Oglasi:

Oddajanje mobilne hišice v najem

Vse o najemu mobilne hišice v kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: bossko

Brez avatarja
bossko je odsoten
bossko
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Oddajanje mobilne hišice v najem

Objavljeno: So Apr 19, 2014 9:06 pm

Pozdravljeni,

odločili smo se za nakup mobilne hišice, ki bi jo postavili v kamp na Hrvaškem. Mobilno hišico bi v glavnem koristili sami. Zanima pa me kako bi bilo, če bi se v prihodnosti odločili oddajati hiško tudi v najem. Ali je kdo na tem forumu, ki to počne? Mogoče kdo koga pozna, ki oddaja mobilno hišico v najem in bi znal povedati kako to gre? Ali se to oddaja preko kampa? Ali jo lahko sam oddajaš? Kaj ti kamp zaračuna kako provizijo?

Za kakršenkoli odgovor bom zelo hvalažen.

Lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: Vesnanm

Brez avatarja
Vesnanm je odsoten
Vesnanm
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Oddajanje mobilne hišice v najem

Objavljeno: Ne Apr 20, 2014 7:23 am

Pozdravljeni. Hisico lahko oddajate enako kot pa kamp prikolico. Najemnik hiske se prijavi na recepciji kampa, kje pove v kateri enoti bo bival in placa le storitve kampa po ceniku. Vi kampu ne placate nic od oddaje, saj boste placali ze pavsal, kateri pa ni majhen. Koliko oseb je v pavsalu pa je odvisno od kampa, v Njivicah naprimer je v hiski neomejeno stevilo na pavsali, v prikolici pa 6 oseb. Mislim da je potrebno v kamp samo javiti katere osebe bodo koristile hisico, nisem pa prepricana. Mi kot najemniki do sedaj se nismo placevali drugega kot tt, lastnik pa tudi ni kampu placal nic od nasega najema. Pazljivi bodite samo na to, komu oddajate, ker ti lahko najemniki naredijo vec skode kot koristi. Dovolj je ze to, da razgrajajo, upijejo ob nemogocih urah, in s tem posledicno naredijo tezave samemu lastniku, pa da ne govorim o tem, koliko skode naredijo nekateri v samem objektu. Govorim iz iskusenj.Niso pa vsi enaki, da se ne boste prestrasili ;-) srecno pri nakupu in oddaji.

Odgovor Napisal/-a: pipimelhijad

Brez avatarja
pipimelhijad je odsoten
pipimelhijad
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Oddajanje mobilne hišice v najem

Objavljeno: Ne Maj 04, 2014 8:45 pm

Ce vprasas mene,ne oddajajte ampak koristite....
Lp ales

Odgovori