Oglasi:

Družinski šotor Easy camp ali Outwell

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: sekirca

Brez avatarja
sekirca je odsoten
sekirca
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Družinski šotor Easy camp ali Outwell

Objavljeno: Če Maj 09, 2013 12:55 pm

Pozdravljeni!
Odločujemo se za nakup družinskega šotora (smo štirje člani) in sicer "kolebamo" med http://www.outwell.com/en/Products/Tents/Superior/NevadaMP.aspx in
Med njima je nekaj razlik v materialih, velikosti, dodatkih ter glavna razlika cena. Outwell Nevada MP pride 440 eur, Eay camp Wichita500 pa 320 eur. Oboje v internetni strgovini Campingworld.
Zdaj me pa zanima, če za več denarja res dobim tudi "boljši" šotor ali gre zgolj za preplačilo znamke? Ima kdo izkušnje z enim ali drugim?
Hvala!
avtokampi.si2013-05-09 20:31:58

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Družinski šotor Easy camp ali Outwell

Objavljeno: Pe Maj 10, 2013 4:51 am

Živjo Sekirca.

Na nekem forumu sem pred časom brala izkušnje družine, ki imajo Nevado - Outwell in so zelo zelo zadovoljni z njim. Pa tudi večina uporabnikov Outwella (spet forumi) so z njimi več kot zadovoljni. Res pa je, da so dražji.
Sama sem bila letos tudi v fazi nakupa šotora (potem smo si premislili), tako da sem vse "prečikirala".

LP

Odgovor Napisal/-a: sekirca

Brez avatarja
sekirca je odsoten
sekirca
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Družinski šotor Easy camp ali Outwell

Objavljeno: Pe Maj 10, 2013 1:22 pm

Hvala, amarnat.
V Outwell sploh ne dvomim, vprašanje je samo, če je res toliko več dobim za razliko v ceni. Pozna kdo še Easy camp šotore?

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Družinski šotor Easy camp ali Outwell

Objavljeno: Pe Maj 10, 2013 1:42 pm

Živjo! Če ti oba šotora odgovarjata in želite to imeti za daljši čas ti priporočam Outwell ker ima boljši vodni stolpec in če se ne motim ima vsaj na vides malomočnejše palice,tako da ob slabem vremenu odtehta tistih 120 e.  LP

Odgovor Napisal/-a: frakl

Brez avatarja
frakl je odsoten
frakl
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Družinski šotor Easy camp ali Outwell

Objavljeno: Pe Maj 10, 2013 5:53 pm

Pozdravljeni,mi imamo družinski šotor coleman waterfall 5 in smo res zadovoljni,saj je prestal kar nekaj nalivov in vetra,pa še kar dihta.Je prostoren in se ga tudi hitro postavi.Ima všit in varjen dno.Cena pa je cca.250 eur.

Odgovor Napisal/-a: sekirca

Brez avatarja
sekirca je odsoten
sekirca
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Družinski šotor Easy camp ali Outwell

Objavljeno: Po Maj 13, 2013 9:57 pm

Hvala za odgovore. Ja Outwell je res zakon, pa še 3 vhode ima. Samo denarja bo zmanjkaloUnhappy
Drugače pa se k izboru pridružil še tale šotor, da bo odločitev še težja:) :
Pritegnila me je malo večja širina za spanje. Edino ne vem, če so komarniki tudi na spalnici?
Prilagam slikce vseh treh.
Kampa Oxwich 6
Easy Camp Wichita 500
 
Outwell Nevada M

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Družinski šotor Easy camp ali Outwell

Objavljeno: Če Jul 11, 2013 5:28 am

Sekirca, si potem kaj nabavil?

Ta Kampa Oxwich 6 tudi meni zgleda super. Fino je, ker ima veliki spalnici (mislim, da lahko pregrado med njima še odstraniš), pa tudi predprostor je dovolj velik. Pa še dno ima prišito.

Mi je pa od Kampe všeč tudi Watergate 6.

Poročaj, če je kaj novega.

Odgovor Napisal/-a: sekirca

Brez avatarja
sekirca je odsoten
sekirca
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Družinski šotor Easy camp ali Outwell

Objavljeno: To Jul 30, 2013 3:48 pm

Smo nabavili, a čisto nekaj drugega, kot je ponavadi, če hočeš vse "naštudirati". V enem dnevu smo se odločili za nakup šotora Easy Camp Phantom 500. Vač na: http://www.easy-camp.com/en/Products/Tents/Go/Phantom500.aspx
Ta šotor nas je prepričal z dovolj veliko oz. široko skupno spalnico, da je lahko notri komot spala 4 članska družina z majhnima otrokoma, hitro postavljivostjo in cenovno ugodnostjo. Kupili smo ga za namenom, da nam služi dve ali tri sezone, dokler otroci ne zrastejo. Večjega predprostora sicer nima, a ga niti nismo pogrešali, saj je bilo lepo vreme ves čas dopusta. Všeč nam je bilo tudi to, ker nam ni bilo treba iskati velikega prostora za postavitev.
Z nakupom tega šotora smo bili zadovoljni, saj je prenesel tudi dve nočni nevihti, ima komarnike, prišito dno, je zračen in kot sem že omenila, cenovno ugoden.
Če bomo iskali v naslednjih letih nov šotor, bodo mere spalnice ostale iste oz. za nekaj cm večje, dodala bi samo še predprostor s stojno višino. Smo ugotovili, da trenutno več ne rabimo. Ko pa otroka malo zrasteta, bosta pa itak želela imeti svoj šotor

Odgovori