Oglasi:

Družinski šotor

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Družinski šotor

Objavljeno: Če Feb 09, 2012 3:50 pm

Ja Mark to je res čudno.Jaz sem mislil da je to normalno da imaš v spalnici dvojna vrata eno je mreža drugo pa je platno.Tako potem zapreš samo z mrežo in imaš super zračenje.Sem pa opazil da tudi Easy camp boston 500 nima dvojnih vrat.Tako da moraš zračit skozi okno.Za Queshua pa ne vem kako imajo vem pa da so v italiji skoraj še enkrat cenejši.To pa imajo naši trgovci maržo!

Odgovor Napisal/-a: Mark

Brez avatarja
Mark je odsoten
Mark
Prispevki: 80
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Družinski šotor

Objavljeno: Če Feb 09, 2012 7:35 pm

[QUOTE=roman67]Ja Mark to je res čudno.Jaz sem mislil da je to normalno da imaš v spalnici dvojna vrata eno je mreža drugo pa je platno.Tako potem zapreš samo z mrežo in imaš super zračenje.Sem pa opazil da tudi Easy camp boston 500 nima dvojnih vrat.Tako da moraš zračit skozi okno.Za Queshua pa ne vem kako imajo vem pa da so v italiji skoraj še enkrat cenejši.To pa imajo naši trgovci maržo! [/QUOTE]

Hja...
Ogromno prednosti in slabosti imajo tako eni, kot drugi.
Mogoče pa Sapri 5 ravno zato nima mreže na spalnicah, ker ima zadaj res veliko okno za prezračevanje in so hoteli na ta način malo prišparat.
Čeprav mi ni logično...
Najbolje se prezrači ravno na ta način, da imaš odprto okno na zadnji strani in vrata v spalnico (mrežo).
To je nam sedaj omogočeno in moram reči, da prav prijetno pihlja, v nasprotnem primeru pa nima kam potegnit.

Naju je prepričalo integrirano dno, velika okna, malo baldahina spredaj, da imamo vsaj kuhinjo pod streho...

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Družinski šotor

Objavljeno: Pe Feb 10, 2012 5:23 pm

Rad bi imel od vas eno informacijo,ce mi lahko kdo pomaga.Od firme Quechua me zanima cerada Tarp.Zraven cerade firma dodaja 2X fiksne palice h=1.8m za postavitev,potem pa omenjajo naj si nekdo pomaga z pohodnimi palicami,ce potrebuje se kaj za postavitev.Iscem teleskopske palice,ki se lahko prilagajajo visini,vendar jih nisem nikjer zasledil.Ce koga zanimajo artikli firme Quechua,jih ima trgovina Decatlon v Udinah cenejse kot so v Sloveniji.LP

Odgovor Napisal/-a: Mark

Brez avatarja
Mark je odsoten
Mark
Prispevki: 80
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Družinski šotor

Objavljeno: Pe Feb 10, 2012 5:26 pm

[QUOTE=vlady]Rad bi imel od vas eno informacijo,ce mi lahko kdo pomaga.Od firme Quechua me zanima cerada Tarp.Zraven cerade firma dodaja 2X fiksne palice h=1.8m za postavitev,potem pa omenjajo naj si nekdo pomaga z pohodnimi palicami,ce potrebuje se kaj za postavitev.Iscem teleskopske palice,ki se lahko prilagajajo visini,vendar jih nisem nikjer zasledil.Ce koga zanimajo artikli firme Quechua,jih ima trgovina Decatlon v Udinah cenejse kot so v Sloveniji.LP[/QUOTE]

Zdravo...
Ne vem če sem prav razumel, ampak vse pohodne palice so teleskopske in se prilagajajo višini.
Tule jih je nekaj:
http://www.mimovrste.com/katalog/2134/pohodne-palice


Lep pozdrav!

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Družinski šotor

Objavljeno: Pe Feb 10, 2012 6:53 pm

Mogoce se nisem prav izrazil.Palice potrebujem,da mi drzijo pokoncu cerado in da jo lahko prilagajam na razlicne visine(cerado).Pohodne palice so drage,jaz za mene rabim navadno teleskopsko palico,da mi drzi gor cerado.Da so vse pohodne palice teleskopske vem,sem ze gledal,vendar mi ne pridejo v postev.Hvala za odgovor in LP

Odgovor Napisal/-a: Hella

Brez avatarja
Hella je odsoten
Hella
Prispevki: 28
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Družinski šotor

Objavljeno: Pe Feb 10, 2012 7:05 pm

Pozdravljena,
sem čisto slučajno opazila tale pogovor. Mi smo imeli SKANDIKO šotor, sem ga naročila preko e-baya in se je super obneslo. Naše se je imenoval Jasper. Velik, zračen in hitro postavljiv. Ni pa imel integriranega dna, kar se na neravnem terenu ni ravno obneslo. Smo pa prvo leto z njim preživeli neurje in nalive. Nič ni puščalo. Če imaš čas in voljo na e-bayu licitiraš za novega in lahko zelo poceni prideš skoz.  Prodali smo ga zaradi nakupa prikolice.

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Družinski šotor

Objavljeno: Ne Feb 12, 2012 12:30 pm

Vlady uporabi teleskopske palice katere uporabljajo slikopleskarji.Lahko reguliraš višino pa še poceni so.Hella hvala za nasvet koliko pa je znašala poštnina?Sem opazil da so v slo zelo dragi šotori popolnoma enaki šotori so v nemčiji,angliji in v holandiji veliko cenejši.lp

Odgovor Napisal/-a: Hella

Brez avatarja
Hella je odsoten
Hella
Prispevki: 28
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Družinski šotor

Objavljeno: Ne Feb 12, 2012 3:21 pm

Roman67 poštnina je odvisna od teže, torej od 20 eur do 50 eur. Preko e-bay.de .Vendar je mene z licitiranjem šotor še vedno prišel cca 100 eur ceneje kot pri nas. Res pa je da potrebuješ nekaj časa in potrpljenja. Pride pa v 4 dneh.

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Družinski šotor

Objavljeno: Po Feb 13, 2012 1:05 pm

Hvala Hell bom malo pogledal kaj imajo.Kako se napiše po nemško šotor?.Kako pa je potem z plačilom?lproman672012-02-13 14:06:06

Odgovor Napisal/-a: Hella

Brez avatarja
Hella je odsoten
Hella
Prispevki: 28
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Družinski šotor

Objavljeno: Po Feb 13, 2012 3:55 pm

Naredila sem si VISA ELECTRON kartico, ravno za ta namen. Položim kolikor rabim, popoldne plačam in to je to. Smo kar redni nakupovalci preko ebay-a in vse super teče.

Odgovori