Oglasi:

Postavitev mobilne hišice

Vse o najemu mobilne hišice v kampih

Odgovor Napisal/-a: Campo

Brez avatarja
Campo je odsoten
Campo
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:17 pm

Postavitev mobilne hišice

Objavljeno: To Jan 08, 2019 12:10 pm

Pozdravljeni!
Zanima me ce bilo kdo slucajno ve za kaksen kemp v blizini Pule za postavitev privatne mobilne hise. Vem da je na to temo bilo ze nekaj napisano, ampak ker se stvari iz dneva v dan spreminjajo,.. bi vam za vsako pomoc in informacije bil izredno hvalezen.
Lp

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Postavitev mobilne hišice

Objavljeno: To Jan 08, 2019 12:16 pm

V katerem od večjih kampov npr. Stupice, Stoja, Tašalera, Brioni je trenutno to nemogoče. Lahko bi se preverilo v katerem od manjših privatnih kampov v Banjolah (tudi mi nimamo vseh na strani), ki so sedaj polni pavšalnih gostov, samo problem je infrastruktura in sicer voda na parceli in kanalizacija.

Odgovor Napisal/-a: Campo

Brez avatarja
Campo je odsoten
Campo
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:17 pm

Postavitev mobilne hišice

Objavljeno: To Jan 08, 2019 12:23 pm

Te ta vecje sem ze klical, pa tako kot ste napisali, nemogoce. Od te ta malih privat kampov pa se nic. Mi lahko slucajno kaj priporocate koga poklicat?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Postavitev mobilne hišice

Objavljeno: To Jan 08, 2019 12:26 pm

Google v Banjolah najde kar nekaj majhnih kampov. Ti so večinoma polni stalnih gostov, ampak mogoče pa ima kdo kakšno tako opremljeno parcelo..čeprav malo verjetno

avtokampi.si2019-01-08 13:27:55

Odgovor Napisal/-a: Campo

Brez avatarja
Campo je odsoten
Campo
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:17 pm

Postavitev mobilne hišice

Objavljeno: To Jan 08, 2019 12:43 pm

Hvala za vas cas in za vse posredovane informacije. Bom poskusil se sreco s temi kampi.

Odgovor Napisal/-a: Neja-13

Brez avatarja
Neja-13 je odsoten
Neja-13
Prispevki: 4
Pridružen: To Maj 28, 2019 12:36 pm

Re: Postavitev mobilne hišice

Objavljeno: To Maj 28, 2019 12:42 pm

Mogoče kdo ve, kako je z nakupom mobilne hiške v kampih v Istri?
Ali pa dolgoročni najem?
Nikjer na netu nisem zasledila kontaktov ali opcije nakupa mobilne hiške.
Lp

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Postavitev mobilne hišice

Objavljeno: To Maj 28, 2019 12:53 pm

Ni objav, ker ni lokacij -  v Istri in Kvarnerju ni možno postaviti privatne mobilne hišice. Nekaj prodaj je sicer bilo pred leti v kampu Njivice, verjetno se prodaja še kakšna..ampak to je pa tudi to kar se tega dela kampov tiče.

Vse ostalo je nižje oz. najbližji je kamp Klenovica, zadnjič je bila ena prosta parcela tudi v kampu Sibinj ali pa potem v Paklenici.

Odgovor Napisal/-a: Neja-13

Brez avatarja
Neja-13 je odsoten
Neja-13
Prispevki: 4
Pridružen: To Maj 28, 2019 12:36 pm

Re: Postavitev mobilne hišice

Objavljeno: Sr Maj 29, 2019 9:31 am

Imate morda informacijo, ce se lahko kupi mobilna hiska, ki je ze v kampu? ( Istra ).
Nekje sem zasledila, da je nakup mozen, vendar za 10% visje kot se drugace prodajajo hiske.
Iscemo mobilno hisko za nakup, s pavsalom ali dolgorocni najem. ( samo Istra, zaradi vikend oddihov ).
Kam se naj obrnem po informacije?
Hvala za pomoc.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Postavitev mobilne hišice

Objavljeno: Sr Maj 29, 2019 9:38 am

V Istri je možen nakup samo kakšne privatne mobilne hišice, tako da preverite pri nas na forumu, ker je ravno nekdo dal objavo za kamp Sirena v Novigradu - viewforum.php?f=16&title=prodam

Opozarjamo samo, da preverite, do kdaj ima hišica pogodbo, da lahko ostane v kampu..ker po tem datumu je vse odvisno od politike kampa ali bo hišica še lahko ostala notri ali ne.

Odgovor Napisal/-a: Crvicki

Brez avatarja
Crvicki je odsoten
Crvicki
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:17 pm

Re: Postavitev mobilne hišice

Objavljeno: Če Apr 16, 2020 12:38 pm

Pozdravljeni,

priključila sem se kar stari temi glede postavitve lastne mobilne hiške.

Kontaktirala sem namreč kar nekaj kampov, kjer sem na tem portalu zasledila stare oglase, kjer so sprejemali privat mobilne hiške.
Odgovor sem prejela iz AC Amaris - Sibinj blzu Klenovice in prijazni manager mi je tudi posredoval detaljne informacije o lokaciji parcele in slike. Glede na trenutne razmere, je nemogoče da se še nekaj časa zapeljemo osebno na ogled lokacije, tako da sem se odločila, da vas povprašam za mnenja o tem kampu, v kolikor ste tam že bili. Glede na to, da se kamp nahaja pod glavno magistralo, me zanima koliko se občuti hrup prometa, ali obstaja v bližini kakšna betonska pot - povezava ob morju, kjer se otroci lahko rolajo....

Hvala za odgovore.

Odgovori
cron