Oglasi:

Nakup šotora

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Nakup šotora

Objavljeno: To Avg 02, 2011 7:24 pm

mi smo ravno zaradi časa postavljanja in pospravljanja lani pristali na Quechui - nam niti na misel ne pride, da bi šotor postavljali uro in pol.
Smo pa zadnji vikend preživeli v že postavljenih šotorih v Banovcih, ki so bili znamke Ferino. Prvi vtis je bil dober, predvsem veliko različnih možnosti odpiranja "oken", dodatna stranska vrata in dodatna zadrga na zadnji strani šotora.




avtokampi.si2011-08-02 21:32:30

Odgovor Napisal/-a: MiMar

Brez avatarja
MiMar je odsoten
MiMar
Prispevki: 55
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Nakup šotora

Objavljeno: Sr Avg 03, 2011 5:04 am

Takšen ali zelo podoben šotor, naš je bil Ferino Savoj 5, smo uporabljali vrsto let, predno smo povsem slučajno "presedlali" na počitniško prikolico. Z ženo sva ga po večkratni vaji postavila že v manj kot eni uri. Najprej napelješ palice, potem pa zadnji konec šotora zavežeš za drevo, spredaj potegneš in že stoji. Naprej veste (klini, vrvice, ...).
Do naslednje sezone pa nameravamo kupiti Quechuo, najbrž nekaj takega, kot jo ima admin. Šotor bomo uporabljali predvsem kot "vikend paket", ker se prikolice za dve ali tri noči ne splača vleči 200 ali 300 ali še več kilometrov, pavšal pa mi ne diši (celo leto na en in isti krajConfused).
BTW, Grega88, sodelavec ima isti šotor kot ti, v njem je letos preživel nekaj noči na Lošinju in je bil zelo zadovoljen. Veliko lepih trenutkov z njim.

Odgovor Napisal/-a: MiMar

Brez avatarja
MiMar je odsoten
MiMar
Prispevki: 55
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Nakup šotora

Objavljeno: Sr Avg 03, 2011 5:12 am

Pa še ena fotka našega (bivšega) Ferina (upam da jo bom znal prilepiti), leta 2006 v Kalacu na Korčuli.

Odgovor Napisal/-a: Grega88

Brez avatarja
Grega88 je odsoten
Grega88
Prispevki: 17
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Nakup šotora

Objavljeno: Sr Avg 03, 2011 2:21 pm

Ja Quechu-a sem slišal da so super, sam so tudi precej dražji. Meni je itak prijetno postavljati šotor, jemljem to kot del dopusta :) Verjamem pa da po nekaj časa, paše šotor postavt hitreje.

MiMar upam, da mi bo dobro služil, tko kt tvojemu sodelavcu.


Odgovor Napisal/-a: Grega88

Brez avatarja
Grega88 je odsoten
Grega88
Prispevki: 17
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Nakup šotora

Objavljeno: Če Avg 04, 2011 4:54 pm

Evo včeraj je pihal veter in šel dež. Šotor je bil pritrjen le s priloženi klini tako kot piše v navodilih in zadeva se je odnesla super. Niti malo ni bilo mokro notri ... upam samo da se ne bo prehitro kakšna zadrga uničila.

Odgovor Napisal/-a: prenovitelj

Brez avatarja
prenovitelj je odsoten
prenovitelj
Prispevki: 46
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Nakup šotora

Objavljeno: Po Sep 05, 2011 9:39 pm

http://kampiranje.blogspot.com/2009/04/wasaga-edinstven-sotor-za-8-oseb.html

Kakšen se vam zdi tale?

Odgovori