Oglasi:

Postavitev Mobilne Hišice

Vse o najemu mobilne hišice v kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: labstech

Brez avatarja
labstech je odsoten
labstech
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Postavitev Mobilne Hišice

Objavljeno: So Maj 23, 2015 5:13 pm

Zanima me naslednje in upam, da sem na pravi stran za takšna vprašanja.

Želel bi postaviti montažno hišico na pogled podobno Adria  modelom



Velikost hišice bi bila 9 m x 4 m.

 Edina razlika med serijsko proizvedenimi hiškami in to, ki jo želim postaviti bi bila ta, da moja hiška nima šasije, ampak bi bila postavljena na točkovnih betonskih temeljih ( predizdelani v tovarni).
Hiška bi bila dvignjena od tal in bi zgolj slonela na omenjenih temeljih.
Seveda bi hiško pripeljal v kamp po elementih in jo dokončno zmontiral na mestu. Elementi so vsaka stena posebej in krovna konstrukcija.
Tla bi bila pripeljana v enem kosu in bi bila narejena iz lesene konstrukcije.
Ali so hiške v kampih postavljene na kolesa ali pa so postavljene na temelje ?

Zanima me ali je to sploh možno ( montaža hišice v kampu), saj imam priložnost kupiti  montažno hiško, ki deluje na pogled zelo podobno mobilni hišici.

In seveda še vprašanje. Ali morda veste, kje in v katerem kampu v istri ali najdlje nekje do Pašmana bi lahko takšno hiško postavil. Iščem pa seveda parcelo z vodo, elektriko in kanalizacijo.

Zelo bom hvaležen vsem, ki bodo pripravljeni deliti te informacije z mano in uporabniki foruma.

Odgovor Napisal/-a: topi

Brez avatarja
topi je odsoten
topi
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Postavitev Mobilne Hišice

Objavljeno: So Jan 30, 2016 7:05 am

Seveda je možno. Mi smo sicer postavili montažno, koles pa nima - več.

Glede kampov pa v avto in spraševat. Več sreče bo v manjših/privat kampih.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Postavitev Mobilne Hišice

Objavljeno: So Jan 30, 2016 8:30 pm

Kar se tiče postavitve hišice bo še največ možnosti v kampu Klenovica - http://www.avtokampi.si/kamp/3/125/Klenovica
Ostali kampi vsaj v Istri in Kvarnerju ne pustijo postavitve vaše hišice. Kot vemo se nekaj novih mobilnih hišic, ki so že postavljene prodaja v kampu Selce in to je to....

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Postavitev Mobilne Hišice

Objavljeno: Pe Feb 26, 2016 8:51 pm

Opažamo, da zelo veliko ljudi pošilja v kampe vprašanja glede postavitve privatne mobilne hišice. Tako pošiljajo ljudje vprašanja recimo v večje istrske kampe npr. Mareda, Lanterna, Bijela Uvala, Medulin...v teh kampih ni možno postaviti privatne mobilne hišice! To velja tudi za vse večje kampe v Kvarnerju, recimo na Krku ali pa Cresu, Lošinju, Rabu. V vseh teh kampih sami kampi poskrbijo za postavitev svojih oz. agencijskih mobilnih hišic in postavitev privatnih ni možna.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Postavitev Mobilne Hišice

Objavljeno: Po Maj 09, 2016 9:06 pm

Kamp Medanić v Ninu pri Zadru sprejema mobilne hišice na pavšal. Za ceno in več informacij je najbolje kontaktirati kamp direktno - http://www.avtokampi.si/kamp/2/478/Medanic/ avtokampi.si2017-09-15 11:50:54

Odgovori