Oglasi:

Primerjava Mobilnih hišic

Vse o najemu mobilne hišice v kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Primerjava Mobilnih hišic

Objavljeno: To Sep 18, 2012 5:44 pm

Zanima me, kaj je v največji meri razlika med Adria in Sun Roller mobilnimi hišicami. Recimo če pogledam model Adria Rimini in Sun Roller Hvar imata identični postavitvi in velikost. So pri Adriji toliko boljši notranji materiali da je cena za 1,5k € višja?
Če kdo ve odgovor se mu vnaprej zahvaljujem.

Odgovor Napisal/-a: tasha

Brez avatarja
tasha je odsoten
tasha
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Primerjava Mobilnih hišic

Objavljeno: Sr Sep 19, 2012 9:29 am

Adrijine hiške so izdelane bolj kvalitetno. Sunrollerjeve znotraj delujejo veliko bolj ceneno. Postelje so drugačne, miza bolj takotako...
Če malo bolj podrobno pogledaš, vidiš kar precejšnjo razliko. Adrija je višjega cenovnega in kakovostnega razreda.
Mi smo se odločili za Adrijino hiško im smo v njej že drugo sezono. Smo zadovoljni.
LP

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Primerjava Mobilnih hišic

Objavljeno: Sr Sep 19, 2012 9:45 am

Se mi je zdelo da so notranji materiali pri Adriji veliko boljši, samo na sliki bolj težko opaziš dejansko razliko. Se odpravljam na sejem, da se prepričam na lastne oči :)

Odgovor Napisal/-a: tasha

Brez avatarja
tasha je odsoten
tasha
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Primerjava Mobilnih hišic

Objavljeno: Sr Sep 19, 2012 9:57 am

Mislim, da bodo v KP imeli razstavljene vse modele od Adrie in od Sunrollerja. Vse ti bo jasno, ko boš v živo videl notranjost. Mi smo si jih ogledali v Črnomlju na firmi.
Jutri se tudi mi odpravljamo na Bonaco, ker me zanima kako v živo zgleda x line. Na sliki je ful huda. Škoda da razporeditev prostorov ni po mojem okusu.
lp

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Primerjava Mobilnih hišic

Objavljeno: Sr Sep 19, 2012 10:02 am

Xline zgleda res odlično, vsaj zunanjost, medtem ko tudi meni ni všeč sama razporeditev prostorov. Za nova 2 modele sicer ne najdem razporeditve. Bomo na Bonaci pogledali :)

Odgovori