Oglasi:

Vaš pogled na mobilne "hišice"

Vse o najemu mobilne hišice v kampih

Odgovor Napisal/-a: GAD

Brez avatarja
GAD je odsoten
GAD
Prispevki: 10
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Vaš pogled na mobilne "hišice"

Objavljeno: Sr Okt 12, 2011 10:12 pm

Moj znanec bi dejal ,da tudi v šotoru ni kampiranje.Ja namreč pristaš -pod nebom ,brez tehnologije.
Sem pred leti poleg hotelov kar nekaj prekampiral v šotoru,tako mal za spremembo.Vendar mi nekako ni sedlo ,posebej ob večdnevnem dežju in ohladitvi.Je pa ok ,če se prestavljaš iz ene lokacije v drugo.Takrat je zame v primeru nedežja že dovolj udobna vojaška spalka.
Zame je hiška kot prikolica ,še malo bolj udobna.Skratka že nekakšen mini apartma tik ob morju.Kot sem dejal meni paše,čeprav v večinoma spim zunaj.(Edino postelje so malo premalo široke tako v večini hišk ,kot prikolic-če še spi poleg staršev otrok.Tukaj imam rad udobje,če že spim na postelji).
Seveda  se z vsem tem udobjem hišk ,prikolic izgubi pravi čar kampiranja.


Odgovor Napisal/-a: preproga

Brez avatarja
preproga je odsoten
preproga
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Vaš pogled na mobilne "hišice"

Objavljeno: Po Feb 13, 2012 6:44 pm

Živjo,
zanima me, če ima kdo izkušnje s počitnikovanjem v mobilni hišici. Kako se vam je zdelo? Je bolj podobno bivanju v prikolici ali apartmaju? Pregledujem ponudbe za letošnje počitnice in bi rada kakšno mnenje oz. informacijo iz prve roke...

Odgovor Napisal/-a: tweety

Brez avatarja
tweety je odsoten
tweety
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Vaš pogled na mobilne "hišice"

Objavljeno: To Mar 06, 2012 7:25 pm

Pozdravljeni,
Mene pa zanima informacija, kateri kampi sprejemajo pavšaliste, ki bi postavili svojo mobilno hišico.
Hvala za odgovore.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Vaš pogled na mobilne "hišice"

Objavljeno: To Mar 06, 2012 8:23 pm

Povprašajte v kampu Selce - sicer imajo tam namen postaviti svoje mobilne hišice in jih prodati kupcem - znane so tudi že cene - več informacij o tem http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=0&ID=539.

Drugače pa vam to omogočajo še v kampu Colone v Balah in v kampu Klenovica pri Novem Vinodolskem ter v Parku Soline v Biogradu. Cene najemov parcel so objavljeni v rubriki - cene.

Načeloma na vprašanje imajo tudi možnost postavitve lastne mobilne hišice še v Puntiželi pri Puli, lahko vprašate še v Njivicah, če bo ostala kakšna parcela prosta za ta namen. Bomo pa še malce povprašali po kampih, če je na tem področju kaj novega.

Odgovor Napisal/-a: zmajchyka

Brez avatarja
zmajchyka je odsoten
zmajchyka
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Vaš pogled na mobilne "hišice"

Objavljeno: Ne Apr 22, 2012 3:11 pm

Mene tudi zanima kako je s postavitvijo lastne mobilne hišice. Predvsem me zanima področje hrvaške Istre (Novigrad, Poreč, Vrsar)in Kvarnerja (predvsem otok Krk). Zanima me tudi kakšna je praksa z zakupom parcele, pač kakor za prikolice pavšal ali kako drugače, se plača še posebej voda in elektrike ali je to vključeno v ceno pavšala?
Smo namreč zelo navdušeni nad mobilnimi hišicami in razmišljamo o nakupu vendar ne vemo kje bi jo lahko sploh postavili.
Hvala za odgovore,lp

Odgovor Napisal/-a: pek53

Brez avatarja
pek53 je odsoten
pek53
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Vaš pogled na mobilne "hišice"

Objavljeno: Po Apr 23, 2012 5:28 pm

V kampu Njivice otok Krk je možno kupiti mobilno hiško od shelbox in to je tvoja last. Parcelo pa  imaš v najemu
V pavšalu pa imaš vključeno elektrika, voda, plin...če te zanima  pokliči kamp Njvice.

L.P


Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Vaš pogled na mobilne "hišice"

Objavljeno: Če Avg 09, 2012 1:38 pm

Še ena, ki jo zanima nakup kakšne takšne zadeve. Rada bi hiško na pavšal, po možnosti vsaj z vodo, če že ne z wc. Pozna kdo koga, ki bi kaj takšnega prodajal -z neko dostopno ceno
Kakšne so pa možnosti, da greš kupit kar v kamp (ne nove)? Na kaj bit pozoren?
Hvala in upam na čim več odgovorov

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Vaš pogled na mobilne "hišice"

Objavljeno: So Avg 25, 2012 11:23 am

Glede prodaj rabljenih si poglej avto.net, vendar cene rabljenih velikokrat prekosijo cene novih. Ravno se zanimam v kampu za postavitev mobilne hiške.
Kot prvo je zelo težko najti kamp, ki dovoli postavitev lastne mobilne hiške, kot druga pa je potrebno pohiteti pri parcelah saj se prodajajo dnevno.
Trenutno lahko rečem, da vse kar se prodaja na avto.net in je postavljeno po kampih dobiš ceneje novo. Nove mobilne hišice za začno pri 18k€ - 25k€. Seveda so lahko tudi dražje v kolikor se odločiš za hišico večjih dimenzij 10*4m cca 36-40k €.

Odgovor Napisal/-a: tasha

Brez avatarja
tasha je odsoten
tasha
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Vaš pogled na mobilne "hišice"

Objavljeno: Sr Sep 19, 2012 9:51 am

Itak, da je cena postavljene dražja, kot pa od tiste ki je nova, še ne postavljena na parkirišču Adrie.
Pri ceni nove je treba prišteti še carino, prevoz, postavitev... Pa tudi prostor v kampu moraš imeti rezerviran. Ponavadi imajo postavljene hiške tudi teraso zravem -tudi ta te pride par jurjev.
Sama ne morem primerjati apartmaja in mobilne hiške. V apartmaju si kot v bloku, nisi sam.
V hiški pa je podobno kot v bungalovu ali pa v prikolici, le da imaš svoje lastne sanitarije.
Sama hiške ne zamenjam za apartma. Pa čeprav je dražje.
lp

Odgovor Napisal/-a: nuskin

Brez avatarja
nuskin je odsoten
nuskin
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Vaš pogled na mobilne "hišice"

Objavljeno: To Jul 22, 2014 12:50 pm

zivjo ! mene pa zanima kakšna je kaj oprema kuhinje in terase v teh mobilnih hiškah. ali je potrebno pripeljati posodo s seboj in mize pa stole za na teraso?

Odgovori
cron