Oglasi:

pomoč pri nakupu šotora

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovor Napisal/-a: :)

Brez avatarja
:) je odsoten
:)
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

pomoč pri nakupu šotora

Objavljeno: To Avg 06, 2013 10:30 am

živjo :)
mene pa zanima če ima kdo izkušnje z 'samostoječimi' šotori, ki naj bi se zelo hitro postavili in razstavili.
najbolj se nagibam k nakupu tegale : http://quechua.50webs.com/index.html#!/~/product/category=991062&id=10194107

Zanima me, če so trdni in kvalitetni in vredni za svojo ceno ? Smile:)2013-08-06 12:34:53

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

pomoč pri nakupu šotora

Objavljeno: To Avg 06, 2013 10:40 am

Mi imamo podobnega..šotor je super, ker se res hitro postavi in hitro pospravi (zlaganje je malce težje in je potrebno že doma dobro naštudirat celoten postopek). Super je, ker job šotoru dobite tudi podlogo.
Mi pogrešamo edino še kakšen dodaten zračnik, ker zna biti ponoči kar malce prevroče..pa ob nakupu šotora dokupite še kakšne kakovostne klice, ker priloženi so bolj za gledat kot pa za zabijat :)

Odgovor Napisal/-a: madison989

Brez avatarja
madison989 je odsoten
madison989
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

pomoč pri nakupu šotora

Objavljeno: Sr Avg 07, 2013 9:39 am

Midva sva se potem zelo na hitro odločila za Bertoni Giglio 4 XL (še malo pred tem sva bila že skoraj prepričana v nakup McKinleya), ki sva ga dobila v Italiji (Milje) za 133 €. V Dechatlonu žal niso imeli razstavljenih Quechua 2 seconds XXL šotorov, ki so zanimali tudi naju, sva pa tam nakupila veliko drugih stvari (mizica, stoli, napihljiva postelja ... vse Quechua). Šotor sva potem kupila v CentroVacanze (Milje), kjer pa so imeli šotore znamke Bertoni (drugih nisem opazila), imajo pa ogromno vsega za kampirat za zelo ugodno ceno, pa tudi slovensko znajo Smile

Odgovor Napisal/-a: Peter

Brez avatarja
Peter je odsoten
Peter
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

pomoč pri nakupu šotora

Objavljeno: Sr Sep 04, 2013 6:41 pm

Tudi mi imamo Bertoni Giglio 4XL in smo zelo zadovoljni. Spalni prostor ima dva vhoda, tako da je šotor zelo zračen, idealen za na morje- se ne kuhaš ko greš spat. Pa platno je temne barve, zjutraj ni tako svetlo notri.

Odgovor Napisal/-a: madison989

Brez avatarja
madison989 je odsoten
madison989
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

pomoč pri nakupu šotora

Objavljeno: Pe Sep 06, 2013 8:51 am

Hvala Peter za potrdilo, da sva se dobro odločila pri nakupu ... sprobala ga žal še nisva :) Ampak je tudi naju prepričal ravno zaradi dveh vhodov, da se da dobro prezračit.

Odgovori