Oglasi:

avtocamp soline

Objava informacij namenjenih samo registriranim uporabnikom

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: carmenpz

Brez avatarja
carmenpz je odsoten
carmenpz
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

avtocamp soline

Objavljeno: Ne Feb 15, 2015 9:47 am

Avtokamp Soline je super. Z možem sva bila že večkrat, tudi z celo družino, pa je bilo vedno fino.
Imam le dva predloga: Predlagam da bi bil kamp zaprt glede na ceno in kakovost. V kamp Ljutić ne prideš niti pod razno. Zgoraj nemški ovčar, spodaj štajerke. Za ta predlog imam razlog...dve leti nazaj so me okradli. Skoraj 100% sem, da ni bil nihče iz kampa. To me je razžalostilo, prodala sva prikolico in rekla da ne več sem. Evo pa bova letos spet pri vas. Drugač je vse OK, samo po kampu se sprehaja kdor se hoče...je javna plaža. To vem ker zjutraj sprehajam kužke, pa vidim, kdo in kako se sprehaja po kampu. Če si en mesec tam, poznaš vse...tudi tiste, ki nikakor niso iz tega kampa. Druga stvar so pa kužki...da bi bilo vsaj 50 cm označeno da gre kua lahko v vodo za 1 minuto. Eno sezono je bilo zeelo vroče, naša kužika si je začela trgati dlako, vsak dan smo bili z njo pri veterinarju, ves čas smo jo hladili, a zaradi opazk nismo šli z njo v vodo. Dala bi 100e za par minut, da bi se kuža ohladil. Morda tam čisto ob čolnih, ali pa med čolni. Ljutič ne pusti, na tej starni pa tako vpitje da me je kar groza. Pa saj plačamo vse. Skopana je vsak dan, čista bolj kot katera "gospa" ki vpije na nas, ne laja, ne hodi po brisačah, vzgojena, šolana.....sam en majhen, majhen prostorček za kužke, pa vas od sreče objamem....da bi te "gospe" videle, da tam gre lahko kuža v vodo. Kuža ne lula in kaka v vodo....
Drgač pa prijazni, potrpežljivi, razumljivi, ustrežljivi....v redu ste.

Odgovori
cron