvar je za pogledatWink

Odgovor Napisal/-a: klavdijo

Brez avatarja
klavdijo je odsoten
klavdijo
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Hladilnik za kampiranje

Objavljeno: So Sep 17, 2011 12:10 pm

Hvala za informacije, bom pogledal... Me pa vsekakor bolj zanimajo električni kot na plin. Letos sem veliko kampiral v Italiji po Dolomitih, pa je bila povsod elektrika že všeta v ceno...

Odgovor Napisal/-a: Andi

Brez avatarja
Andi je odsoten
Andi
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Hladilnik za kampiranje

Objavljeno: Po Sep 19, 2011 4:59 pm

No, če boš vedno imel na razpolago elektriko, je vsekakor boljši in bistveno cenejši električni, pa še bistevno bolje hladi. Če pa nimaš elektrike, pol pa.....

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Hladilnik za kampiranje

Objavljeno: Ne Mar 25, 2012 2:37 pm

Jaz imam Waeco 40l.Lahko hladi na plin,elektriko 220v in 12 v.Do zdaj sem imel vedno v kampu elektriko tako da mi ni bilo potrebno prikljaplat na plin.Drugače sem probal tudi na plin in hladi isto kot na elektriko. Hladi mi zelo dobro imam ga v predprostoru.Na vrhu lahko delam ledene kocke imam posebno posodico kjer voda zmrzne do zdaj je še vedno.Kupil sem rabljenega od znanca za 200 evrov.Star je bil tri leta vendar kot nov.Nov je bil takrat 280 evrov.Sedaj so te hladilnike nehali delati se pa da dobiti podobnega od Dometic ki je v bistvu prevzel Waeco.lp

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Hladilnik za kampiranje

Objavljeno: Če Jun 21, 2012 4:34 pm

Zanimam se za hladilnik WAECO CDF25,je za v avto(12V)in se polni med voznjo,v campu se ga pa(potom transformatorja)prikljuci na 220V.Je 23 litrski,vzame malo prostora in je za najnujnejse zadeve.Je prilicno drag,zato me zanima ce se stvar obnese.Bil sem pred kratkim z sotorom(na strehi avta)v Polarisu(Rovinj),hladilni boksi(edini v kampu)so bili cisto na drugem koncu,tako da pri 30 in vec stopinjah nastane problem shranjevanja vsaj najnujnejsih zadev.Hvala za odgovor.LP

Odgovor Napisal/-a: Buxus

Brez avatarja
Buxus je odsoten
Buxus
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Hladilnik za kampiranje

Objavljeno: Po Jul 09, 2012 12:28 pm

Midva imava tega:

http://www.hofer.si/si/html/offers/58_28392.htm

Kupila sva ga pred parimi leti, še vedno dela b.p., shladi na minimalno 4 stopinje, če je zunaj zelo vroče, kakšno stopinjo več. Da se ga priklopit na 12 in 220 V. Zanjič sem ga spet videl v hoferju, drugače ga imajo vsako leto enkrat v ponudbi.

Odgovor Napisal/-a: grizzli

Brez avatarja
grizzli je odsoten
grizzli
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Hladilnik za kampiranje

Objavljeno: Sr Jul 11, 2012 7:50 am

Ta hladilnik je zelo v redu, a kot vsi absorbcijski hladilniki hladi nekje 20˙C pod temperaturo okolice.
To pomeni, če je poleti v kampu 30˙C, hladilnik pa imaš v šotoru kjer je temperatura 35˙C, je temperatura
v hladilniku kvečjem nekje okoli 15˙C. Vse povsod kjer je možnost el. priključka je bistveno boljša (tudi cenejša)
odločitev klasični kompresorski hladilnik.

Odgovori